داستان کوتاه انگلیسی درباره مادر: تا ابد عاشقت می­ مونم

این داستان کوتاه انگلیسی بسیار جالب در رابطه با عشق مادر نسبت به فرزند هست که توسط رابرت مانچ نوشته شده.

این داستان جالب و احساسی رو میتونید از دوره ی داستان های مصور صوتی ببینید

16 پسندیده

سلام
داستانش خیلی اسون بود و جالب و قابل حدس.
ممنون داداش :tulip:

3 پسندیده

کاش این دوره دسته‌بندی بشه. مثل داستان‌های کودکانه
چون تعداد داستان‌ها خیلی زیاده تا بری پایین خیلی خیلی طول می‌کشه

6 پسندیده

@hnaseri

5 پسندیده

بله تا چند روز دیگه به همراه آپدیت های جدید، دسته بندی این دوره هم اصلاح میشه :blush:

6 پسندیده

الان یادم اومد این کتاب رو “جویی” توی سریال فرندز به عنوان کادوی تولد برا بچه‌ی “ریچل” می‌خونه :blush:

4 پسندیده

کدوم قسمت :grinning: ؟

3 پسندیده

دقیقا :))))

10 پسندیده

واقعا عالی بود. اصلا این تیکش یادم نمونده بود عجیبه :thinking:

کلا تو این سریال از جویی و بعد چندلر بیشتر از بقیه خوشم میومد. البته چندلر بعد ازدواج خیلی اخلاقش عوض شد! مثل قبل از ازدواجش نمیتونست شوخ و راحت باشه. نمیدونم چرا.

3 پسندیده

فصل 10 قسمت 4
The one with the cake

اونی که قرار بود کیک تولد اما شبیه خرگوش باشه اما شبیه چیز دیگه ای شده بود
همه میخواستن بپیچن برن. جویی اودیشن داشت. مانیکا و چندلر مسافرت میخواستن برن و …

4 پسندیده

یکی از معدود سریال های تاریخه که از اول تا آخرش واقعا خوبه
من فکر کنم ده ساله هر سال حداقل یه بار میبینمش

اگه سریال کمدی دوست دارین اینا رو از دست ندین(البته اگه تا حالا ندیدین)

Seinfeld
Freaks and Geeks
Family Guy
How I met your mother
Undeclared
Community
Rick and Morty

5 پسندیده

خودم به شخصه ترجیح میدم اگه بخوام یه سریال کمدی ببینم همین فرندز رو از اول تا آخر یه بار دیگه ببینم. چون how I met your mother و big bang رو کمی دیدم اصلا به دلم نچسبید. بعد از فرندز برام هیچ سریال کمدی معنا نداره :sweat_smile:

البته خانواده سیمپسون ها هم از کارتونی ها خوبه.

5 پسندیده

خب فرندز دیگه نقطه اوجه
ولی مثلا ساینفلد پنج سال قبل از فرندز شروع شد و اولین سریالی بود که ساختار کمدی جدیدی داشت شبیه اون چیزی که تو فرنزد میبینیم زندگی معمولی چندتا دوست بدون اینکه داستان جای خاصی بره.
ساینفلد البته به اندازه فرندز خنده دار نیست ولی کاراکترهای خیلی کمیکی داره که تو قسمت های زیادی آدمو تا حد پارگی به خنده میندازه :))

و سریالی مثل فریکز اند گیکز که انقدر کمدی سیاه و پیشرفته ای داشت که بعد از یه فصل کنسل شد چون آدمای اصلی رسانه دنبال سریالی با پایان خوش و خوشحالی های معمول بودند.

یا شخصیت عابد توی سریال کامیونیتی رو در هیچ فیلم و سریالی نمیتونی پیدا کنی

هر سریالی دنیای خودش رو داره اما اگه با فرندز مقایسه بشه آدمو نا امید میکنه

4 پسندیده

هنوز سراغش نرفتم.
به زودی

3 پسندیده

منم عاشق جویی بودم. چندلر تا قبل ازدواجش فوق‌العاده بود
ریچل و راس عالی بودن. مانیکا تو موقعیت‌های خاصی خیلی خوب بود. فیبی یه کم شخصیتش یه جوری بود :grimacing:
ولی خب اون دوره‌ای که جویی و چندلر هم‌اتاقی بودن فوق‌العاده بود

دقیقا منم همینکارو میکنم. حالا اونارو اصلا ندیدما ولی احساس میکنم اگه اونارو ببینم با فرندز که مقایسه کنم افسرده میشم. بیگ بنگم بد نبود

3 پسندیده

همشون عشقن
مخصوصا فیبی و چندلر و راس

4 پسندیده

سلام و خداقوت خیلی زیاد
بخش کتاب های مصور عالیه
دختر چهار سالم ( پرنیا ) شدیدا معتادش شده
هر روز باید گوشیمو بگیره ازم اونارو ک دوس داره نگا کنه
بهم گفت از عمو تشکر کن
فقط یه گلایه هم داره
میگه تصویر خیلی کوچیکه :blush:
قبلا یادمه تو قسمت فیلم های کودکانه گوشیو ک ب بغل میگرفتیم تصویر کامل اندازه صفحه میشد ولی الان متاسفانه این جوری نیست
اگه میشه این قابلیتشو دوباره مثل قبل کنید
و یه مشکل دیگه هم ک دارم اینه که وقتی نتمو خاموش میکنم تصویرا پخش نمیشن!
ممنون از محبتتون

:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

خیلی جالبه که یه دختر کوچولو از این داستانها خوشش اومده. خوشحال شدم. :grinning:

برای افقی کردن بایستی اول همخوانی صوت و متن رو دقیق کنیم که در حال انجامش هستیم. بعد میشه اون کار رو انجام داد.

3 پسندیده

سلام؛ چه جالب بود این تاپیک چند نکته متوجه شدم؛ کلا این دوره جذاب هست و زنگ تفریح عالی. ولی مهمترین نکته که فهمیدم دیدن چند داستان جالب که دخترم آلاء هم هر روز انیمیشن شون رو نگاه میکنه؛ داستان پپاپیگ؛ و جورج کنجکاو
از این به بعد برای قصه شب اش میتونم از این بخش استفاده کنم. البته نیاز به مدیریت داره اینکار که تمام وقت گوشیم رو تصاحب نکنه :grinning:

3 پسندیده