چالش رایتینگ در رابطه با داستان مرد فیلی

Hello guys
This story was very interesting because when I read , I think a bout strong face.three is fear in to every body .so if I was a doctor I
must to other people especially unusually person when I succeed doctor when I have control on fear or stress,

1 پسندیده

Is it means " if i were a doctor " ?

1 پسندیده

سلام. من اپلیکیشن زیبوک رو ندارم…این داستانی که لطف کردیدو ازش اسم بردید، همون داستان مرد فیل چهره ست…اثر تیم ویکری؟؟؟ @afarkhani

1 پسندیده

یه خواهش…چون چالش تون رایتینگه…اگه مشکلی نیست، لطفا این رو هم به تاپیک تون اضافه کنید که بچه ها سعی کنن قواعد نگارشی رو هم تا حدی رعایت کنن…کالن…سیمی کالن…دش…کوتیشن و چیزایی از این دست رو…متشکرم @afarkhani

1 پسندیده

من یه سوال داشتم…البته به قول زبانشناسا، نمی دونم چرا…حسیه…ولی برا این مورد شک کردم…می خوام ببینم درستش همینه یا ؟
تو بخش پایانی، چرا قبل از breathing، حرف تعریف the و شاید هم a نمی خواد؟ بازم ممنونم از همگی

1 پسندیده

Hi
I understand, always somebody is help to others and somebody is need to help others ,in fact

1 پسندیده

Hi everyone
If i was the doctor, i didn’t go for saw that man becuase I dislike to see wonderful and mystery things… Because I don’t have a good rememberance about this things. :blush:
But if I saw him, I really afraid of him and I have stress and surely stand away from him😄and maybe I search to what thing happent for him… At the end, of course if I can help others, I did it

Please tell me my mistakes🙂

3 پسندیده

سلام
I was درسته یا i were?

1 پسندیده

سلام دوست عزیز @rouzbeh3
Was درسته
I was

1 پسندیده

اینجا I were درسته. ‌‌‌‌

2 پسندیده

میشه یکم توضیح بدین من گیج شدم بعضیا نوستن was بعضیا were?

2 پسندیده

اینجا :point_down: توضیخش دادم

6 پسندیده

سلام.

آره این مورد رو هم من خیلی جاها دیدم تو داستانا.
اغلب تو مواردی که طرف می خواد بگه: اگه من جای تو بودم فلان کار رو می کردم

if I were you

putting myself in your situation:

If I were you, I’d accept his apology.

4 پسندیده

البته من متن رو نخوندم :grimacing: :grin: فقط فکر کردم منظورشون اون فعلای کمکی که زمان مدرسه یادمون میدادن کدومش مناسبه I هست

3 پسندیده