پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : F.doosti

سلام بابت این مصاحبه ممنون واقعا انگیزه ادم بالا میبره منم فکر کنم خیلی وقت زبانشناس نصب کردم و تو تالار عضو هستم تقریبا از همون ابتدا اما این پیشرفت نکردم چون جدی کار نکردم وخیلی ناپیوسته و پراکنده این کار شما باز ما رو میتونه امیدوار کنه که اگه با برنامه کار کنیم میتونیم بهش برسیم جهش خوبی کنیم وتو یک سطح نمانیم در جا نزنیم :sweat_smile: اگه امکانش هست فارسی هم بذارید این مصاحبه ها رو واینکه برای مکالمه چطور میشه پارت نر پیدا کرد

4 پسندیده

سلام به همگی
خداقوت آقا کامبیز و فاطمه عزیز مصاحبتون عالی بود :clap:t2::clap:t2::clap:t2: و سپاسگذارم از اینکه کلی انگیزه و انرژی بهمون دادید. :tulip::rose::bouquet: ممنونم از اینکه بیاد من هم بودید :relaxed: و ممنونم از محبت فاطمه خانووم که همیشه به بنده لطف دارن :wink::tulip::tulip::tulip: فاطمه جان باید بگم عالی بودی و براتون موفقیت و شادی بیش از پیش در مسیر زندگیتون رو آرزومندم.
آقا کامبیز این قلب ما با باطری کار میکنه ها :sweat_smile: نکن برادر ما صدا رو تا آخر باز کردیم که خوب بشنویم سکته زدیم :sweat_smile:

8 پسندیده

Hello Mr. Amin.Thanks a lot for your kindness.
:tulip::tulip::tulip::tulip:I wish you the best

3 پسندیده

سلام دوست گرامی. خوشحالم که مفید واقع شده :blush::tulip::tulip:

قطعا همینطوره برنامه ریزی مهم ترین بخش برای شروع کاره :ok_hand:

بله طبق نظر سنجی دوستان بخش فارسی هم قرار میگیره
برای پیدا کردن پارتنر هم شما باید دنبال فردی باشین که علاوه بر تسلط توانایی هدایت کردن شما رو هم داشته باشه و بهتون جهت بده
اگر مد نظرتون پارتنر در تالار زبان شناسه من بی شک آقا کامبیز رو معرفی میکنم چون تایید شده هستن :ok_hand:
خارج از اینجا هم میتونید با نصب برنامه هایی مثل itakiو tandem دنبال پارتنر بگردید که البته پیدا کردنش هم سخته :grin:

3 پسندیده

سلام سمانه عزیزم :heart:
خیییلی شرمنده کردی بانو :heart_eyes:
متشکرم از لطفت :tulip::tulip::tulip::tulip:
امیدوارم به زودی سرت خلوت بشه و دوباره شاهد حضور پر انرژیت در تالار باشیم :heart:

4 پسندیده

Thanks brother :rose::rose::rose:

سلام از حالا شروع کنید و هیچ عذری رو نپذیرید.

یا حالا یا هیچوقت. قدر زمانتون رو بدونید و زمانتون رو بپرستید.

زمان میتونه بهترین دوست شما یا بدترین دشمن شما باشه. پس مواظبش باشید و وقتتون رو با صبر و آنالیز هدر ندید. حالا شروع کنید :rose::rose:

:joy::joy:

مصاحبه بعدی از این بدترم میشه. اون اولش رو مواظب باشید کلا شما :smirk::joy:

مرسی که گوش دادید سمانه خانوم گل :rose::rose::slightly_smiling_face:

Shy Shy

Laugh

7 پسندیده

به افتخارش :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

[quote=“kambiz_mbi, post:61, topic:18300”]
Laugh
[/qu
very nice smilying

4 پسندیده

I try found stikers in the sit but I couldnt found. please mr kambiz learn me use of the stiker becous I like them. thank you

4 پسندیده

Yahoo.zip (46.5 کیلوبایت)

If you Use PC you can use these files. Upload them wherever you wanna put them. Thumb-up

6 پسندیده

image
thank you mr kambiz of your kindness

4 پسندیده

سلام من امروز وقت کردم مصاحبه رو کامل گوش بدم ممنون از هردو عزیز که وقت گران بهاتونو بابت مصاحبه گذاشتید :tulip::tulip: واقعا بی نظیر بود خیلی روون و سلیس واقعا لذت برم
@fdoosti @YoKambiz

یه اعترافی بکنم خیلی جدی غرق مصاحبه بودم یهو صدای اون نون خشکیه اومد کلی خندیدم خدا خیرش بده :joy::joy::joy:

فاطمه جان ممنونم ازت به خاطر توصیف قشنگت انرژی بیشتری برای ادامه این راه گرفتم ارزو میکنم همیشه بهترین ها برات رقم بخوره و بدرقه راهت باشه :tulip::heart::heart_eyes:

6 پسندیده

سلام محدثه جان
ممنون از خودت که وقت گذاشتی و گوش کردی :heart::tulip:

اره اینا از ۷ صب ماموریت دارن پخش بشن و تا میتونن برن رو اعصاب مردم :joy::joy:

خواهش میکنم عزیزم
تو دختر پر تلاشی هستی و قطعا در اینده نتیجه تلاشتو میبینی :ok_hand:
برات ارزوی شادی بی نهایت رو دارم :heart:

4 پسندیده

وای اره دقیقا موافقم بات:joy::joy:

ممنون ازت عزیزم امیدوارم لایق تعریفات باشم :tulip::heart:

3 پسندیده

سلام به هر دو بزرگوار @YoKambiz @fdoosti
مصاحبه ی خوب و لذت بخشی بود.دیدن این حد از سلاست انگلیسی در اعضای زبانشانس واقعا انرژی بخش هست.

3 پسندیده

سلام آقای محمودی گرامی :tulip::tulip:
بسیار ممنون از شما به خاطر پیام انرژی بخشتون :tulip::tulip::tulip:
انشالله شاهد موفقیت های بیشتر شما باشیم

3 پسندیده

سلام
آقا کامبیز بقیه مصاحبه ها به کجا رسید ؟
مگه بقیه دوستان توی صف نبودن پس چرا متوقف شد روال مصاحبه ها ؟

2 پسندیده

اولا تشکر از آقا کامبیز به خاطر این برنامه جالب و دوما تبریک ویژه به خانوم دوستی به خاطر این پیشرفت فوق العاده

4 پسندیده

سلام دوست گرامی
ممنون از لطف شما :rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام چیزی متوقف نشده.
هفته آتی تاپیک سوالات زده میشه و دو هفته بعد اگه خدا بخواد مصاحبه انجام میگیره

7 پسندیده