پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : F.doosti

سلام مجدد دوست گرامی :tulip:
کدوم اتفاق؟:grin::grin:

بله بفرمائید. این لغات من تا روز مصاحبه

خواهش میکنم‌ وظیفه بود. حتما
من در خدمت هستم :blush:

اینو راستش هنوز در موردش صحبت نکردیم. منم نظرم طبق نظر اکثریته
بازم ممنون از شما که با جزئیات نظرتون رو بیان کردین :tulip::tulip:

8 پسندیده

سلام استاد ناصری :tulip::tulip::tulip:
برا منم این سوال خیلی بامزه بود. حتی فکرش رو هم نمیکردم :joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

@fdoosti
@YoKambiz

7 پسندیده

:joy::joy: اره جالب بود واسم وسط اون همه سوالات مهم و رسمی یهو نتیجه فلانی چی بود قضیش :joy:
فقط من نگرانم هنوزم ابهاماتی مونده باشه برای شخص سوال کننده :sweat_smile::sweat_smile:

4 پسندیده

سلام
تبریک میگم فاطمه بانوی عزیز؛ امیدوارم موفقیتها و مصاحبه های بیشتر در زندگیتان رقم بخوره. عالی بود مصاحبه؛
هر دو دوست عزیز کار فوق العاده ای ارائه دارید و مسبب انگیزه های بیشتر شدید.
فاطمه جان بابت تعریفتون ممنونم :rose:، امیدوارم لایق مادر خوب بودن باشم و وظیفه ی خودم رو بدرستی انجام دهم.
و همچنین ممنون از شما آقای کامبیز؛ شما بزرگوارید و به بنده لطف زیاد دارید. :rose:
موفق باشید همگی
در پناه حق

9 پسندیده

خوش به حالتون که حالا موفقید
دست رو سر ما هم بکشین :grin::grin::grin:
من خودم مصاحبه های درونی که با خودم انجام میدم (بعله چی فکر کردین منم از این دیوونه بازی ها دارم فکر نکنید دیوونه بازی فقط برای ای جیه :joy::joy::joy:) خوبم اما با یک فرد بیرونی یکم مِن مِن کردن و فکر کردنم زیاده

7 پسندیده

Helllooo energetic man :grin::clap::clap::clap::clap:
Thanks a lot for your voice. Such as always it was full of energy and was the best cause for waking up :joy::clap::clap:.
I’m realy appreciate you for your kidness. It is my pleasure to be in the group that all member are lively and keen to learn :blush:
Realy i like to hear your interview too. I’m sure it will be soooooo great :clap::clap::clap::ok_hand:

3 پسندیده

نه ایشالا که برطرف شده :joy:
ولی دفه بعدی حتما مثبته :joy::joy::joy::joy::joy::joy:
الهی آمین :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 پسندیده

سلام خانم نیکنام عزیز :heart:
ممنونم از شما به خاطر لطفی که همیشه به من دارین :tulip::tulip:
شما بی شک از شخصیت های برجسته و قابل احترام برای من هستین و رویکرد شما بسیار انگیزه بخش هستش :ok_hand::ok_hand:
متقابلا منم آرزوی موفقیت های بیشتر رو برای شما دارم :tulip::tulip::heart_eyes:

5 پسندیده

نفرمائید دوست جان :grin:
مطمئنم چند ماه اتی مصاحبه ی شنیدنی از شما داشته باشیم :ok_hand::ok_hand:
در مورد حرف زدن با خود هم بگم که موثر ترینه در نوع خودش.
منم این کار رو زیاد انجام میدم و خیلی هم راضی ام :grin:
بالاخره همگی از شاگردان مکتب ای جی هستیم :joy::joy:

7 پسندیده

یا خدا مگه قبلی مثبت نبود؟ :scream:
نگو که امید واهی بود نگووووو :joy::joy:

4 پسندیده

سلام و تشکر از مصاحبه های انرژی بخشتون اقا کامبیز, واقعا لذت بردم و راستشو بخواین اشکم دراومد, هم بخاطره انرژی که این مصاحبه داشت و هم بخاطره توصیفی که فاطمه جان از من داشتن, خیلی برام جالب بود.
برای شما و فاطمه جان ارزوی پیشرفت و موفقیت دارم.

