مشکل دانلود دروس

همه چیزو میتونید تو سایت مربوطه پیدا کنین

الان از تو سایت دانلود میشه؟ ولی هنوز از داخل اپلیکیشن دانلود نمیشه؟

1 پسندیده

احتمالش خیلی زیاه چون چند وقت پیش نصب کرده بودم یکی دو تا که بعدا پاک کردم اما نمیدونم کجا باید برم دسترسیش رو باز کنم رو اندروید

1 پسندیده

دانلود میشه فقط باید کجا ببرم بریزم فایل ها رو؟

1 پسندیده

دوست عزیز هیچ الزامی وجود نداره که همه مشکلات دانلودی ریشه یکسان داشته باشند و در نتیجه راه حل یکسان داشته باشند. همچنین چیزی که شما به عنوان راه حل ارائه دادید از نظر ما هیچ تاثیر بر رفتار دانلودها نداره. اگر تونسته مشکل شما رو حل کنه خوب خیلی عالی ولی لطفا اینطور بدون تحلیل هیچ چیزی برای همه تجویز نکنید.

اگر دقت کنید بنده این رو در جواب یک فرد خاص دادم نه حالت کلی که شما این رو تعمیم میدید به مشکل یک فرد دیگه.

مشکل شما بیشتر شبیه به timeout هست. لطفا اگر براتون مقدور هست از یک طریق دیگه به اینترنت متصل بشید. همچنین میتونید تنظیم انتخاب سرور رو در قسمت تنظیمات عمومی برنامه عوض کنید و بررسی کنید تاثیری روی رفتار دانلودتون داره یا نه.

اندرویدتون نسخه چند هست؟

1 پسندیده

با سلام خدمت اقای گلمیرزایی
فعلا حکایت راه حل من با پیدا نشدن راه حلی اساسی واسه مشکل
شده انتخاب بد از بین گزینه های بد و بدتر
قصد و نیت من کمک به دوستان هست و عرض کردم اگه راه حل بهتری کسی پیدا کرد ممنون میشم اعلام کند
با تشکر

1 پسندیده

همین مشکلاتی واسه منم بوده که مشترک حساب میشه پس راه حل رو تست کنن یا جواب میده براشون یا نه ولی من خودم که فعلا مشکل دانلود دیگه نداشتم خدا رو شکر
ولی در کل اینو بگم جناب گل میرزایی قصد توهین یا جسارتی نداشتم ولی اگه بازم با خوندن متن های من همچین احساس یا قصدی بهتون دست داد من عذر خواهی میکنم بابت مطالبم شاید یکم تند و تیز نوشتم

با تشکر

1 پسندیده

نسخه اندروید گوشی من 4.2.2

1 پسندیده

سلام مجدد اندروید ۸ هست

1 پسندیده

من کلا بیخیال بسته ی ( داستان های مصور صوتی) شدم چون بیشترشون قابل دانلود نیستند…

1 پسندیده