هماهنگی صوت و متن به صورت قابل توجهی بهتر شد

سلام. دست مریزاد. بسیار خسته نباشید :rose::rose::rose::ok_hand:

4 پسندیده

سلام خدا قوت آقای ناصری و تیم زحمتکش زبانشناس

3 پسندیده

سلام و ادب
آیا این تغییر عملکرد جعبه لاینتر را هم بهبود بخشیده است؟ (هنگام پخش صوت برای مرور جای دیگه رو میخوند).
البته خودم هم امتحان خواهم کرد.
سوال دیگه اینکه امکانش هست تاریخ تقریبی آپدیت جدید اپ رو ذکر کنید؟
با تشکر فراوان

5 پسندیده

درود و سپاس بزرگوار
هماهنگی گوینده و نوشته‌ی درس بسیار خوب شده است.
در شناخت واژگان کمی هوشمندتر شده است ولی با یک کاستی‌هایی…
در گذشته واژه‌ای مانند “paralysed” و “paralyse” را دو واژه به شمار می‌آورد ولی اکنون نه، و این خوب است، آفرین.
ولی کاستی پدیدآمده این است که واژه‌ای مانند “species” را جمع واژه‌ی “specie” می‌داند با اینکه دو واژه‌ی جداگانه اند.

همچنین یک مشکل دیگر هنوز هم هست. برخی از واژه‌ها را درست شناسایی نمی‌کند. نمونه: در واژه‌نامه، ابزار متن به گفتار واژه‌ی “townsfoke” را هنگام خواندن “townspeople” می‌خواند. @hnaseri

3 پسندیده

بله

آپدیت جدید خیلی نزدیک هست :upside_down_face:

8 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خدا قوت بهتون استاد :rose::rose:

4 پسندیده

هماهنگی متن و صوت خیلی بهتره شده و تغییرش واضحه؛اولین باره تو عمرم منتظر آپدیت جدید یه برنامه ام

5 پسندیده

تغییراتی در سیستم لغات دادیم که در ورژن جدید اپلیکیشن دیده میشه.

3 پسندیده

سلام اقا کامبیز شما جواب بنده رو ندادی. من میخواستم تازه شروع کنم برنامه زبانشناسو نصب کردم لطف کنید راهنماییم‌کنید چطور و چقد وقت بزارم فرمودید واسه مشاوره هزینه داره بله حق دارید کاملا موافقم چون واسه تجربیاتت زحمت کشیدی همانطور که مصاحبتو گوش دادم پس لطفا تجربیاتتو در اختیار بنده بگذار البته هزینشم متقبد میشم چون حق شماست رایگان نباید مشاوره داد

1 پسندیده

دوست عزیز من از شما درخواست پول کردم؟

گفتم اگه مشاوره خصوصی میخواید من رایگان انجام نمیدم. چون که یه نفر نفع ببره سایرین نبرن چیزی به گروه اضافه نمیشه.

اومدید پی وی خدمتتون عرض کردم سوالتون رو در یک تاپیک بپرسید که شما گفتید باشه ولی نپرسیدید.

لطفا هم الان سوالتون رو در یک تاپیک بپرسید من در خدمت شما هستم.

1 پسندیده

1نوشته به موضوع تازه تبدیل شد: راهنمایی برای خواندن زبان انگلیسی با زبانشناس

سلام ممنون از زحمات تون. و تشکر بابت حل این مشکل. گاهی من رو هم اذیت میکرد. فقط اینکه الان برای دریافت این تغییرات نیازی به بروزرسانی اپلیکیشن هست؟؟؟

1 پسندیده

هر درسی رو باز می کنید یه دایره نارنجی بالای صفحه هست اون رو بزنید کافیه؛فعلا بروزرسانی جدید نیومده برا کل اپ

4 پسندیده

ممنونم اما من الان توی انگلیسی بدون تلاش دارم کار میکنم. دایره نارجی رنگی توی دروس ندیدم!:see_no_evil:

1 پسندیده

من گفتم بالای صفحه دایره نارجی رنگ هست

2 پسندیده

فقط برای دروسی که قبلا دانلود کردید این علامت میاد.

3 پسندیده

بله ممنونم الان متوجه شدم. من دروسی رو دیدم که دانلود نکرده بودم

1 پسندیده

با سلام و تشکر از زحمات شما و سایر همکارانتان
متاسفانه هنوز مشکل در مجموعه قصه های نانسی درو باقیست , امیدوارم باآبدیت نرم افزارها این مشکل بطور کلی رفع شود, این حرکت صوت و نوشتار های لایت شده واقعا کمک خوبی در خواندن و تمرکزحواس دارد امیدوارم هرچه زوتر رفع گردد. البته این دومین بار است که می خواهم این مجموعه را مطالعه کنم و باز مجبورم صبر کنم تا کاملا رفع اشکال خواهد شد. مجبور شدم که اضافه نمایم این اشکال بعد از فصل دوم ظهور می کند و به مرور در فصلهای بعدی زیادتر خواهد شد.
و اما یک پیشنهاد دیگر در زمینه توسعه دیکشنری ها دارم متاسفانه اکثر دیکشنریها لغاتی که بصورت قید در متن کتابها آمده است را پشتیبانی نمی کند واین موضوع منجر به عدم اضافه کردن این لغات به لایتنر میشود و یا های لایت هم نمی شود و اما خوشبختانه در توسعه دیکشنریها در این مجموعه آموز شی امکان جستجو این لغات فراهم گردیده است حال درخواست این است که این امکان هم فراهم شود بتوانیم اینگونه لغات را به لایتنر اضافه کنیم .
با تشکر

3 پسندیده

میشه دقیقا درس مورد نظر رو بفرمایید تا بررسی کنیم

1 پسندیده

از اواسط chapter 2 درس اول از رمز و راز ساعت قدیمی شروع میشود و ادامه می یابد و چون متاسفانه چندین chapter در یک فصل از درس قرار دارد .
متاسفانه نتوانستم تصویر صفحه را ضمیمه کنم توسط ایمیل ارسال خواهم کرد , از توجه سریعتان متشکرم.

1 پسندیده