داستان و هدف شما از یادگیری انگلیسی چیه ؟ (تاپیک انگیزشی)

همین وی ای پی آیتم های real English رو داره ها :smiley:
real english رو منو فرزاد قرار گذاشتیم آماده کنیم. فعلا گوس بامز تموم شه اونو ردیف می کنیم :money_mouth_face:

4 پسندیده

من حدود یک سال خرده ای درگیر یاد گیری زبانم البته قبلش کلاس زبان ترمیک هم رفته بودم اما حکایت زبان یاد گرفتن جدی من بر میگرده به یکسال و نیم پیش
زمستان 94 بود که تصمیم گرفتم برم کلاس زبان خصوصی
با یکی از دوستانم برای کلاس خصوصی در کرج ثبت نام کردیم
اتفاقا خیلی استاد خوبی بود ولی واقعا مسیر طولانی اشتهارد به کرج و زمانی که صرف کلاس میشد منو از ادامه کلاس منصرف کرد اما پی آمد خوب کلاس این بود که استاد ای جی هوگ رو به من معرفی کرده بود و من از طریق جستجو در اینترنت اطلاعات بیشتری راجع به ای جی هوگ و روش تدریسش پیدا کردم.
اما بازم قانع نشدم که با متد ای جی زیان رو ادامه بدم
از طریق اینترنت با یه استاد که کورس انگلیسی میدادن آشنا شدم و حدود سه ماه از دوره 8 ماه آیلتسشونو پشت سر گذاشتم
ولی مشکلی که با اون کلاس داشتم این بود که استاد ورودی اطلاعات بهت میداد اما یادگیریت عمیق نبود و سطح پیشرفتت با سطح زبانی که استاد میگفت هم خونی نداشت
مثلا در پایان ماه سوم استاد میگفت که شما به سطح اینترمدیت رسیدین اما واقعیت زبانی خودم بهم نشون میداد که سطح من این نیست و در آینده بیشتر که زبان خوندم دیدم استاد اشتباه نمی گفت مطالبی که ارايه میداد در حد اینترمدیت بود اما پیشرفت زبانی من و تسلط من به زبان در چهار اسکیل اینترمدیت نبود
از طرفی هم تکالیفی که استاد می خواست شامل حفظ کردن مکالمه … که اصلا باب میل من نبود
این باعث شد که از ادامه مسیر با اون روش هم دلسرد بشم
تصمیم گرفتم با ای جی ادامه بدم
از زبان خوندن با ای جی واقعا لذت میبردم حدود 8 ماه تا یک سال کج دار و مریض با ای جی ادامه دادم ابتدا ده درس از بسته نیو متدش خوندم
بعد کنجکاو شدم که بسته پاورشو گوش بدم
ویدیو اول که دیدم متوجه شدم می تونم باقی مسیر رو با بسته قدرت ادامه بدم
حدود 10 درس از بسته پاورو هم تو این مدت ادامه دادم
اما از یک ماه قبل با مشورت با دوستان و برای سرعت بخشیدن به یادگیری زبان پیش یکی از بهتزین اساتید زبان رشت رفتیم
5 جلسه از کلاس رو با ایشون پشت سرگذاشتم
اما بخاطر شرایط کاری مجبورم به یه استان دیگه منتقل بشم
از طرفیم با اینکه استاد تاثیرات مثبتی رو من داشت و یه سری اشکالات گرامری من رو تصحیح کرد ولی از طرفیم اون اشتیاقی که من با زبان خوندن با ای جی داشتم رو با این کلاس نداشتم
این تجربیاتی که در بالا عرض کردم خدمتتون منو به این نتیجه رسوند که بهترین روش یادگیری زبان روشیه که ازش لذت میبری
من با ای جی خیلی خوب پیشرفت کردم حتی با اینکه خیلی متمرکز درس نخوندم
درسهایی که از بسته قدرت ای جی یاد میگیرم واقعا مورد علاقه منه
ولی احساس میکنم برای امتحان آیلتس یا تافل نیاز به کسی دارم که اشتباهات من و رو بهم بگه و رایتینگ و اسپیککینگمو تصحیح کنه
از طرفیم با مسیر اای جی جلو بره
با زبانشناس و سایت شما آشنا شدم
تصمیم دارم ادامه مسیرو با زبانشناس همراه باشم البته مسیر قبلی منم مسیریه که زبانشناس طی می کنه اما از اینجا به بعد شاید بیشتر نیاز به کمک شما داشتم باشم
تجربه دیگه ای هم که از این کلاسای مکرری که رفتم کسب کردم این بود که اساتیدی که بصورت دانشگاهی زبان یاد گرفتن و روشی که برای یاد گیری زبان استفاده میکنن همون روش آکادمیک که خسته کنندست و هر چقدر هم خوب حرف بزنن اما روش درس دادن و متدی که جلو میرن همون متدی که تو چندین سال تو دانشگاه ازش زبان یاد گرفتن
من باید از کسی پیروی کنم که از سطح مقدماتی خودش رو رسونده به سطح آیلتس .
حالا اگه امکانش باشه برای من توضیح بدین که مسیری که شما ترسیم می کنید از آینده یادگیری زبان به چه شکل.

