معرفی مجموعه های ESL Podcast و All Ears English و فراخوان مشارکت

حله داداش
امروز تحویلت میدم

2 پسندیده

بفرما برار
https://uploadboy.com/rf06hww4p45j/2949/zip

5 پسندیده

اقا چیه اینقد زود تحویل میدین، نمیگین یکی مثل من نمیتونه زود تحویل بده :wink::wink::wink:
من فردا تحویل میدم

3 پسندیده

سلام آقا فرزاد خسته نباشین دوست دارم بدونم این سایت چه کار آیی داره و شما چطوری فایل زیپ رو با اون ارسال میکنید ممنون مییشم اگه راهنمایی کنید :pray::rose:
البته فکر کنم باهاش فیلم و آهنگ میشه دانلود کرد فقط اینکه چطور شما فایل زیپ رو میذارین که این سایت باهاش دیده میشه برام سواله

2 پسندیده

شما کارتون درسته حنا خانوم :rose:
واقعا باید رییس جمهور بشید از بس مقرراتی و مقید به قولتون هستید
من یکی که به این ویژگی تون غبطه میخورم

سلام، سلامت باشید :rose:
با استفاده از این سایت میتونید فایل هاتون رو آپلود کنید و به اشتراک بذارید
سایت های اشتراک فایل هم قابلیت دانلود دارن و هم آپلود

یعنی اینکه یه نفر میتونه فایل خاصی رو توش آپلود کنه و برای بقیه به اشتراک بزاره و به ازای هر دانلود یه پول اندکی بگیره

3 پسندیده

یعنی شما این فایلها رو اول میذارین داخل سایت آپلود بعد دوباره دانلود میکنیدو میذارید داخل تالار
درست متوجه شدم و اینکه دیگران هم میتونن اون رو دانلود کنن و لین یه هزینه مفید برای شما داره

1 پسندیده

نه من فقط آپلود میکنم و لینکش رو به اشتراک میزارم
دیگه نیازی نیست خودمم دانلودش کنم

مسیرش رو بخوام دقیق توضیح بدم اینطوری میشه

فولدر موردنظر >>> زیپ کردن فولدر >>> آپلود توی سایت >>> تولید لینک دانلود به صورت اتوماتیک توسط سایت >>> اشتراک گذاری لینک در تالار یا هر جای دیگه :relaxed:

1 پسندیده

نفرمایید، شما استاد مایید :rose::rose::rose:

2 پسندیده

احسنت بر تو ای مرد. :rose::rose::+1::+1:

از پشت صحنه خبر رسیده بازم متن هست :joy:

تونستیم بازم متن هارو پیدا کنیم :+1:

میزاریم برای پروژه های آتی.

فعلا این پروژه تموم شه ببینیم چند چندیم

2 پسندیده

خخخ
چاکرم داداش
حله، هر وقت خواستی ادامه بدی روم حساب کن

2 پسندیده

متشکرم آقا فرزاد گرامی خیلی لطف کردین شما هم مثل آقا کامبیز بی دریغ راهنمایی میکنید :pray:

2 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
آقای کامبیز فایل ها آماده شده تا دقایقی دیگه واستون ارسال میشه.

3 پسندیده

@YoKambiz
فایلهای متنی که من دارم فقط تا شماره 164 ناقص هست و بعد از اون کل فایل صوتی اسکریپت شده. به نظرم برای این قسمتهایی که ناقص هستند، شما میتونید فایل صوتی کامل رو بزارید و به مرور دوستان کمک کنند تا اسکریپت کامل بشه.
یه راه دیگه هم این بود که ابتدا از شماره 165 تا 900 که کامل هستن رو میزاشتید و 1 تا 164 رو تقسیم میکردید بین داوطلبها برای اسکریپت کردن و به مرور بعدا اضافه میکردید.

1 پسندیده

سلام. بله بنده هم مثل شما دارم.
چون نمی‌خواستم ترتیب بهم بریزه اینجوری زدم. با این حال رسیدیم بهش یه فکری باید به حالش کرد. ممکنه دو بخشیش کنیم. با توضیحات، بی توضیحات.
فعلا تمرکز رو AEE هستش تا ب اتمام برسه

1 پسندیده

@YoKambiz
درسته. خودمم حدس زدم خواستید به ترتیب پیش برید. در هر صورت شما کارتون درسته. دستتون درد نکنه.
من پادکست شماره 12 رو اسکریپت کردم برای اینکه تخمین بزنم چقدر زمان میبره. حدود یک ساعت طول کشید با تایپ و چک کردن.
ESLPodcast 12 .pdf (49.1 کیلوبایت)

2 پسندیده

آقا کامبیز تیک سبز ما رو بزنید دیگه، دوستان فکر نکنن اینقد تنبل بودیم که دیر تحویل دادیم :joy::joy::joy:

3 پسندیده

نه والا مشکل اون نیست. مشکل منم که هنوز نرسیدم بفرستم :))))

وقتی فرستاده بشه تیک میخوره.

شما دو بزرگوار که زحمت کشیدید و فرستادید و واقعاً سپاسگذارم :rose::rose::rose:

3 پسندیده

خسته نباشید خانوم میشون. بسیار از شما ممنونم بابت زحمتی که کشیدید. بسیار کار با ارزشیه.

چشم حتماً رسیدیم به ESL حتما اینارو قرار میدیم و همین چیزایی که شما گفتید رو پیاده میکنیم. صد البته رو کمک بزرگواری مثل شما هم حساب خواهیم کرد. :rose::rose:

2 پسندیده

لطف دارید. کار خاصی که نکردم. یه قسمت بود فقط. دوست دارم بیشتر مشارکت داشته باشم اما ترم اولمه تو دانشگاه و کورسها خیلی وقتمو میگیره :neutral_face: اسکریپت کردنو دوست دارم اما. برای روزی یکی میتونم وقت بزارم. حالا هروقت نوبتش رسید، منم هست :slightly_smiling_face:

2 پسندیده