چالش وبلاگ Mostafa.76

درود بر تو ای دوست عزیز.

بسیار عالی. ممنون از معرفی این نویسنده.

موافقم. داستایفسکی در این رمان ایده ی انسان کامل و نحوه ی مواجهه جامعه با او را به نمایش میگذاره. فقط آخرش کمی غم انگیز تموم شد.

4 پسندیده

خداحافظی با دوستان زبانشناس

سلام دوستان عزیز. طی تقریبا دو سالی که در تالار بودم دوره ی قشنگی در زندگیم بود و مطالب زیادی رو یاد گرفتم. اگه تشویق شما دوستان نبود واقعا به این سطح فعلیم هرگز نمیرسیدم و از این بابت از همتون از صمیم قلب سپاسگزارم.
برنامه ی زبانم همچنان ادامه خواهد داشت اما به دلایلی توقف فعالیتم در تالار رو اعلام میکنم. اگه جایی حرفی زدم که به کسی بر خورد از همینجا معذرت میخواهم. :pray:

این تاپیک رو به عنوان یادگاری نگه میدارم. در لینک زیر هم در مورد تجربیاتم در زبان آموزی صحبت کرده ام:

باز هم از همه شما عزیزان متشکرم و برای همگیتون آرزوی موفقیت و سلامتی و دل خوش دارم.
:pray: :pray: :pray: :rose: :tulip: :blossom: :sunflower: :hibiscus:

16 پسندیده

سلام آقا مصطفی :slightly_smiling_face:
دلمون براتون تنگ میشه، امیدوارم زود دوباره بر گردین و ما را مستفیض کنین،
منتظرتونیم بی صبرانه :hibiscus::hibiscus:

6 پسندیده

دوست عزیز امیدوارم هر جا که هستید و در کاری که هستید همیشه موفق باشید

4 پسندیده

سلام آقا مصطفی. شما که کلا کم میاید همون کم رو هم دریغ می‌کنید؟

حداقل چالش کتابخونی رو از این تحریم مستثنی کنید.

7 پسندیده

سلام آقا مصطفی خوندن گزارش های کتابخوانی شما و مطالب وبلاگتون خیلی لذت بخش و مفید بود. شما یکی از بهترین اعضای تالار هستید واقعا حیفه دیگه حضور نداشته باشید.

7 پسندیده

آقا مصطفی شما حضورتون دلگرمیه
امیدوارم خیلی خیلی زود ببینیمتون :rose::rose:
من این خداحافظی رو کلا ندیده گرفتما
اسمش رو میذاریم غیبت موجه :grin:

7 پسندیده

به نظرت I love you حق مطلب رو ادا میکنه؟ :smiley:

6 پسندیده

سلام آقا مصطفی شما در نظر من یکی از اعضایی هستین که فارغ از هر گونه حاشیه، کاملا بر هدف خودتون متمرکز بودید و تمام تلاشتون رو در این امر انجام دادین فارغ از اینکه حمایت بشید یا نشید، و همین سخت کوشی و پشتکار شما برای من بسیار ارزشمنده. مطمئنم با این شخصیت بالغی که دارین در هر امری موفق خواهید شد.
امیدوارم بازم شاهد حضورتون باشیم و از تجربیاتتون بهره مند شیم :tulip::tulip:

11 پسندیده

ای جان
اره اتفاقا خیلی هم چسبید :grin::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده