مقاله کسب درآمد دلاری 1 : ارز دیجیتال چیه؟ چه کارهایی میشه انجام داد؟

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز زبان شناس

در کنار سلسله مقالات انگیزشی که براتون تهیه میکنم و انشاالله ادامه دار خواهد بود مثل :

مقاله انگیزشی 1 : ارزش تک تک ثانیه های زندگی
مقاله انگیزشی 2 : قفل ذهن خود را باز کنید

با هماهنگی های انجام شده، سلسله مقالات مفید و کاربردی را تدارک دیدم براتون که می تونه علاوه بر سرگرمی، ممر درآمدی هم باشه!

جالب تر اینکه :

نیازی نیست سرمایه گذاری کنید!

5P5OgoV7_400x400
نیازی به خریدن هیچ کالایی نیست!
download

حتی نیازی نیست شما وقت بزارید و کار خاصی انجام بدید که برنامه روزمره زندگی و کارتون بهم بخوره !!
(مسلما بلیط بخت آزمایی و شرکت در قرعه کشی هم نیست :wink: )
ask-questions-clipart__k15350924

چند روش نوین (البته توی ایران ، نوین هست و در دنیا مدتهاست که داره استفاده میشه) کسب درآمد جدید هست که ابتدا براتون تیتر وار ذکر میکنم جهت آگاهی و در پست های بعدی کاملا هر کدوم را براتون شرح میدم.

1. خرید و فروش روزانه، هفتگی و ماهانه و … ارزهای دیجیتال - مجازی مثل بیت کوین
  2. سرمایه گذاری و خرید ارزهای خاص دیجیتال - مجازی و نگهداری اونها و فروش در آینده
  3. بدست آوردن (استخراج / ماینینگ mining ) ارزهای دیجیتال - مجازی :
    3-1 خرید و کار با دستگاه های ماینر
    3-2 کار با نرم افزارهای استخراج ارزهای مجازی
    3-3 کار شبکه های اجتماعی تجاری
    3-4 معرفی به دوستان و تشکیل زیر مجموعه

در اینجا من همه روش ها را معرفی کردم اما اون قسمت جالبش برای شما دوستان عزیزم، سه قسمت پر رنگ شده آخر هست!

بله . کاملا درسته. شما میتونید در زمان های بیکاری و استراحت ، با روزی کمتر از یک ساعت (کاملا به خودتون بستگی داره) از موبایل و لپ تاپ و کامپیوتر خودتون استفاده کنید و به صورت آنلاین برای خودتون درآمد زایی نمایید!!

1. حق الزحمه بگیرید (بر حسب معتبرترین ارز دیجیتال حال حاضر دنیا ، بیت کوین)
  2. حق الزحمه خودتون را به کیف مجازی امن شخصی خودتون انتقال بدید کیف های مجازی امن زیادی توسط شرکت های مختلف بدون محدودیت خاصی به کشور و یا ملیتی در اختیار متقاضی قرار میگیره.
  3. در هر زمان دلخواه، حق الزحمه بدست آمده منتقل شده به کیف پول خودتان را بدون کار مزد و محدودیت، به هر ارز دیجیتال دیگه ای تبدیل کنید.
  4. در هر زمان دلخواه توسط صرافی های دیجیتال، اشخاص و سایت های معتبر، ارز مربوطه را به نرخ روز دلار دریافت نمایید.

اما برای اینکه مطلب را راحت درک کنید و نیاز به خواندن مقالات طولانی و کلمات تخصصی نداشته باشید، سعی میکنم یه مقدمه کوتاه براتون بگم.

اما چرا یه شرکتی اونور دنیا به یه نفری مثل ما این ور دنیا کار میده و چرا پول دیجیتال میده ؟

ee8ce189-021c-48ef-aa0a-b597a07eaf6d

خلاصه جواب اینه :
برای جهان اولی ها هزینه تمام شده خیلی مهمه. وقتی انجام یه کاری برای اونها (مواد اولیه+هزینه تولید+هزینه آب و برق و گاز و اینترنت و کارگر و تجهیزات و نهایتا مالیات ) در میاد مثلا 20.000 دلار و مثلا 10 روزه هم تمام میشه با 2 تا کارمند.

31fbe9be-ff1b-4094-8854-1551fb18483c

حالا انجام همون کار برای اونها توسط جهان سومی ها و یا کشور های کمتر توسعه یافته مثل ما (ارزش پول پایین + برق ارزان تر + تجهیزات ارزان تر + فرار مالیاتی + کارگر ارزان + و …) براشون 5.000 دلار آب می خوره!! و یک روزه تمام میشه! با 20 تا کارمند!

این وسط اونها 15.000 دلار سود کردن . و درصدی از این سود را بین انجام دهندگان اون کار تقسیم میکنند.

1. ما هم با انجام اون کار، در تایم های مرده و پرت روزانه و تنها با در اختیار داشتن همین چیزهایی که داریم (وقت آزاد پاره وقت + موبایل + کامپیوتر +اینترنت) کسب درآمد میکنیم.
  2. بابت دعوت دیگران هم به انجام اون کار ، کارمزد میگیریم.
  3. درصدی هم بابت کارکرد شخص معرفی شده کارمزد میگیریم.

که جمع عدد سه حالت فوق برای هر نفر میتونه درآمدی بین 50.000 تومن الی چند میلیون تومن داشته باشه!

Digital-Currency-Wallet

اما چرا حق الزحمه به ارزهای دیجیتال حساب و کتاب و پرداخت میشه ؟

fd219dda-8db8-48a5-bb10-d5642428b52e

اصلا ارز دیجیتال چیه ؟

واحد پولی است که قدرت و پشتوانه اون به حجم مبادلات بازار و اسپانسر های اون و تبلیغات و محبوبیت اون سهم تسلط بر بازار مالی اون بستگی داره.
برخی از مزیت های ارزهای دیجیتال عبارتند از :

1. غیر قابل جعل کردن
  2. غیر قابل کلاهبرداری
  3. عدم چک برگشتی (چون نقد و لحظه ای پرداخت میشه)
  4. بالاترین امنیت
  5. هزینه چاپ نداره
  6. هزینه استهلاک نداره
  7. به دولت خاصی وابسته نیست
  8. به کشور خاصی وابسته نیست
  9. غیر قابل رد گیری

برخی از ارزهای دیجیتال بازار و ارزش ریالی اونها :

نتیجه گیری :

1. حالا میدونید چرا ارز دیجیتال
  2. می دونید چه کارهایی میشه انجام داد و بابتش ارز دیجیتال گرفت

در سلسله مقاله هایی با عنوان “کسب درآمد دلاری” به معرفی روش های انجام این کار می پردازم.

این مقالات مرتب اصلاح و بروزرسانی میشه. نشانه گذاری کنید تا از ادیت های آن با خبر بشید.

با دنبال کردن پیج اینستاگرام و گروه تلگرام و شبکه pivot من میتونید اطلاعات مکمل خوبی بدست بیارید.

ادامه مباحث در :
مقاله کسب درآمد دلاری 2 : آشنایی و کار با نرم افزار Cryptotab Broswer
مقاله کسب درآمد دلاری 3 : تازه وارد های دنیای ارزهای دیجیتال
مقاله کسب درآمد دلاری ۴ : آشنایی با نرم افزار شبکه اجتماعی
مقاله کسب درآمد دلاری 5 : شروع به کار در دنیای ارزهای دیجیتال Cryptocurrency

7 پسندیده

بسیار عالی.

من یه مدت خودم تو کار ماینینگ بودم. ولی اونقدر دیدم طول میکشه بیخیال شدم. زدم حذف کردم.

سایتی دارید که معرفی کنید برای ماینینگ؟

2 پسندیده

سلام آقا کامبیز عزیز و بزرگوار :hugs:

بله . حتما . سلسله مقالاتی دارم آماده میکنم که توضیح کامل دادم .
تا دقایقی دیگر هم تاپیک روش و برنامه شروع به کار را ارسال میکنم.
توی اون تاپیک توضیح کامل خواهم داد.

فقط ذکر چند نکته میتونه برای همه دوستان مفید باشه:

1. عجله نکنید.
  2. طبق فرمول پیشنهادی و امتحان شده این داداش خودتون پیش برید.
  3. مراحل را به دقت و ترتیب، انجام بدید.

همه را در تاپیک شماره دو این مقاله که در حال تایپ است، توضیح خواهم داد.

4 پسندیده

سلام منم ماینینگ انجام میدادم
تو سایت های Pivot و Cryptotab

اما بدون زیر مجموعه کسب درآمد خیلی سخته
واسه همین بیخیالش شدم

2 پسندیده

سلام به دوست عزیز آقا فرزاد بزرگوار

بله . حق باشماست. بدون زیر مجموعه عدد لذت بخش و معناداری نمیشه. اما چند ترفند داره که کمی بهتر بشه . و مسلما با زیر مجموعه خیلی خیلی عدد جالب و چشمگیری خواهد شد.

ضمن اینکه :

1. این کار بیشتر پاره وقت هست و برای استفاده بهینه تر از لحظات بیکاری سیستم های در اختیار خودمان.
  2. برای آشنایی بیشتر با ارز های دیجیتال هست.
  3. برای ورود به عرصه کار و تجارت با ارزهای دیجیتال هست.
  4. برای آشنایی با مقدمات کارهای مرتبط هست.

آینده مبادلات تجاری دنیا با ارزهای دیجیتال است و اگر اشتباه نکنم دومین تکنولوژی که زندگی بشر را در آینده نزدیک متحول خواهد کرد ارزهای دیجیتال هست. (پنجمی اون تکنولوژی ها ماشین های هوشمند و خودران هست)

2 پسندیده

در مقاله دوم سعی کردم خیلی ساده و مختصر به معرفی cryptotab browser بپردازم . در مقاله سوم معرفی و کار با Pivot را توضیح میدم. :blush:

منتظر مقاله سوم هم باشید :wink:

2 پسندیده

خیلی ممنون آقا منصور بابت مقاله های های جذاب و مفیدتون

2 پسندیده

خواهش می کنم مربی عزیز و خوش اخلاق
این سلسله مقالات ادامه دار و بحث واقعا جالبه.
حتما دنبال کنید.

2 پسندیده

برای ماینیگ باید دستگاه مخصوصی بخری
هرچه جلو تر میریم ماین کردن سخت تر میشه یعنی اوایل شاید با گوشی و لپ تاپ میشد ولی حالا نیاز به گرافیک های مخصوص داره

1 پسندیده