پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : F.doosti

خب امکاناتش فراهم نیس. من مثلا میکروفون استودیویی دارم. همه اینجوری نیستن.
ولی با این حال میشه یه کاریش کرد. اگه طرف مقابل صداشو با audacity از کامپیوتر ضبط کنه میشه میکس کرد و کیفیت رو بالا برد

من اینو صدا رو کامل دو طرفه ضبط میکنم. طرف مقابل فقط صدای خودش رو

بعد من صدای شخص رو حذف میکنم و صدای ضبط شده اون شخص رو میکس میکنم.

البته تا به حال امتحان نکردم. باید ببینم چطور میشه. این دفعه چند جوره ضبط میکنم. که خراب شد هم نسخه معمولی داشته باشیم

8 پسندیده

سلام عززیزم :heart_eyes::heart_eyes:
مرسی مریم جان
لطف داری زیاااد❤

4 پسندیده

بله :joy::v:
مصاحبه یک باره خیلی بهتره. چون هیچ مکثی نداره و بنابراین ۱۰۰ درصد بداهه ست

6 پسندیده

سلام استاد ناصری گرانقدر :tulip::tulip:
ممنون از شما. شرمنده میفرمائید :relaxed:
باید از شما یک تشکر ویژه کرد ‌ک چنین امکانی رو برای اعضا فراهم کردین که بتونن در یک محیط لذت بخش زبان یاد بگیرند :tulip::tulip::tulip::tulip:

6 پسندیده

@fdoosti
@YoKambiz

سلام به هر دوی شما دوستان ترکوندید. از کامبیز جان تشکر میکنم بابت زحماتی که میکشه. داداش کارت حرف نداره.

اما خانم دوستانی ، کارتون حرف نداره ، فوق العاده عالی بودین ، روان و بدون مکث صحبت میکنین این نشون دهنده کسی

هست که برای خودش هدف و برنامه داره. من نمیخوام کلاس زبان رو هدف قرار بدم ولی اگه بخواهیم صادقانه قضاوت کنیم

رسیدن به این سطح مکالمه توی کلاس های زبان خیلی سخته و شده خیلی ها انقدر پول خرج میکنن و زمان میزارن ولی بازم

نمیتونن یه جمله رو راحت بیان کنن. در کل منظورم اینه که این سطح مکالمه فقط توی چند ماه برای ایشون اتفاق افتاده حساب

کنین ایشون از الان تا یک سال بعد چقدر دیگه پیشرفت میکنن. همین طور ادامه بدید خانم موفق باشید.

9 پسندیده

عا باریکلا استاد ناصری، من هر چی اومد اسکایپ رو نصب کنم دیدم داره بامبول در میاره گفتم اگه نصبت کردم :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue: (این شکلک به اسکایپ بود که رو مخم رفت)، اینجوری شاید دارم میگم شاید ما هم قصد مصاحبه کردیم ب مشکل نخوریم :joy::joy::joy:

4 پسندیده

خواهش می‌کنم :sunflower:
خیلی هم عالی. قطعا با این روند خوبی که پیش گرفتید، قطعا شاهد موفقیت‌های سریع و بیشتری در این زمینه خواهید بود :slight_smile:

3 پسندیده

سلام آقا بهنام
بسیار ممنونم از این همه لطف، از این همه انرژی :clap::clap::tulip::tulip:
با قاطعیت میگم پیشرفت شما در زبان یکی از عوامل مهم انگیزه بخش برای من بوده و برای همین جا داره از شما تشکر کنم.
تا یک سال دیگه قطعا شما هم فوق العاده خواهید بود چرا که شما استارت عالی بودن رو از قبل زدین :clap::clap::clap::clap:
سپاااااس بی نهایت :tulip::tulip::tulip::tulip:

6 پسندیده

تشکر مجدد از شما دوست عزیز :tulip::shamrock::tulip:
به امید شنیدن خبرهای موفقیت شما در آینده ای نزدیک :dizzy:

4 پسندیده

ماشاءالله به حافظه‌تون :sunflower:
خیلی ممنونم بابت خوش‌آمدگویی‌تون. مطمئنا با کمک شما و باقی دوستان و جو خوبی که اینجا حاکم‌هـ، به معلوماتم اضافه می‌شه و خیلی چیزای جدید یاد می‌گیرم :tulip:

3 پسندیده

خیلی ممنونم از شما دوست عزیز :tulip:

4 پسندیده

I dont know .I just see dream. interested I and chiled s zaban shenas were together. :grin:

3 پسندیده

من هم موافقم که یه تیکه مصاحبه انجام بشه و تموم بشه .