4 پسندیده

نه بعدیه :sunglasses::joy::joy::joy:

4 پسندیده

سلام اتوسا جان
الهییی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
مرررسی عزیزم❤
با پشتکار و سخت کوشی که ازت سراغ دارم حتما حتما نتیجه ی درخشانی داری :clap::clap::ok_hand:

4 پسندیده

سلام :heart_eyes::heart_eyes:
ماشالا به هردوتون :heart_eyes::clap::clap::clap::clap:
آقا کامبیز انرژیتون فوق العادس :clap::clap::clap::clap:
تبریك میگم فاطمه جان که انقد عالي صحبت میکنی :heart_eyes::clap::clap::clap::clap: @fdoosti
عالي عالي :star_struck:

5 پسندیده

سلام آقا هادی عزیز. :rose::rose:

داداش تالارو به جوش میاریم منتظر باش :grin:

Hola lady :rose:

Thank you so much :rose:

زنده باشید بانو :rose::grin::grin:

ما کلاه بر میداریم برای سارا خانوم :rose::rose:

What kind of seminar was that?

Why we got arrested? :joy::joy::joy:

فک کنم تا الان به شما خوش آمد نگفتم. من شمارو از کتاب هایی که انتخاب کردید به یاد دارم.

خوش اومدید به جمعمون :rose::rose::rose:

و ممنونم ازتون :rose:

متشکرم نسیم خانوم عزیز. ممنون که گوش دادید :grin::grin::rose::rose::rose:

سلام. آقا شما انتقادت رو بکن. شاید به نظرت من ابرو کج کنم. ولی بخشیش رو حتماً انجام میدم. نمونش همین بخش سوالات ریز شدن در سوالات.

کلا فیدبک نیازه و قبلا هم تاکید کردم. فیدبک باید باشه حتی اگه دردناک و رو اعصابه. این مصاحبه از لحاظ کیفی از قبلی بهتر در اومد. و شاید بعدی ها بهتر از این بشن.

به مرور سورپرایز های بهتری خواهید داشت. این پادکست فقط مصاحبه با اعضا نیس. به مرور آیتم های خوبی بهش اضافه میشه.

فعلا در حال یادگیری هستیم.

باز هم ممنون که گوش دادید و نظر میدید. :rose::rose::rose:

جان خودم پادکست های مصاحبه ای اینجورین :grin:

حالا اونا لایو میرن دو ساعته. نمونش جو روگان.

ولی این هم یه کاریش میکنیم. یه سری موارد دیگه هم هست. دوستان مشارکت نمیکنن در ارسال سوال به اون صورتی که باید مشارکت کنن.

سوالا رو من طراحی میکنم و ترجیح من اینه از همه زوایایی که به نظرم نیازه میپرسم. این وسط یه سری چیزا شاید اضافه بیاد یا شاید کم.

درباره چند بخش هم میشه یه کاریش کرد ولی انصافا مصاحبه کننده ها بیشتر راضی بودن که مصاحبه ها یکباره باشه :)))

مگه نه؟

@user1000
@fdoosti

بله کاملا موافقم

@mateacher95

You must be really scared buddy :joy::joy:

زنده باشید خانوم نیکنام :tulip::tulip:

مرسی حنا در مزرعه :+1::tulip::tulip:

به به باعث افتخاره خوشتون اومده آتوسا خانوم عزیز :tulip::tulip:

مرسی مریم خانوم گل :tulip::tulip:

9 پسندیده

اکثرشون 3 ساعته

2 پسندیده

آقا کامبیز اگه بتونی یکاری بکنی که صحبت های فرد مصاحبه شونده هم واضح شنیده بشه خوبه. الان فکر کنم چون از طریق اسکایپ گرفتی صحبت های خانم @fdoosti تا حدی واضح نیست. البته میدونم میکسش سخت میشه ولی به نظرم هرکی حرفهای خودشو ضبط کنه فکر کنم بشه روی هم قرارش داد.

در رابطه با خود مصاحبه هم واقعا تبریک میگم پیشرفتها کاملا محسوس هست. من یادمه موقعی که آزمون تافل دادم حتی دو جمله هم پشت سر هم نمیتونستم صحبت کنم. یک ساعت مصاحبه اون هم در این سطح واقعا نشون دهنده سطح بالای هر دوی شما @YoKambiz و @fdoosti هست. خودم به شخصه در سطح پایینتر از این هم تونستم با native ها صحبت کنم. هدف اصلی از یادگیری زبان انگلیسی هم همین برقراری ارتباط هست که اینجا میبینیم به خوبی محقق شده :blush: آفرین بر شما عزیزان :blush:

12 پسندیده

والا…

آقا چه کاریه خب. تو چند بخش گوش بدیم؟ آیا نمیشود؟

مثلا نیم ساعت الان. نیم ساعت شب.

فکر خوبیه. سعی میکنم سری های بعدی این کارو انجام بدم.

البته یه سری چیز نیازه که نیازه شخص مقابل هم رعایت کنه. یه کوچولو باید دوستان در آینده همکاری کنن :grin:

5 پسندیده

یه تست صدا قبل از شروع مصاحبه کارو راحت میکنه
مخصوصا اگه تماس صوتی با هدفون باشه، کیفیت صدا میره بالاتر

3 پسندیده