9 پسندیده

ممنون عالی
شما که الهیات میخونید پیشنهاد میکنم برنامه گنج حضور استاد پرویز شهبازی را دنبال کنید خیلی عالیه امتحان کنید :blush:

1 پسندیده

چه پست زیر خاکی ای :sweat_smile:

1 پسندیده

سلام به همه دوستان و همراهان .بنده حدود ۸ سال هست که درگیر زبان به طور نادرست ( همانطور که اقای ناصری همراه با دلیل) بودم من حدود ۴ روز شروع کردم که به صورت جدی شروع کرده ام اولین انتخابم پادکست قدرت ای جی بود که اولین و دومین درسش مربوط به تسلط بر احساسات هست رو انجام دادم
.تو این مدت کم ولی باارزش این رو فهمیدم که یک مربی مناسب در همه زمینه ها چقدر میتونه شما رو رهبری و راهنمایی کنه من در مدت این ۸ سال که بطور متوسط ۴ روز در هفته درگیر کلاس زبان بودم سطح زبانم متوسطه در حالی که اگر ۸ سال پیش یه مربی نمونه ، حرفه ای ، مهربان، دلسوز اقای ناصری داشتم فقط به یک سال از اون ۸ سال نیاز داشتم که سطح زبانم بطور کامل پیشرفته بشه چون در اوایل ۸ سال انگیزه و انرژیم خیلی بالا بود روزی ۷ ساعت مفید صرف زبان میکردم. الان خیلی خوشحالم که یه عالمه کار مفید برای زبان هست که باید انجام بدم البته طبق فلسفه کایزن شروع کردم . یه چهار روزه که: ۱_ نظرات و پیشنهادات دوستان رو میخونم ۲_منتظر ایمیل های استاد ناصری هر روز هستم تا برنامه ای که الان روزی ۱ ساعت میباشد رو در اینده خیلی نزدیک کمتر از یک ماه به ۶ ساعت برسونم ۳_ سایت رو هر روز مرور میکنم تا کارهایی که جا انداختم و فراموش کردم دوباره یاد اوری بشه . خلاصه هر چی لینک ابی داخل سایت هست :smiley:و هر چی نظرات دوستان هست و هر چی استاد ناصری به بنده ایمیل میکنند رو زیر نظر دارم تا در اینده نزدیک بتونم با ۶ ساعت مفید همراه با انگیزه همیشگی داشته باشم . باز من هر چه تشکر کنم واقعا کمه این رو نه تنها من میگم بلکه همه کسانی که از نرم افزار و یا حداقل از راهنمایی شما استفاده میکنه میگن. لازمه که بدونید شخصی مثل من که چهار موسسه به ظاهر خوب برای زبان میره و هر کدوش رو از دو سال کمتر نمیره ، وقتی به بن بست میخوره یا اون پیشرفتی که ارزوی داشتنشو تو بهترین دوران جوانیش بدست نمیاره ،خیلی سخته که انگیزه اش مثل همون موقعی باشه که چندین سال پیش داشت ، ولی استاد ناصری این انگیزه و انرژی رو به من داد تا مثل روز اول شاداب و با انرژی مثل گذشته شروع کنم .همه ما میدانیم زمان یه چیز طلایی برای ما انسان هاست اگر کسی بتواند زمان کوتاهی برای رسیدن به هدف انتخاب کنه اون برنده هست فقط یک چیز دیگه اضافه بگم ، اگر من با این سایت اشنا نشده بودم باور کنید تا چهل سالگی هم در زبان به جایی نمیرسیدم پس ببینید با چه استاد گرانبهایی طرف هستیم . هر کسی تو این جامعه به این صورت دلسوزانه و بی شیله پیله نیست امروزه کم پیدا میشن کسانی که وقت و انرژی خودشون رو صرف مردم بکنند واقعا از شما استاد ناصری ممنونم تا هستم مدیون شما هستم چون وقت خیلی از ما رو خریدین.

