معرفی مجموعه اورجینال ای جی هوگ (New Method)

خواهش میکنم برادر :raising_hand_man:t3:
اگه دوست داشتی یه سری هم به چالش تابستونی ما بزن و توش شرکت کن

3 پسندیده

@eli_j_p
@neda_fp
این تاپیکو بخونیم

5 پسندیده

سلام.من انگلیسیم متوسط هست و الآن مجموعه New method رو دانلود کردم ولی اصلا نمیدونم باید چه جوری شروع کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید.چه جوری باید به جای کلمه اصلاحات رو حفظ کنم و لطفا یه دیکشنری اصطلاحات بهم معرفی کنید.با تشکر .لطفا کمک کنید.من اون کتاب ترجمه شده رو خوندم ولی گیج شدم.الآن هر داستان New methodسه فایل صوتی داره من باید کدوم رو گوش بدم و اینکه مثلا اگه 20 دقیقه بود باید پیوسته این کار رو بکنم یا تو بینش مکث هم کنم .و اینکه متنش و ترجمه اش رو باید کجا بیارم؟
من برنامه زبانشناس هم دارم اون مفید هست؟

4 پسندیده

سلام، شما دوره ی انگلیسی قدرت رو تست کنید
درس اولش رو تمام سه قسمتش رو گوش بدید
ببینید براتون سخته یا می تونید ادامه ش بدید؟
بعد بیاید اینجا من راهنماییتون میکنم

1 پسندیده

سلام
این برنامهه منظورتونه؟؟؟

1 پسندیده

سلام دوستم
منم سه هفتست new methodشروع کردم
خوندنش به این صورت
مثال میزنم
درس اول اسمش akiss
که شامل 4تا فایل
Audio و vocabرو روزی دو تا سه بار گوش کن صرفا گوش کن
Textرو روزی یه بار یه نگاه بنداز،اگه روز اول کلمات سخت داره به انگلیسی معنیش کن برای خودت که البته ای جی تو فایل vocabتمام کلمات سختو به طور کاملا واضح توضیح میده و ذر واقعا نیازی به دیکشنری هم نیست
میریم سر فایل اصلی کهmini storiکه درس akissدوتا فایل a وbداره این فایل از همه مهمتره هر فایلو تنظیم کن رو سی دقیقه ای جی یه سری سوالات از متن ازت میکنه سعی کن همه رو ج بدی حتی با پاسخ کوتاه مهم سرعت عمل در پاسخگویی اصلا سخت نگیر که حتما پاسخ کامل بدی،چون این فایلارو باید حداقل یه هفته بخونی ناخوداگاه روز 5,6 بسرعت پاسخ بلند میدی…اگرم برای ابتدا سخته دکمه استاپو بزنم ج رو بدم و دوباره شروع کن…لازم نیست چیزی رو حفظ کنی…خودت جواب بده…در عین راحت بودن خیلی تاثیر گذاره…ای جی میگه کمتر از یه هفته برای هر درسش فایده نداره،الان من درس Cheng edرو میخونم تو فایلش میگه باید دو هفته برای این درس زمان بذاری
موفق باشید

5 پسندیده

@m-m96 شما هم همین روشی که خدیجه خانوم گفت روی Power English پیاده کن

3 پسندیده

ممنون بابت راهنماییتون.مرسی

2 پسندیده

سلام درسته همینه من با flow english شروع کردم

2 پسندیده

اقا کامبیز من الان دارم قدرت رو میخونم, در کنارش دهکده و podbean رو گوش میدم, و گوسبامپس. و تکرار داستانهای کوتاه قدرت, :point_left: (البته هر روز نیست)
بازم وقت اضافه دارم به نظرتون پادکست ای جی رو گوش بدم که منابع فرعیه یا برم نیو متد رو کار کنم؟ که همون ارجینال کورس هست؟

3 پسندیده

سلام نیازی نیست نیومتود رو کار کنید اون سطحش پایین تره.

پادکست بخونید خوبه.

4 پسندیده

اکی, ممنون, :heart_eyes::heart_eyes::pray::pray::pray:
_---------

1 پسندیده

چه خوش بحالتونه ها :joy::joy::grin:

4 پسندیده

ماشالا به این همت و پشت کار :clap: :v:

2 پسندیده

سلام چقدر جالبه با این تعریفا منم دان میکنم حتما

1 پسندیده

اره خیلی وقتم خوبه, ولی همش فکر میکنم کم میارم وقت. :joy::joy:
چون شاغل نیستم بشدت تو خونه حس بطالت میکنم و چون علاقه به زبان و کلا درس و مقش دارم, خودمو سرگرم میکنم و درگیر تا کمبود و گمشده ام که شاغل بودنه کمتر حس کنم. :disappointed:

شما هم همینطور هستید, منتها ما همه مون شرایطها و انگیزه هامون متفاوته. :wink:

حتما از وقتت استفاده کن و لذت ببر

4 پسندیده

سلام آقاکامبیز.چرا درس changed توی نرم افزار زبانشناس نیست…؟

2 پسندیده

احتمالا منشوری بوده :grin:

4 پسندیده

سلام جناب ناصری.ممنون از توضیحاتتون.کاملا متوجه شدم.پس باید خارج از برنامه زبانشناس مطالعش کنم.:wink:

1 پسندیده

این دوره ای جی هوگ که چندتا درسش داخل زبانشناس موجوده بنظرتون خوندن اونا کافیه یا اینکه بهتره همه ی فایل های این مجموعه رو دانلود کنیم ومطالعه کنیم هر روز؟
بعدش این فایل هایی که دوستان واسه دانلود گذاشتن صرفن فایل صوتی هستن یا متن هم همراشون هست؟

1 پسندیده