برنامه ریزی دقیق و کاربردی واسه یادگیری زبان!؟

سلام خدمت اساتید عزیز خواستم ازتون خواهش کنم یه برنامه ریزی عالی برای من بچینید واقعا گیجم تازه شروع کردم و زبانشناس رو نصب کردم برنامه هایی هم مثل هرمس و دهکده هم دارم از آقا کامبیز و فرزاد خواهش دارم منو راهنمایی کنید من سطح یکم داستان های کودکانه

==================
این تاپیک مربوط به درس« شاهزاده هملت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « داستان های بچه گانه » فصل: « بسته ی اول »

2 پسندیده

با سلام
پیامتونو دیدم گفتم منم به عنوان یک تازه وارد که یک دوهفته هست کار کردن با این برنامه رو شروع کردم نظرم رو بهتون بگم اولا ریش و قیچی دست خودتون ولی فقط میتونیم شما رو راهنمایی کنیم شما اگه تازه دارین با برنامه شروع میکنید حداقل روزی نیم ساعت مطالعه داشته باشی بعد روزانه وقت و زمان را بیشتر مطالعه کنید من خودم بعد هفته اول مطالعه ام رو رسوندم به سه چهار ساعت میتونی در حال حاضر یک دوره اب جی رو فقط کار کنید همان دوره انگلیسی بدون تلاش رو میگم هر درس رو در طول یک هفته تا ده روز روزی یک بار گوش بدین هیچ کتاب داستان و دوره دیگه انتخاب نکنید
روش خوندن دوره انگلیسی بدون تلاش هم اینطور هست که اهمیت داستان کوتاه بیشتر است بعد از این هم داستان اصلی و در اخر هم واژگان اهمیت دارد که در ابتدا هر کدوم رو روزی یک بار مطالعه کنید.تا بعد از چند روز زمان مطالعه رو زیاد کنید.
این همه توضیحات بهتر برای مطالعه این دوره

3 پسندیده

برای داستان کودکانه شما میتونید طبق روشی که اینجا نوشته شده پیش برین.

2 پسندیده

سلام ممنونم دوست عزیز راهنمایتون عالی بود رفتم این بخش فقط قسمتهایی مثل پرسش و … هم داشتن اونا چی

1 پسندیده

دوست عزیز یه سوال دیگه یعنی از بخش داستان کودکانه بیام بیرون یا نه همراه با اون انگلیسی بدون تلاش رو هم بخونم؟

1 پسندیده

با سلام
خدمتتون عرض کنم که بخش یا دوره انگلیسی بدون تلاش یک متن اصلی دارد و یک متن واژگان و یک یا دو پارت متن داستان کوتاه دارد
که در طول هفت روز بیشتر باید به یک درس گوش بدین با این روش که اهمین داستان کوتاه این دوره که پرسش و پاسخ دارد مهمتر است(روزی دو بار) بعد از اون هم درس اصلی(روزی یک بار)مهم است و در اخر هم واژگان همون درس(روزی یک بار)این روش رو برای حداقل هفت روز برای هر درس اختصاص بدین گرچه توضیحات کاملتری از جناب کامبیز هست که بالاتر قرار دادم و در مورد مجموعه داستان های کوتاه(بچه گانه و یا مصور صوتی)این بگم که فعلا احتیاجی به خودن اونا برای شما نیست بعد از اتمام دوره انگلیسی بدون تلاش میتونین در کنار انگلیسی قدرت بخونین ولی در حال حاضر همین دوره انگلیسی بدون تلاش رو مطالعه کنید
با تشکر

2 پسندیده