9 پسندیده

واقعا با این همه لطفی که به من در این دو سطر داشتین منو شرمنده فرمودین. خوشحالم که این وبسایت باعث شده انگیزه به شما برگرده. :blush:

3 پسندیده

سلام بر شما من وقتی زبان رو شروع کردم که فهمیدم چقدر مشتاق به یادگیری یک زبان به خاطر یه طرز تفکر جدید ، یه ارتباط با دنیای ناشناخته و… هستم و علاقه زیادی به ارتباط برقرار کردن با دیگران مخصوصا جوامع پیشرفته هستم. جدا از این زبان برای من یک مهارت محسوب میشه شاید استفاده ابزاری در جاهای مختلف داشته باشم ولی زبان رو به خاطر خودش یاد میگیرم و لذت میبرم. هدف اصلیم رو میشه الان به طور کامل فهمید چون زبان رو به عنوان یک مهارت برای برقراری ارتباط با دیگران میدونم و علاقه زیادی هم دارم . تجربه های نسبتا زیادی هم مثل شما با افراد انگلیسی زبان داشتم :smiley: واقعا زبان یک مهارت بسیار با ارزشی نسبت به سایر دیگر مهارت هاست چون با زبان جدید: ۱- یک فرد دیگه توی یه دنیای دیگه با ادمای جدید دیگه با طرز تفکر جدید دیگه و با اطلاعات جدید اشنا میشی ۲_ میتونی با جوامع پیشرفته تبادل اطلاعات کنی۳_ بهتر زندگی میکنی و در زمان کم بیشترین اطلاعات و تجربه ها برای یه زندگی پر کیفیت بدست بیاوری. من ۸ سال بطور جدی شروع به یادگیری زبان کردم .جدی از این لحاظ میگم که چهار روز در هفته کلاس زبان میرفتم اولیش موسسه کیش به مدت ۲/۵ سال دومیش موسسه ایران استرالیا به مدت ۳ سال سومیش موسسه رسپینا تاک به مدت ۲/۵ سال و البته چندماه هم دو الی سه موسسه دیگه که کمتر شناخته شده هستند میرفتم. ولی اخرش سطح زبانم در حد متوسط باقی ماند که ماند . تا این که چند وقتی از زبان فاصله گرفتم چون دیگه انگیزه و علاقه ام رو به خاطر نرسیدن به هدفم و این که دیگه گیج شده بودم از دست دادم.اگر من ۱ سال از اون ۸ سال رو با شما همراه بودم سطحی حتی فوق پیشرفته داشتم .پس شما خیلی از وقت ما زبان اموزان رو خریدین . این خیلی برای همه ارزش داره ، برای من بیشتر. دوما شما کل روشهاتون و راهنماییهاتون پر بازده و موثر در زبا هست که ارائه این نوع خدمت برای مردم خیلی قابل تحسین هست چون امروزه کم پیدا میشن که مثل شما دلسوزانه و البته با علاقه به کارتون برسید . خیلی ها در این زمینه یادگیری زبان به طور ناخود اگاه شما از یه مسیر ساده و در عین حال مفید دور میکنند چه بسا کسانی هم هستند که بهطور خوداگاه جلوی پیشرفت شما رو به خاطر منافع خودشون میگرند . باور کنید اگر با شما و برنامه شما اشنا نمیشدم تا پنجاه سالگی هم در جا میزدم. ممنون از شما و ممنون از دوستانی که نظراتشونو میگن که باعث میشه من استفاده بیشتر و بهتر داشته باشم.

2 پسندیده

سلام آقای ناصری ودوستان پرتلاشتون خصوصا آقای گلمیرزایی که به آخرین درخواست کمکم برای استفاده از زبانشناس پاسخ دادند،و آقاکامبیز فعال وپرانرژی که من هربار با خوندن مقاله های فوق العاده مفیدشون کلی لذت میبرم و انرژی میگیرم.واقعا خداقوت وخسته نباشید بابت تمام زحمات و تلاشهای مستمر و راهنماییهای مفیدتون برای پربارترکردن زبانشناس.

