سایت منبع کتاب و زیرنویس

language_learning_tips
سایت منبع کتاب و زیرنویس
0

سلام دوستان ،غروبتون طلوع:joy::rainbow:

تا حالا شده کتاب های ترجمه ای (به هر زبانی) رو بخونید و دلتون بخواد که متن اصلیِ(زبان اصلی) اون کتاب رو هم داشته باشید، حالا یا برای دل خودتون یا برای تقویت زبان یا هر چی… برای من که زیاد پیش اومده مخصوصا وقتی فهمیدم برای اینکه بخوای زبانی رو یاد بگیری نباید ترجمه کنی جملات رو ،باید اون زبان رو همون جوری که هست یادش بگیری، چون قطعا اگه ترجمه کنی مفهوم خودش رو تقریبا از دست میده، خیلی از چیزا هم تو فارسی و هم تو انگلیسی معادلی برای ترجمه اش پیدا نمیشه… خلاصه برای اینکه کتاب مورد علاقه تون رو بخواید پیدا کنید این سایت هارو پیشنهاد میکنم، قطعا وقتی وارد سایت شدید قبل از صلوات برای روح شهیدان:joy::joy::joy: اینو سرچ کنید idiom English یا learn English کتاب های خیلی باحالی میاد که واقعا بهتون کمک میکنه، من فعلا دوتا سایت رو پیشنهاد میکنم تا بعد انشأالله ادامه اش…

:100:وبسایت‌هایی برای دریافت رایگان کتاب و مقالهٔ انگلیسی
:globe_with_meridians: www.b-ok.org
:globe_with_meridians: www.bookfi.net

(تو این دوتا سایت هر چی میخواید سرچ کنید حتی اسم نویسنده رو هم سرچ کنید کتاباش میاد)
من خودم با دومی بیشتر حال میکنم نمدونم چرا😑

اگه کتابی هم میخواید که نمیدونید چی میخواید😑(عمه ی جمله ها) اینجا سرچ کنید بعد از اینکه پیدا کردید، اسمش رو برید تو اون دوتا سایت بالا سرچ کنید کتابش میاد…

1️⃣ آمازون‌‌ (amazon.com)
2️⃣ انتشارات دانشگاه آکسفورد (global.oup.com)
3️⃣ انتشارات دانشگاه کمبریج (cambridge.org)
4️⃣ انتشارات وایلی (wiley.com)

[Barbara_K._Gaines]Idiomatic_American_English_A(BookFi).pdf (6.7 مگابایت)

اینم یه کتاب خوب برای یادگیری اصطلاحات انگلیسی با مکالمه و تمرین و سوال و جواب…

https://zirnevisha9.com
سایتی که زیرنویس همه ی فیلم هارو داره…
هم فارسی هم انگلیسی و… کلا خیلی خوبه اسم فیلم رو سرچ کنی همه ی زیرنویس هایی که تا حالا بوده و داشته رو میاره

من از اولی استفاده میکنم برای کتابهام.

خوبیش اینه جستجو در متن هم داره :grin:

ممنون از حسن اشتراک و محبتتون. زنده باد زهرا خانوم :rose::rose::rose: