چالش بزرگ زیبوک - آبان 97 📚

قربونت عزیزم, اقا فرزاد و همه کاره تیم, پیدا کردن گویا ترجمه شو, کتاب چاپی جایی ندیدم.

چشم, فرصت کنم به روی چشم

4 پسندیده

من کوچیک تیمم

3 پسندیده

سلام آقا فرزاد
من الان فصل دومم.
خیلی متن کتاب با صوتش بعضی جاها فرق داره.
کاریش نمیشه کرد ؟

1 پسندیده

ظاهرا کتابی که پیدا شده همینه. چیز دیگه ای پیدا نکردن. اما به نظرم با مشارکت میشه این مورد رو مرتفع کرد. مثلا هرکی یه فصلشو به عهده بگیره و متن انگلیسیشو تصحیح کنه.

1 پسندیده

سلام :blush:
امروز سه فصل این کتابو خوندم

این ایده خیلي خوبیه :clap::thinking: منم وقتي داشتم میخوندم انقد ناهماهنگي داشت که بیخیال متن شدم کلا فقط گوش دادم

4 پسندیده

خانوم مل رابینز شغل اصلیشون سخنرانی و مشاورست. در واقع ایشون در زمینه سخنرانی بسیار حرفه ای هستند.

یکی از دلایلی که تفاوت بسیاری با متن موجوده اینه که ایشون بداهه بخش بسیاری از کتاب رو اضافه تر شرح دادن. یعنی کتاب صوتی از کتاب متنی کامل تره.

معمولا کتاب های صوتی که مربوط به این دسته یعنی self-help باشه این موضوع تقریباً عادیه. بنده این کتاب رو فقط گوش میدم و الان فصل آخرم.

به نظرم اگه سطحتون بالاست فقط گوش بدید. ( اگه هدفتون مثل من یادگیری نکاتشه) اگه هدفتون انگلیسیه که هیچ :)))))

خود خانوم مل رابینز تو بخشی از کتاب به این موضوع که من نویسنده خوبی نیستم ولی سخنران خوبی هستم اشاره میکنن.

تنها راهشم همونیه که آقای ناصری گفتن. یعنی بشینیم گوش بدیم و خودمون دستی درستش کنیم.

3 پسندیده

من برام هم زبانش مهمه و هم نکاتش.
چون میخوام لغاتش رو هم بیارم تو لایتنر بعد یه جاش داره عین متن میگه ولی یهو میزنه جاده خاکی نمیفهمم کجای متن بود.
مگر اینکه کلا بیخیال vacab این کتاب بشم.

1 پسندیده

پیشنهاد من اینه اگه زمان کافی دارید یه دور خودتون متن رو بخونید لغاتش رو دریارید و اگه میخاید نکته برداری کنید یه دور دیگه صوت رو گوش بدید برای توضیحات بیشتر

2 پسندیده

این حرکت خوبیه
:+1:

2 پسندیده

2 فصل

4 پسندیده

کتاب اول خون هیولا تموم شد
شروع جلد دوم :heart_eyes:

3 پسندیده

3 فصل

6 پسندیده

عزیزم سلام . شما چند وقته کتاب یا کلا زبان میخونید که دایره لغاتتون انقدر بالاست که 95 درصد این کتاب رو بلدید ?

2 پسندیده

سلام :blush:
زبان رو که قبلا هم میخوندم اما فکر کنم الان 1 سال و نیم شده که راه درستشو پیدا کردم،
کتاب هم همینطور

5 پسندیده

فصل اول رو تموم کردم و حتی اونقدری تأثیرگذار نبود که بخوام ادامه‌ش بدم چه برسه به اینکه تو زندگیم تأثیرگذار بشه! البته کلاً به این سبک کتاب‌های روانشناسی‌مانند اعتقادی ندارم. ولی متن روانی داره.

6 پسندیده

چرا خیلی خوبه که :thinking: من تو سه چهار روز 10 فصلشو خوندم
پیشنهاد میکنم یه کوچولو بیشتر ادامه بدید شاید خوشتون اومد

5 پسندیده

منم کتابو تموم کردم :grin:

7 پسندیده

حتما دنبال سبک خودتون باشید من خودم داستانی دوست دارم بعد کتابی که در چالش میخونید می تونید به شکل گسترده بخوانید نیازی نیست تمام کلمات را وارد لایتنر کنید بهرحال موفق باشید :rose:

2 پسندیده

5 پسندیده

سلام به دوستان فعال در چالش
من کتاب قانون 5ثانیه رو تموم کردم
و طبق قولی که داده بودم خلاصه مهمترین نکاتشو در تاپیکی به اشتراک گذاشتم.
با ارزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان :rose::rose:

8 پسندیده