بهترین اپلیکیشن جعبه لایتنر چیست؟

سلام
دوستان اگر جعبه لایتنر خوب برای اندروید با قابلیت اضافه کردن دستی لغات میشناسید ممنون میشم معرفی کنید :tulip:

5 پسندیده

سلام و وقت بخیر

به نظرم لایتنر انکی قابلیتهای خوبی برای یادگیری داره که دوستان هم زیاد معرفی کردند در تالار از جمله در این تاپیک میتونید تجربیات دوستان رو ببینید.

اما اگر نرم افزار کاملی میخوای که جعبه لایتنر هم داشته باشه اپلیکیشن زبانشناس رو توصیه میکنم:

9 پسندیده

منم در مورد نرم افزار ممرایز شنیدم

1 پسندیده

آنکی از همشون بهتره به نظر من

2 پسندیده

من خودم از لایتنر دهکده ی زبان استفاده میکنم
انکی رو نمیپسندم چون تلفظ نداره

3 پسندیده

باید تلفظش رو در تنظیمات فعال کنی

2 پسندیده

سلام
ببخشید من در یک تاپیک دو نکته مهم رو در مورد کار با جعبه لایتنر مطرح کردم که یکی از اونها قابلیت اضافه کردن دستی لغات به این جعبه بود.
به این صورت عمل کنید که در سمت بالا گوشه راست جعبه لاینتر بر روی ذره بین بزنید و کلمه رو دستی تایپ کنید و بعد دکمه اضافه به حعبه لایتنر رو بزنید.

2 پسندیده

سلام منم از لایتمن راضی بودم، نسبت به انکی راحت تره کار کردن باهاش، ولی خوب ایرانیه و یه مقداری هزینه داره

3 پسندیده

سلام من word up رو میپسندم معانی مختلف کلمات رو با کلی مثال و تکه های فیلم یادمیگیری و میزاریش تو لایتنر برای مرور

5 پسندیده

آیا الگوریتم خودشو داره ؟ یعنی در زمان مشخص لغات رو نشون بده و به جعبه بعدی اضافه کنه !

لایتنر اپلیکیشن‌های زیر جزو بهترین لایتنرها هستند:

اپلیکیشن زبانشناس

لینک دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه IOS

نسخه تحت وب اپلیکیشن زبانشناس

اپلیکیشن Anki

لینک دانلود نسخه اندروید

لینک دانلود نسخه IOS

لینک دانلود نسخه ویندوز

اما اگر باز هم نیاز دارید با لایتنرهای بیشتری آشنا شوید، در مقاله اپلیکیشن جعبه لایتنر به طور کامل و مفصل بهترین اپلیکیشن های جعبه لایتنر برای اندروید و آیفون معرفی شده.