برنامه ریزی و هدفمند سازی یادگیری زبان انگلیسی

سلام متاسفانه من هم خودم دنبال نرم افزاری هستم که دقیقا بتونم برنامه فوق رو پوشش بدهم و ارزیابی و امتیاز هر فعالیت رو هم داشته باشه و اینکه روند پیشرفت رو نمودار بر حسب امتیازات نشان بدهد که متاسفانه هنوز نرم افزاری با این ویژگی پیدا نکردم بجز قلم و دفتر خودم :smile:
حتما اگر در جستجوهای مجدد تونستم اَپ مناسب پیدا کنم معرفی خواهم کرد.

5 پسندیده

بسیار مطلب خوبی بود.قطعا تعیین هدف بسیار مهم است و هدف باعث ایجاد انگیزه بیشتر هم می شود.

4 پسندیده

با سلام ب دوستان خوب زبان شناسی
ممنون از این همه اطلاعات خوب و جذابتون
ب جرات میتونم بگم ک زبان شناس و این تالار انگیزه منو واسه یادگیری چند برابر کرده
ممنونم ازتون

6 پسندیده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید گرامی:
@ala
@a.bayani
@YoKambiz
واقعاً عالی و بسیار آموزنده بود.تشکر و سپاس فراوان بابت زحماتی که بی منت میکشید.:rose::rose::rose:
خیلی خوشحالم که در جمع افرادی مثل شما هستم…

5 پسندیده

سلام به شما دوستان عزیز و ممنون از لطف و توجه تون؛ امیدوارم همه ما بتونیم از تجربیات هم بهره لازم رو ببریم و این باعث خوشحالی من خواهم بود اگر قدم کوچکی در پیشرفت کسی برداشته باشم. امیدوارم موفق و شاد باشید :rose:

6 پسندیده

سلام دوستان گرامی و بزرگوار ممنون از لطفتون ، با آرزوی بهترین ها برای شما :rose::rose::rose::pray::pray:

4 پسندیده

سلام من اپلیکیش goal tracker رو پیشنهاد میکنم

ویژگی که من در این چند روز امتحان کردم:
۱. ایتم روزانه؛ هفتگی و ماهیانه دارد
۲. آلارم با تنظیم زمان آن
۳. Deadlineبرای هر آیتم که گاهی ما اهدافی داریم که فقط نیاز هست تا یک زمان خاص تمام بشه که این ویژگی خوب هست.

فقط تنها ویژگی که من دوست دارم نمودار پیشرفت هست که برای زبان خوشبختانه زنجیره ها میتونه کمک کنه. البته تنها بعد کمی و کیفی رو باید در چالشها حضور پیدا کرد و محک زد.

@a.bayani
@atineh1967
این اپ برای چالش هبیتها مناسب میتونه باشه.

9 پسندیده

سلام خانوم نیکنام, حتما ازش استفاده میکنم ببینم میتونم باهاش مچ بشم.
ممنون بابت معرفی

4 پسندیده

با تشکر از مقاله بسیار عالی و مفید.

پیشنهاد : صدای موسیقی متن در بعضی تایم ها خیلی بلند هست و شنیدن خوب مطلب را تحت تاثیر قرار میده. اگر حذف بشه و یا حدودا 50% صدای کمتری داشته باشه ، بهتر میشه. :smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

سلام ممنونم از لطف تون، امیدوارم کاربردی باشه مقاله

:see_no_evil: ممنونم از پیشنهادتون؛ حتما در مقاله های آتی بهتر عمل میشه این رو به حساب مبتدی بودن بگذارید :grin:

6 پسندیده

بسیارعالی بود خیلی زحمت کشیدیند:rose::rose::rose:

5 پسندیده

واقعا مقاله عالی بود خیلی مفید بود

5 پسندیده

سلام
کمک بسیاری در یادگیری من میکند
من داشتم راه رو اشتباه میرفتم ، اما با خواندن این مقاله کمک بسیاری خواهد کرد و من را در راه صحیح راهنمایی میکند
مرسی که هستین

4 پسندیده

سلام انشالله که با تلاش خودتون به نتیجه دلخواه تون برسید‌؛ و امیدوارم مقاله راه گشا باشه براتون
مسیر قبل هم رو نمیشه گفت اشتباه؛ با قطعیت تجربه ی خوبی بوده چون در مسیر یادگیری مدام نیاز به آپدیت کردن روش یادگیری احساس می شود.
با آرزوی موفقیت

6 پسندیده

من هم نصب کردم عالیه ممنونم از شما
من دارم با پسرم یکسری داستان از سطح یک تا سطح شش را مطالعه می کنیم .لغت را هم به روش جی برگ یاد میگیریم .
الان سطح 3 هستیم .

6 پسندیده