4 پسندیده

@YoKambiz
@fdoosti

Hey guys. I wanna appreciate to both of you specialy miss @fdoosti, coz I think she could improve her English language skills specially speaking.Both of you did well
Congratulations! miss @fdoosti :clap::clap::clap:

4 پسندیده

سلام بابت این مصاحبه ممنون واقعا انگیزه ادم بالا میبره منم فکر کنم خیلی وقت زبانشناس نصب کردم و تو تالار عضو هستم تقریبا از همون ابتدا اما این پیشرفت نکردم چون جدی کار نکردم وخیلی ناپیوسته و پراکنده این کار شما باز ما رو میتونه امیدوار کنه که اگه با برنامه کار کنیم میتونیم بهش برسیم جهش خوبی کنیم وتو یک سطح نمانیم در جا نزنیم :sweat_smile: اگه امکانش هست فارسی هم بذارید این مصاحبه ها رو واینکه برای مکالمه چطور میشه پارت نر پیدا کرد

4 پسندیده

سلام به همگی
خداقوت آقا کامبیز و فاطمه عزیز مصاحبتون عالی بود :clap:t2::clap:t2::clap:t2: و سپاسگذارم از اینکه کلی انگیزه و انرژی بهمون دادید. :tulip::rose::bouquet: ممنونم از اینکه بیاد من هم بودید :relaxed: و ممنونم از محبت فاطمه خانووم که همیشه به بنده لطف دارن :wink::tulip::tulip::tulip: فاطمه جان باید بگم عالی بودی و براتون موفقیت و شادی بیش از پیش در مسیر زندگیتون رو آرزومندم.
آقا کامبیز این قلب ما با باطری کار میکنه ها :sweat_smile: نکن برادر ما صدا رو تا آخر باز کردیم که خوب بشنویم سکته زدیم :sweat_smile:

8 پسندیده

Hello Mr. Amin.Thanks a lot for your kindness.
:tulip::tulip::tulip::tulip:I wish you the best

3 پسندیده

سلام دوست گرامی. خوشحالم که مفید واقع شده :blush::tulip::tulip:

قطعا همینطوره برنامه ریزی مهم ترین بخش برای شروع کاره :ok_hand:

بله طبق نظر سنجی دوستان بخش فارسی هم قرار میگیره
برای پیدا کردن پارتنر هم شما باید دنبال فردی باشین که علاوه بر تسلط توانایی هدایت کردن شما رو هم داشته باشه و بهتون جهت بده
اگر مد نظرتون پارتنر در تالار زبان شناسه من بی شک آقا کامبیز رو معرفی میکنم چون تایید شده هستن :ok_hand:
خارج از اینجا هم میتونید با نصب برنامه هایی مثل itakiو tandem دنبال پارتنر بگردید که البته پیدا کردنش هم سخته :grin:

3 پسندیده

سلام سمانه عزیزم :heart:
خیییلی شرمنده کردی بانو :heart_eyes:
متشکرم از لطفت :tulip::tulip::tulip::tulip:
امیدوارم به زودی سرت خلوت بشه و دوباره شاهد حضور پر انرژیت در تالار باشیم :heart:

4 پسندیده

Thanks brother :rose::rose::rose:

سلام از حالا شروع کنید و هیچ عذری رو نپذیرید.

یا حالا یا هیچوقت. قدر زمانتون رو بدونید و زمانتون رو بپرستید.

زمان میتونه بهترین دوست شما یا بدترین دشمن شما باشه. پس مواظبش باشید و وقتتون رو با صبر و آنالیز هدر ندید. حالا شروع کنید :rose::rose:

:joy::joy:

مصاحبه بعدی از این بدترم میشه. اون اولش رو مواظب باشید کلا شما :smirk::joy:

مرسی که گوش دادید سمانه خانوم گل :rose::rose::slightly_smiling_face:

Shy Shy

Laugh

7 پسندیده