درس فلسفه تائو

سلام بر دوستان عزیز زبانشناس
مینی استوری فلسفه تائو رو گفتم و ضبط کردم اگه حوصله داشتید لطفا گوش بدید و بهم بازخورد بدید و نقد کنید:rose:خوشحال میشم صدای نه چندان ناخوب منو گوش بدید:blush::wink:قبلا سپاسگزارم بابت وقتی که میگذارید:rose:

10 پسندیده

خوب بود
خیلی خوب بود :clap::clap::clap:
داستان جالبی بود
به جای جنگیدن با گوریل بریم بستکبال بازی کنیم
چرااااااااا؟؟؟ :laughing::grin::laughing:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز. ممنونم که گوش کردید:rose::rose: خب مضمون داستان اینه که بر اساس فلسفه تائو هر کسی به ذات و طبیعت خودش بر میگرده:blush: چون دختره ذاتا مهربون و… بود توی ذاتش جنگیدن نبود و با گریه بچه میمون احساساتی شد عوض جنگیدن باهاش بازی کرد:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:
دوست خوبم من شما رو نمیشناسم از عکس پروفایلتون که خیلی و به شدت ازش میترسم احساس میکنم شما آقا هستید:disappointed::disappointed::disappointed::grinning_face_with_smiling_eyes:لطفا اسم شریفتون رو بگید تا با اسمتون ارتباط برقرار کنم:grinning_face_with_smiling_eyes: راستشو بگم کامنت هایی هم که میذارید توی پست ها من نمیخونم فورا متن شما رو میزنم که بره:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: امیدوارم از من نرنجید در عوض بخندید و عکس پروفایلتون رو بخاطر من عوض کنید:tulip:

2 پسندیده

راستی الان جرات کردم برم پروفایلتون😄فهمیدم که محمد آقا هستید😊

2 پسندیده

بله،بله،بله

محمد

چرا ؟؟:smile::grin:
مردم کلی پول میدن فیلم ترسناک ببینن
من خودجوش دارم در راستای اعتلای فرهنگی ترسوندن عمل میکنم محتوای وطنی میسازم :grin::smile::grin:

چشم فقط به خاطر شما

3 پسندیده

ممنونم محمد آقای محترم:tulip::tulip:من واقعا میترسم از فیلمهای ترسناک! شاید باورتون نشه گاهی اوقات توی خیابون می بینم دو نفر با هم دعوا میکنن به شدت میترسم و تپش قلب می گیرم و سریع از اونجا دور میشم:blush:

2 پسندیده

سلام چقدر تن صداتون برای قصه گویی خوبه، من باید فایلهاتون رو دانلود کنم برای آلاء. معلومه روحیه لطیفی دارید که با دعوا تپش قلب می گیرید. و چقدر cry گفتن تون جذاب بود. موفق باشی عزیز :rose:
در مورد ویس هم من ارزیابی فقط بیان پیشرفت تون هست. عجله تون در ادای جملات از بین رفته و کلا روند رو خوب پیش اومدید

4 پسندیده

چقدر حرف شنوی، بسیار عالی :clap::clap::clap::clap:. و چه تضاد پروفایلی، حقیقت جسارتا من هم اون پروفایل قبلی رو می ترسیدم خشونت در چشم ، آخه چرا.

4 پسندیده

احسنت @majedzohreh عزیز.عالی بود خصوصا جاهایی که سعی میکردین احساسات را هم از طریق جملات بیان کنید

2 پسندیده

سلام خانوم نیکنام عزیز، مامان فداکار آلاجون:blush:ممنونم که وقت گذاشتید و گوش دادید به صدام:rose:شما لطف دارید که نظر خوب به صدام دارید من ادبیات و هنر رو خیلی دوست دارم:blush: بازم ممنونم بابت لطفتون:rose::rose: خدا رو شکر خودم هم احساس خوبی به پیشرفتم دارم و با تمام تلاش ادامه خواهم داد!

4 پسندیده

مرررررسی محمد آقا:blush::clap::clap::clap::clap::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

خب واقعا ترسناک بود دیگه😯

4 پسندیده

ممنونم دوست خوبم که صدامو گوش کردید و وقت گذاشتید:blush::rose: شما هم پرنده دارید توی خونه یا فقط عکسه توی پروفایلتون? من دو تا طوطی دارم برای همین پرسیدم:blush:

2 پسندیده

سلامت باشین.
چقدر خوب.من هم قبلا طوطی داشتم
بله الان یک جفت مینا دارم

2 پسندیده

سلام زهره خانم عزیز و هنرمند. خیلی خیلی خوش برگشتید. خدایی بدون شما تالار انگار یه چیزی کم داشت. امیدوارم شاهد فعالیت مداومتون توی تالار باشیم.
صداتونم خیلی عالی بود. خیلی ذوق کردم، مسلط و با اعتماد به نفس کامل. مشکل خاصی هم نبود که فیدبک بخواد فقط اسم تموئه رو فک کنم اشتباه گفتین.
تلفظ everyone هم به صورت everywan هست، نه everyvon.
همیشه در اوج باشید :hibiscus::smiling_face_with_three_hearts:

3 پسندیده

راستی این تاپیک می‌تونه مرجعی باشه برای بقیه‌ی اعضایی که دروس قدرت رو می‌خونند. کاش اسم تاپیک واحدی براش انتخاب کنید که کاربرها بتونند راحت بهش رجوع کنند و داخل خود درس تاپیک رو ایجاد کنید.
آقای ناصری @hnaseri نظر شما چیه؟

2 پسندیده

سلام

دقیقا متوجه نشدم که پیشنهاد شما چی هست

2 پسندیده

اینکه تاپیک اسم خاصی داشته باشه.
مثلا mini story of power English
بعد حاوی اسم یا شماره درس باشه
و داخل خود درس ایجاد تاپیک بشه. دیگرانی هم که این درس‌ها رو می‌خونند بهش رجوع کنند. بعد تحلیل‌ها رو می‌خونند. اینطوری استفاده‌ش نه تنها برا زهره خانم بلکه برای کل اعضا باشه

2 پسندیده

سلام پروین خانم:blush:خیلی ممنونم از اینهمه اظهار لطف شما به من:rose::kiss:قربونت برم:gift_heart:مرسی که صدامو گوش کردید. من همیشه دلم پیش بچه های مهربون و گرم و صمیمی تالار هست و همیشه چک میکنم ولی وقت نکردم وویس بذارم! آخرین وویسم مال درس هشت بود که شب عید بود زیاد بازخورد نگرفتم! اسم دختره برام سخت بود با توجه به چند بار تکرار ولی ظاهرا باز اشتباه گفتم:wink: بله تلفظ همه هم باید همونطوری که گفتید باشه!:rose::rose:مرسی که هستید.

3 پسندیده

بله موافقم. دسته بندی و نظم رو دوست دارم خیلی خوبه👏 من باید ایجاد کنم یا آقای ناصری اینا?

2 پسندیده