تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

آقا کامبیز کتاب پیتر ربیت ، کل کتاب ها رو اضافه میکنین یا فقط یک کتاب ؟

2 پسندیده

سلام
خداقوت :muscle::muscle::muscle:

4 پسندیده

صوتش رو از تورنت پیدا کردم، اما کیفیتی که لازم داشتیم رو نداشت.
فایل تک صوتی بود و گذاشتنش فایده ای نداشت

والا من مشکلی با گذاشتن ندارم :grin: صد و بیست تا کتاب درخواست شده همشو گذاشتم. ولی انصافا این شدنی نبود.
از طرفی هم از این دسته کتابها تو زیبوک هست و فرقی با اون مورد درخواستی شما ندارن. گذاشتن اینا فضای زیادی از سرور رو میگیره.

متاسفانه سایرین پیدا نشدن. چون صوتی نشدن

فقط همین یه دونست

کتاب درخواستیتون در برنامه بعدی بررسی میشه. اگر فراموش کردم حتما یادآوری کنید

8 پسندیده

از این دست کتابها هستن ولی این خیلی بهتر هستش من خودم فارسیش رو خوندم و عاالیه .بازم ممنونم بابت اینکه وقت میزارین و کتابهای عالی رو اضافه کردین

5 پسندیده

فرآیند اضافه شدن متن کتابا چطوره ؟ مثلا اونا که مال مل رابینز هستن یا متن ندارن کللن یا متنشون ناقصه…

2 پسندیده

اون کتابها در توضیحات نوشته شدن که کاملا برنامه صوتی هستند و به دلیل نمره بالاشون قرار گرفتند.

در واقع متنی موجود نیست. و صد البته برای اشخاص با سطوح بالا مفید هستند.

اما بجز دو سه مورد تمامی کتابها شامل متن میشن

3 پسندیده

اها اینو متوجه شدم
اما متن کتاب 5 second rule هم کامل نیست مثلا اون تکه که با نام “چگونه قانون 5 ثانیه رو کشف کردم” رو اگه ببینید مثلا یه جمله میگه(که منتنش موجوده) بعد اندازه دو پاراگراف صحبت میکنه همچنان روی همون جمله سابق bold میمونه تا برسه به جمله بعدی که توی متن موجوده…
یا حتی جاهایی که متن موجوده گاها کلمات جا افتادن مثلا پاراگراف اول همین قسمتی که اسمشو گفتم: این چیزیه که متنش موجوده
this all started in 2009. i was 41 years old and facing some major problems with money, work, and in my marriage. as soon as i woke up each morning all i felt was dread
و اما متن واقعی
this all started in 2009. i was 41 years old and [-the truth is i was-] facing some major problems with money, work, and [-definitiely-] in my marriage.[-it was so bad that-] as soon as i woke up [every not each] morning all i felt [was inja nist kollan] dread [fear, overwhelm]

حالا ممکنه که من چند تا اشتباه هم توی لیسنینگ داشته باشم اما خب بحث اینجا توی این نیست ک دقیقا خود عبارات چیه خواستم اینو بهتون بگم که اینطوریاست…
حالا شاید یکم اهمیت این مورد کمتر باشه اما توی اون تکه اولی که گفتم گاها چند پاراگراف نیست، ترجیحا بخش “چگونه قانون 5 ثانیه رو کشف کردم” رو خودت گوش کن و با چشمت متن رو دنبال کن جالب نیست بیشتر از این توضیح بدم…

1 پسندیده

اجباری نیست، تا همینجا هم لطف کردید، ممنونم… :slightly_smiling_face::pray::pray:

1 پسندیده

بله، اون موقع که اینو گذاشتم به برخی دوستان هم گفتم.

نسخه های صوتی کتابها کامل تر از نسخه متنی هستند. چرا که گوینده ( اگه خود نویسنده باشه) یه حالت پادکست وار یه سری توضیحات اضافه تر میده.

معمولا تو اکثر کتابها self-help که نویسنده اونو صوتی کرده این موضوع صادقه.

دو حالت داشت یا باید کلا نمیزاشتیم. یا بزاریم و اجازه بدیم فایل صوتی اضافه تر باشه.

میشد دستی هم گوش داد تایپ کرد که به نظرم وقت زیادی میگیره و ارزش نداره.

6 پسندیده

ممنون
هدف بیشتر این بود که فقط اطلاع بدم ک گویا اطلاع داشتید…

3 پسندیده

سلام
کامبیزخان چرا کتاب هفت عادتو نمی تونم توی زیبوک پیدا کنم ؟

1 پسندیده

ترمه جان قسمت کتاب های غیر داستانیه @terme.javadi4878

2 پسندیده

گشتم نبود واسه من نمی دونم چرااا :sleepy:

1 پسندیده

سلام خسته نباشین خداقوت @YoKambiz

پکیج دزدان دریایی کاراییب " پنج گانه" هستش؛ ولی فقط نفرین مروارید سیاه، و آخرالزمان در اپ موجوده
لطفا بخش های:
سوار بر امواج ناشتاخته
**صندوقچه مرد مرده **
مردگان قصه نمی گویند هم اضافه کنید

در ضمن من چند ماه پیش درخواست کتاب ثروتمند ترین مرد بابل را داشتم فکر میکنم بین انبوه درخواست ها فراموش شد یا شاید هم در اپ اضافه شده ولی من پیداش نکردم

ممنون میشم پکیج دزدان دریایی کارائیب را تکمیل بشه

باتشکر

3 پسندیده

کاورش آبی رنگه.

بین کتاب شدن میشل اوباما و عطر سنبل عطر کاج قرار داره.

سلام اینجوری کتاب درخواست کردن بررسی نمیشه

لطفاً تاپیک زیر رو قبل از درخواست بخونید

دوستانی که درخواست کتاب در اپلیکیشن زیبوک دارند، بخوانند

4 پسندیده

@YoKambiz
دقیقا بین این دوتا هیچی نیست
به نظرتون باید اپ دیتش کنم زیبوک ؟

1 پسندیده

ایناهاش ترمه جان

4 پسندیده

سلام فاطمه جون، این عکسو همین الان گرفتم

نداره واسه من :sob::sob:

3 پسندیده

ترمه جان از اسکرین شما مشخصه آپدیت نکردی چون الان هر سه اپ ادغام شده. و میتونی از همون زبانشناس زیبوکو باز کنی

6 پسندیده

چه جالب ممنونم عزیزم که بهم اطلاع دادی
کلا با اپدیت میونه ی خوبی ندارم راستش

4 پسندیده