در رابطه با دسته‌بندی سوال

سوالات خود را در این دسته بندی قرار دهید.

15 پسندیده

سلام من امروز نرم افزار زبانشناس رو نصب کردم و یه عضو جدید هستم و من نمی دونم چطوری شروع به خوندن کنم و باید چگونه از این نرم افزار استفاده کنم ممنون میشم منو کامل راهنمایی کنید

16 پسندیده

سلام خوش اومدید، راهنمایی براتون از طرف سیستم ارسال میشه، نگران نباشید :blush:

13 پسندیده

چرا فعل ها sگرفتن ؟
مثلbuys

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
در این شرایط حتما قبلش از he ; she; it استفاده کرده زیرا بعد از این ها (He, she,it) حتما فعل s سوم شخص میگیرد.

5 پسندیده

در داستان lump of gold در جمله he sat and he looked چرا دومین he حذف نشده
در جملهBut one night, a thief saw Paul looking at his gold. آیا قبل از looking فعل نیازی نیست

3 پسندیده

در درس ادم برفی کیتی از خواب بیدار شد ودید برف اومده چرا بجای seeاز found استفاده شده

2 پسندیده

چرا این پین شد؟‌ ‌‌‌‌ ‌

1 پسندیده

سلام چه طور میشه این برنامه رو روی اپل نصب کرد؟

1 پسندیده

سلا م چه زمان از did , ,do dose و استفاده کنیم

1 پسندیده

چجوری باید سوال بپرسم؟

2 پسندیده

ايا سوال من درسته درداستانهاي بچكانه جوجه اردك زشت اردك كجا زندگي ميكرد were did the duck lived

سلام تو اپ استور linguist رو سرچ کنید

سلام من تازه این برنامه رو نصب کردم از کجا باید شروع کنم

بعد از تعیین سطح آقا کامبیز شمارا با بخشهای مختلف زبانشانس آشنا می‌کنه ونکته های طلایی رو برای شما مطرح میکنه

"What does " Hardchore cleanliness mean?

سلام وقت همگی بخیر مشکلی که من دارم اینکه داخل جعبه لایتنرم حدود 300 کلمه وجود داره که من اینارو در طی 15 روز اضافه کردم ولی مشکلش اینجاست هر روز همشو برای مرور برام میاره و چون خیلی زیاد شده واقعا نمیتونم همشو بخونم و الان طوری شده دیگه سمت لایتنر نمیرم ، کسی راه حلی براش داره؟

1 پسندیده

سلام وقت همگی بخیر مشکلی که من دارم اینکه داخل جعبه لایتنرم حدود 300 کلمه وجود داره که من اینارو در طی 15 روز اضافه کردم ولی مشکلش اینجاست هر روز همشو برای مرور برام میاره و چون خیلی زیاد شده واقعا نمیتونم همشو بخونم و الان طوری شده دیگه سمت لایتنر نمیرم ، کسی راه حلی براش داره؟ :frowning:

1 پسندیده

سلام خب کمتر به لایتنر اضافه کنید
باز وقتی اونارو از حفظ کردن دوباره برگردین به درسهای قبل لغاتی رو که اضافه نکردین رو اضافه کنید

فایل های که دانلود میکنم در کجا ذخیره میشه؟