چالش زنجیره پانصد روزه

دوستای گلم
سسسسسسلام
عاشقتونم
شرمنده
من واقعا امکان اینو ندارم زیاد به تالار سر بزنم
اما همیشه بیادتونم
البته هر از چند گاهی میام
یه سرکی میکشم
چون زبان دومم انتخاب کردم
خودمو شدید درگیر کردم
روسی
کشور دوست و برادر :confused:
البته هیچ وقت نه برادر
در هر حال
برای همتون
Всего хорощего❤
البته اینم نوشتم که بگم حالیمه😁
اما واقعا سخته
در هر حال
هر چی آرزوی خوبه مال شماها

16 پسندیده

سلاااام خدیجه خانوم, چه عجب شما رو دیدیم مجدد, جاتون خیلی خالیه تو تالار, ایشاله هرجا هستید موفق باشید.

4 پسندیده

من امروز تونستم زنجیره ام رو بیارم روی شش :grinning: . میام اینجا مینویسم تا خودم رو درگیر زنجیر ه بکنم و فراموشش نکنم

5 پسندیده

خیلی خیلی خوبه حتما حفظ کن زنجیرتو…و ایمان داشته باش انگیزه میگیره و همش تلاش میکنی زنجیرتو نشکونی

5 پسندیده

سلام خانوم قربانی عزیز
دیدن دوستان قدیمی چقدر خوشحال کنندس :sparkling_heart:
هرکجا هستید براتون آرزوی سلامتی وشادی وموفقیت دارم :rose::rose:

5 پسندیده

سلام عزیزم
فدات شم :kiss::kiss::kiss:

2 پسندیده

دوستان عزیزم سلام
خوب بیست و یک روز از شروع چالش زنجیره مون گذشت و من امیدوارم بتونیم زنجیره های قبلی رو به اضافه 21 روز ببینیم. اینجا بهترین جایی هست که می تونیم به هم انرژی و انگیزه بدیم برای ادامه این راه که هممون می دونیم درست ترین و بهترین راه برای کسب موفقیت هست.
حفظ زنجیره یعنی مداومت در مسیر و شرط پیروزی هم مداومت در مسیره.
@fariba70.noori
@nazilans
@atineh1967
@mansour1978
@Nader-Pn
@zahra.sheikhi76
@smollakochakian
@tintin1
@sayeh252525
@amin67
@morteza4
@Homayoon
:rose:

18 پسندیده

ادم این زنجیره رو میبینه خجالت میکشه زنجیره خودشو به اشتراک بزا ه:joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

8 پسندیده

اینم زنجیره من تازه 100 روزه شدم. البته قبلش یه 213 روز رو سوزوندم که یه اتفاقی بود برام افتاد و گوشیم از دست رفت. تقریبا یه ساله از زبانشناس استفاده میکنم :hamster:

17 پسندیده

این پیر مرد قرقرویی اسمشو پیدا کردین به منم بگین. عاشق صداشم. چون سایت لیسین تو انگلیش دیگه موجود نیست.

2 پسندیده

خدا وقت همیشه پرتوان و مصمم باشید شما انگیزه ما هستید

2 پسندیده

بسیار عالی :blush:
خیلی خوب شد که پیگیری کردید، همین باعث انگیزه و دلگرمی بیشتر میشه :hugs:

منم به لطف خدا، تلاشم را قطع نکردم و زنجیره همچنان ادامه داره :sunglasses:

7 پسندیده

خیلی هم عالیه خانم. یک ماه و شش روزه که محکم و استوار دارین پیش میرین و این خیلی عالیه.
من مطمئن هستم که با ادامه این راه خیلی زود موفقیت رو در آغوش می کشید. ممنونم از مشارکت شما و امیدوارم زنجیره های بزرگ و بزرگتری از شما رو اینجا ببینیم.
:rose: :rose: :pray:

2 پسندیده

درود دوست عزیز. ممنونم از مشارکت شما. خیلی عالیه. 213 که دیگه خیلی عالی بوده
همین جا رشد زنجیره تون رو با هم ببینیم.
:rose: :rose: :pray:

4 پسندیده

متاسفانه من هم خیلی دنبال این پیرمرد جذاب گشتم ولی پیدا نکردمش.
خیلی از غر زدناش و نگاه انتقادی اش خوشم میاد. عاشق صدا و بیانشم.
مخصوصا تو داستان تایتانیک که غم انگیز صحبت میکنه. :rose:

3 پسندیده

درود دوست عزیز. ممنونم از لطفتون.
فقط کاش زنجیره تون رو بذارین ما هم ببینیم. مرسی :rose::rose:

2 پسندیده

درود دوست عزیز. خیلی ممنونم از لطف شما. بله باید پیگیر باشیم و به بقیه برای حفظ زنجیره هاشون که مساوی حفظ انگیزه شون برای ادامه این راه که صد در صد به موفقیت منتهی میشه انرژی بدیم.
ممنونم. زنجیره تون هم خدا رو شکر رو به رشده. به زودی انشااله سه رقمی ببینیمش.
:rose::rose::pray:

3 پسندیده

من از پادکست The great Biritish donkey race خیلی خوشم میاد یعنی عالیه. در واقع سیستم رای گیری پارلمانی بریتانیا را شبیه به مسابقه “خرسواری” توصیف کرده :sweat_smile:
5-6 ماهه که این مجموعه پادکست رو گوش میدم. هر قسمت که شامل ده پادکست میشه روزی یبار گوش میدم. فعلا تا قسمت 10 گوش دادم چند روزه دوباره قسمتهای قبلی رو گوش میدم. دایره لغاتم بیشتر توسط این مجموعه پادکست تقویت یافته.

جالبه. حتمن گوش میدم.

4 پسندیده

آره خیلی باحاله. تو پادکست spaghetti junction خیلی با نمک سیستم مهندسی ترافیک انگلستان رو با خاک یکسان میکنه.
تو پادکست بعدی تعمیر و رنگ آمیزی دائم یه پل تو انگلستان رو مسخره میکنه.
وقتی داستان زلزله رو بیان میکنه اغراق مردم در تعریف حادثه رو بیان میکنه
و وقتی در مورد سیستم اتوبوسرانی و حمل و نقل در انگلستان صحبت میکنه دائم در حال غر زدنه.

یه نکته جالب تو صحبتاش اینه که من حس می کنم ما انسانها چقدر شبیه هم هستیم، صرفنظر از اینکه کجا زندگی می کنیم،
مثلا وقتی میگه ده سانت برف کلا لندن رو تعطیل میکنه< به خاطر بی لیاقتی و عدم برنامه ریزی مسئولان
یا اغراق پیرمردا وقتی میگن زمان ما دو متر برف میومد :rofl: ، عینا آدم احساس میکنه داره از خود ما حرف میزنه. :rose:

4 پسندیده