تخفیف‌های در نظر گرفته شده‌ی زبانشناس برای کاربران تالار

آهان :face_with_raised_eyebrow:…پس، سطح اعتماده :star_struck:…متشکرم :pray:

6 پسندیده

آقا بجای این نشان ها :point_down::point_down: که به کار آدم نمیان یه نشان کاربر حرفه ای بدین دیگه خب :joy::grin:

:grin::grin::grin:

8 پسندیده

من کاربرحرفه ای شدم اما اتفاق خاصی نیفتاده:joy::joy::joy::joy:
دلیلش رونمیدونم شاید بایدکاری انجام داد که من اطلاعی ندارم:joy::joy::joy::wink::wink:

بماند که این برنامه اینقدر عالی هست که واقعاجای هیچ حرفی نمیمونه:blush::blush::rose::rose::rose:

11 پسندیده

باید استفاده از باقی نرم افزارها براتون رایگان میشد دیگه؟ مگه قانون این نیست؟! :roll_eyes::thinking:

6 پسندیده

نه والا فکرنکنم همچین چیزی باشه
باید خودجناب ناصری براتون توضیح بدهند:ok_hand::ok_hand:

9 پسندیده

طبق این لینــک عرض کردم :confused::confused:

7 پسندیده

فعلاکه ۵روز کاربرحرفه ای شدم خبری نیست بماند که واسه ۶سال دیگه تمدید کردم:wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy:پس نتیجه میگیریم سودی بحال من نداره:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

11 پسندیده

همه نرم افزارها رو 6 سال تمدید کردید؟! اگه حرفه ای باشید طبق گفته جناب ناصری باید زوم و زیبوک و زبانشناس هرسه براتون رایگان بشن

8 پسندیده

والا من اطلاعی ندارم هیچوقت در مورد کاهش هزینه های نرم افزار کنجکاوی نکردم و سوالی هم نپرسیدم
۱باربخاطر تغییر ایمیلم همون اوایل که تازه اومده بود ۱بار برای همیشه خریدم اماایمیلم رو گم کردم ویادم نبود چی بود دوباره ایمیل ساختم ودیگه هم ۱بار برای همیشه خریدن حذف شده بود دیگه هم کنجکاوی نکردم
الانم بابت این قضیه واقعااطلاعی ندارم خود آقای ناصری باید جوابتون رو بدهند من شرمنده ام:blush::blush:

8 پسندیده

چ شد که کاربر حرفه ای شدین؟ چکارایی کردین؟

6 پسندیده

مشارکت سازنده در تالار داشته باشید سطحتون بالاتر میره.

7 پسندیده

اشتراک دایم خریداری کردند
من هم به همین شکل نوشته شده بود (۵سال و ۱۱ روز)
آقای ناصری گفتن بعد از این تایم خودش تمدید میشه یعنی دائمیه

3 پسندیده

بله اینو میدونم. منم اشتراک دائمی دارم ولی فقط زبانشناس. زوم و زیبوک فعال نیست برام

2 پسندیده

والامن کار خاصی نکردم فقط مطلب گذاشتم وبچه هارو لایک کردم والانم امسال سومین سال میشه وارد تالار شدم قسمت نشان ها بروید هرکدوم رو نوشته درچه صورتی بهتون‌ تعلق خواهد گرفت
۱سربزنید

9 پسندیده

ممنون از راهنمایی کامل و مصور تون

4 پسندیده

خواهش میکنم انجام وظیفه بود

6 پسندیده

معمولی ها سطح چندن؟ سطح 1؟

5 پسندیده

شما مستعد این، پس سطح ۲

6 پسندیده

بخاطر تخفیف ها هم که شده خودمو باید برسونم به ماهر
خخخخخخخخخ