وقتی یادم میاد اون اوایل که باشما آشناشده بودم و هنوز کلاس زبان میرفتم ازتون درخواست کمک داشتم واسه گرفتن نمره بالاتر تو امتحان کتابی آموزشگاه، از یه طرف برام خنده دار، بی ارزش وغیرمفید بنظر میرسه، وازطرف دیگه میفهمم چقدر من عاشق یادگیری زبان بوده وهستم. گرچه ازراهنمایی شما واسه اون کاراستفاده کردم…نمرمو رسوندم باون حدی که میخواستم…ولی توصیه موثر و کاربردی شما و اقای ای جی روهم بکاربستم ودیگه کلاس نرفتم. نمیدونید از وقتی دارم مرتب از زبانشناس استفاده می کنم چقدر اوقات خوبیو سپری کرده و واقعا لذت میبرم. بایدبه شما دست مریزاد گفت.

البته تو اون فاصله گوشیم مشکل پیداکرد، فلش شد و بین خوندنای قبلیم وقفه افتاد…اما مهم نیست…مساله مهمتر بیشتر اشنا شدنم با طرز خوندن ویادگیری اصولی و مفید زبان هست. میدونید بعضی مواقع فکر میکنم آقای ای جی توکلاسای من بودن و از نزدیک میدیدن چه روشی ارائه میشده…ازبس که ارزیابیشون کاملا منبطق بر واقعیات هست. اینم بهتون بگم من نذر فرهنگی کرده ام به هرکس که واقعا علاقه مندیادگیری زبانه، زبانشناسو معرفی ودرصورت نیاز هر کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم. الان ارتباطم با زبانشناس اینجوریه که هرموقع خسته، بی حوصله و… هستم بخودم میگم سری به زباشناس بزنم یه مطلب جدید یاد بگیرم روحیه ام بهتر بشه…

و اما چندتا سوال: چرا من خیلی وقته هیچ ایمیلی ازشما دریافت نمیکنم؟ و اینکه مدتیه ازتیم آقای ای جی وهمکاراشون هرهفته (یه تایمی هم هفت روزپشت سرهم،قوانین ۷گانه مطالعه) ایمیل دریافت میکنم .وتوصیه به خرید مطالبی که ارائه میدن همراه ویدئو هاشون، گرچه باز نمیشن با یوتیوپ.همه ی کاربرای زبانشناس این ایمیلها رو دریافت می کنند؟

شماکه مطالبشونو مرتب به زباشناس اضافه می کنید پس لزومی نداره من ایمیل ازتیم آقای ای جی دریافت کنم؟

یکی از کاربرا گفته بود من خودمو مدیون شما و همکارانتون میدونم وسعی میکنم بخوبی از زبانشناس استفاده کنم، کاملا باایشون موافقم وسعیم برهمینه. بازم بهتون خداقوت میگم وازصمیم دل برای پیشرفت بیشتر و بهتر و پربارتر اهدافتون دعا میکنم. همینطور آرزوی سلامتی ،موفقیت وعاقبت بخیری براتون دارم.

5 پسندیده

سلام به شما صبا خانوم گرامی

بله نیازی نیست دیگه ایمیل بگیرید.
چون مطلب رایگانی ایمیل نمیکنه ای جی. بچه های زبانشناس مطالب وی آی پی میخرن و اضافه می کنن به اپلیکیشن.

درباره کامنتای خوبتون هم ازتون ممنونم. خیلی شما لطف دارید. ایشالا همیشه موفق باشید :rose::rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

سلام. متشکرم.انشاالله شما هم همیشه موفق باشید.

2 پسندیده

سلام. خیلی ممنونم از نظرات لطف شما

خوب ایمیل ها تعدادشون محدود هست. و حقیقتش وقتی که این تالار رو به عنوان یک رسانه‌ی اجتماعی داریم، ایمیل زدن تا حدی کاربرد کمتری پیدا میکنه.

این احتمالا به این خاطر هست که در لیست ایمیلی ایشون ثبت نام کردین. مربوط به ما نمیشه ما ب یتقصیریم :grin:

2 پسندیده

سلام.
حسین هستم 29 ساله.تا بحال هیچ کلاس آموزش زبانی نرفتم.یادگیری انگلیسی رو همون تو دوران مدرسه ودبیرستان آشنا شدم ومیتونم بگم که واقعا در دوران دبیرستان خاطره خوبی از دبیرهای زبان انگلیسی نداشتم!
حدود 5-6سال پیش دنبال نرم افزارهای آموزش زبان گشتم تا حداقل بتونم تو خونه انگلیسیمو تقویت کنم.بهم پیشنهاد دادن نرم افزار Tell me more بخرم ولی جمعا نتونستم حتی ده روز هم با این نرم افزار کار کنم.سراغ نصرت رفتم یکی دوماهی به نصرت گوش میدادم اولش فکر میکردم میتونم با نصرت زبانمو تقویت کنم وحداقل بتونم مکالمات روزمره یادبگیرم!ولی دیگه نتونستم نصرت ادامه بدم چون با جملات وواژگان مواجه نمیشدم وهمون تلفظ جملات و واژه ها تو ذهنم نمیموند!تایم کافی هم هیچوقت برای شرکت در کلاس های آموزش زبان نداشتم.دیگه دنبال هیچ روش وشیوه ای برای آموزش زبان نگشتم پس درنتیجه کلا بیخیال زبان انگلیسی شدم وبخودم گفتم از من زبان آموز در نمیاد وتواناییشو ندارم انگلیسی یاد بگیرم!
چندسالی رو به فنا دادم اینطور نبود که کلا زبان انگلیسی تو ذهنم نباشه یعنی همیشه تو گوشه ی ذهنم این جمله برام تکرار میشد که وای چی میشه منم بتونم انگلیسی مکالمه کنم!به شخصه چندین ساله یکی از سرگرمی هام دیدن فیلمه.بیشتر فیلمهای درام,احساسی,فیلمهای سینمای کلاسیک و…همیشه فیلم زبان اصلی میبینم.ولی چون هیچ وقت پیش زمینه ی خوبی تو انگلیسی نداشتم ومیشه گفت زبانم صفره صفره نتونستم چندین ساله با دیدن فیلم زبانمو تقویت کنم!چون ذهنم بیشتردرگیر زیرنویس وحس فیلم میشه.
در کنار علاقه به فیلم یکی از علاقیات بزرگم تو زندگی به هنر عکاسیه.عاشق عکاسی طبیعتم.چهار ساله از روی علاقه عکاسی طبیعت میکنم واین ذوق وعلاقه ام باعث شده که تقریبا دوسال است که تونستم پیشرفت قابل توجهی بدست بیارم :slight_smile: چون این ذوق وعلاقه در من بود واسه همین سعی میکردم مطالب آموزشی مرتبط با عکاسی,نرم افزارهای مرتبط با عکاسی و…بیشتر سرچ کنم.به اساتید معروف برمیخوردم میتونم بگم این آمریکایی ها توهمه چی نابغه ان!از این آمریکایی ها حدااقل تو این مورد خیلی یاد گرفتم!کیفیت آموزش ومحتوا ومطالب خیلی خوبی دارن واسه یادگیری تو خیلی از زمینه ها مخصوصا هنر!بیشتر چون فیلم های آموزشی میدیدم وبازهم هرازگاهی میبینم,هرچند قدرت زبان خیلی پایینی دارم ولی چون آموزش های فیلمی وتکنیکال میبینم نوع و روش کار آدم یادمیگیره بالاخره.ولی هیچ وقت حرف وصحبتهایی که تو فیلم میگن برام غیر قابل فهمه!یا اینکه به غیر از دیدن آموزش های مولتی مدیا در یادگیری نرم افزارهای تخصصی, نمیتونم مطالب ومقالات تخصصی اونها رو به زبان انگلیسی بخونم چون بالاخره همه چی دیدن فیلم نیست یا بعضن هیچ فیلم آموزشی موجود نیست به غیراز مطلب آموزشی :slight_smile:
اینا رو گفتم بالاخره همه یه نوع درگیر این انگلیسی هستن ومیخوان بهش مسلط بشن یکی درگیر مهاجرته,یکی میخواد تو رشته وتخصص وعلاقه ی خودش بتونه با تسلط به انگلیسی,بخوبی پیشرفت کنه.بهرحال همیشه منابع وکتب به زبان انگلیسی بیشتر وبیشتره ودنیا بزرگتر.
چند مدت بود که واقعا این انگلیسی ذهنمو درگیر کرده بود منی که کلا حتی درش سطح مقدماتی را نگذروندم.یه چند تا از دوستان پیشنهاد میدادن که برم کلاس های زبان شرکت کنم وبتونم خودمو به سطح عادی یا متوسط برسونم بعد از اون دیگه کلاس نرم وبرم سراغ کتاب و…ولی خب واقعیتش بنابه دلایلی نمیتونستم کلاس شرکت کنم(همیشه پول وبودجه مطرحه وبعدش تایم)خلاصه حدود 40 روز پیش عزممو جدی کردم تو اینترنت چند روزی دنبال بهترین شیوه آموزش زبان میگشتم.خیلی ازمطالب ومقالات خیلی از سایتهارو زیر ورو کردم ونتونستم مطالب جامع ومفید در مورد شیوی یادگیری انگلیسی یاد بگیرم تا اینکه به زبان شناس برخوردم چند روزی درگیر خوندن مطالب ومقالات سایتتون شدم وبنظرم جالب اومد(البته قبلش بصورت اتفاقی اپلیکیشن زبان شناسو از گوگل پلی دانلود ونصب کرده بودم ولی بلد نبودم چطوری شروع کنم وچکار کنم)الان حدود 34 روزه که هر روز به مقدار یک ساعت وبعضن یک ساعت ونیم از زبانشناس استفاده میکنم و داستانهای کودکانه گوش میدم.با زبان شناس تونستم تو این مدت اندک بخوبی واژه هارو یادبگیرم و وقتی به لایتنر نگاه میکنم واقعا تعجب میکنم اون همه لغت تو این مدت بخوبی یاد گرفتم.امیدوارم بتونم هر روز با روحیه بیشتر از زبانشناس استفاده کنم ودرکنار شما عزیزان گرانقدر بتونم به سطح بالاتری از زبان برسم :tulip::heart:

12 پسندیده

سلام و خوش آمدید. یکی از شعارهای من این هست که برای موفقیت باید صیاد خوبی بود و از همه فرصتها به نحو احسنت استفاده کرد و قطعا زبانشناس یک صید که چه عرض کنم گوهر گرانبهایی هست به شرط آنکه به نحو صحیح از اون استفاده بشه. امیدوارم با موفقیت به هدفتون برسید. و در مورد عکاسی به شخصه خوشحال میشم در بخش آرشیو هنری ما رو از آثارتون مستفیض نمایید.

7 پسندیده

مرسی از شما
حتمن به روی چشم :tulip:

4 پسندیده

احسنت ب شما
محوریت گروه ما فقط دانلود و مقالات نیست
بلکه کل قدرت گروه ما ب اعضاشه.
امیدوارم شما هم با حضور در این جمع در رسیدن ب هدف مشترکمون مارو یاری کنید :tulip::tulip::tulip:
من هم تا جایی ک قادر باشم به نوبه خودم حاضرم کمکتون کنم

6 پسندیده

مرسی آقا کامبیز شما در حقیقت لطف دارید تو این مدت کوتاه که با زبانشناس آشنا شدم مقالاتونو خوندم واقعا عالی ومفیدن دستتون درد نکنه :heart:همچنین جناب حسین ناصری عزیز :heart: امیدوارم با کمک شما دوستان عزیز بتونم سطح یک رو بگذرونم و سطح های بالاتر رو در زبانشناس شروع کنم.البته خیلی عجله ندارم که حتمن به این زودیا به سطح بالاتری برسم در واقع هدفم یادگیری مفید زبان انگلیسیه نمیخوام یادگیری زبان برام کسل وخسته کننده باشه

4 پسندیده

من در 15 سالگی کلاس هامو جدی رفتم اون هم به دلیل انجام راحت تره بازیهای کامپیوتری!

2 پسندیده

سایت http://kelideservat.com رو هم سر بزنید. در رابطه با قانون جذب هستش

3 پسندیده

سلام دوستان زبان شناسی
من از دوران مدرسه علاقه به یادگیری زبان داشتم و همیشه دوس داشتم بتونم به انگلیسی صحبت کنم اما شرایطم جوری بود که نمیشد به کلاس برم برای همین خودم خواستم کار کنم و متاسفانه از لحاظ گرامر مشکل داشتم بعد فقط تصمیم گرفتم اول دایره لغاتم ببرم بالا اما تاثیری نداشت چون فقط می تونستم ترجمه کنم اما نمیتونستم جمله بندی کنم چند وقتی هم وقفه افتاد و من خیلی کلمات فراموش کردم اما باز شروع به یادگیری زبان کردم اما خیلی سطحی تا اینکه به طور خیلی اتفاقی با این سایت اشنا شدم و باعث شد به طور جدی شروع به یادگیری کنم با اینکه مدت زیادی نیس اما فوق العادس و این بار یقین دارم موفق میشم و در اخر ممنونم از شما…

8 پسندیده

سلام خدمت شما.

خیلی خوشحال کنندست که این عزم و اراده رو میشه از کلامتون دید. تمام تلاشتون رو کنید و هیچوقت جا نزنید.

اگه انرژیتون رو بزارید و از تلاش دست برندارید موفقیتتون تضمین شدست

3 پسندیده