ارزیابی و بیان تجربه کاربران زبانشناس از دوره داستانهای واقعی

سلام، بسیار سپاسگزار هستم از حسن نیت و توجه تان به تاپیک.

سلام حضور شما، بسیار توضیحات مفصل و مفیدی ارائه دادید، بسیار بسیار سپاسگزار لطفتان هستم.

سلام و درود بر شما، خدا قوت توضیحات مفصل و ارزشمندی ارائه دادید، امیدوارم دوستان که از این دوره استفاده می کنند از تجربیات شما دوستان بهره کافی را خواهند برد. بسی بسیار سپاسگزارم

مشخص شد اگه معلم بودید معلم سخت گیری می شدید و براحتی نمره نمی دادید با این همه تعریف و 15 :sweat_smile: . بسیار هم عالی

سلام خدمت شما دوست عزیز، بسیار سپاسگزار شما هستم که تجربه ارزشمندتان را در اختیار قرار دادید امیدوارم این دوره را با نهایت موفقیت و رضایت به اتمام برسانید. و موفقیتهای بیشتر را به اشتراک قرار دهید.

6 پسندیده

:smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::star_struck: Perfect

2 پسندیده

من این دوره رو صرفا تفننی گوش دادم و نمیتونم نظر تخصصی درموردش بدم. اسم تاپیک آدم رو به خودش جذب میکنه.
فقط خود داستان اصلی رو گوش دادم
تا جایی که میدونم میشه این دوره رو به صورت مکمل کنار دروس پایه خوند. چون لغات خوبی داره. به نسبت درسای دیگه فهمش راحت تره. دروس گرامر هم به نظرم یکی از نقاط قوت این دوره ست

5 پسندیده

سلام خانم پری، خواستم تشکر کنم بابت همراهی تون در این تاپیک، نظرتون ارزشمند هست. خیلی خوبه شما تقریبا همه ی دوره ها رو حتی تفننی مطالعه کردید. انشالله از نظر تون در دوره های آتی بهرمند شویم :rose:

2 پسندیده

سلام خانم نیکنام عزیز
خواهس میکنم نیازی به تشکر نیست :pray:
اگه مشکل زمان نبود همه‌ی دوره‌های زبانشناس رو میخوندم چون همه‌شون واقعا خوبن.

2 پسندیده

سلام من این فصل رو امروز شروع کردم درس اصلی که خوندم ۸۵ درصد لغاتو بلد بودم البته طبق درصد نرم افزار ولی احساس میکنم تعداد لغات زیادی بود که رنگ زرد کردم. سوال من اینجاست ایا این پکیج مناسب من هست؟ و روش خوندنش چطوریه لطفا راهنمایی کنید

1 پسندیده

سلام مدتی پیش من از آقا کامبیز سوال کردم که گرامر را شما چطوری با زیان شناس یاد گرفته اید.
جوابی که دادن تکرار و استفاده از دروس زبان شناس بود با این حال این برای من غیر قابل هضم بود بازهم ولی زمانی که این قسمت را شروع کردم
گرامر ۴ زمان را یادگرفتم اون هم در قالب تکرار و در جملات و داستانهای مختلف
توصیه میکنم به دوستانی که در گرامر زمانها ایراد دارند حتما این پکیج را کار کنند
برای یادگیری لغت هم هیچ روشی بهتر از داستان و تصویر سازی ذهنی فکر نمیکنم اینقدر موثر باشه
پس با کارکردن این پکیج هم میتونید دامنه لغات بالا ببرید هم گرامر ۴ زمان را یاد بگیرید

3 پسندیده

سلام من دقیق متوجه این آمار لغت نشدم، یعنی نتیجه نتونستم بگیرم از صحبت تون، اما بخش دوم سوال تون، هدف این تاپیک هم رسیدن به پاسخ سوالاتی از قبیل سوال شما هست. به نظرم تجربیات دوستانی که محبت کردند و مشارکت کردند می تونه کمک و راهگشا باشه

سلام خدمت شما

ممنونم تجربه تون رو در میان گذاشتید، من هم فقط دو درس اول رو سریع خوندم اون روزهای اول و دیدم که دقیقا برای گرامر زمان این شیوه عالی هست.

2 پسندیده

یعنی درصدی که خود نرم افزار زبانشناس محاسبه میکنه اینکه چنددرصد لغاتو بلد هستی از هر درس. درس اول داستان واقعی کاملا متوجه شدم جز ۱۵درصد لغات برام تازگی داشت که خب با چندبار مرور درس اون لغات زرد رنگ هم یاد گرفتم. الان بحث من این هست که هر درس رو چند بار باید بخونیم؟ تکنیک سایه واقعا سخته واسه این درس چون داستان طولانیه نمیشه حفظش کرد اخه چطور ممکنه داستان حفظ شد و بازگویی بکنیم؟ من داستانهای کودکانه رو تونستم سایه بزنم و بازگویی کنم ولی این مطلبش زیاده ایا راهی هست راهنماییم کنید ؟

2 پسندیده

من به شخصه داستانهای طولانی را برای تکنیک سایه نمی پسندم این دوره برای افزایش لغت و تقویت گرامر به نظرم مفید هست. اگر کسی قصد صحبت کردن روان داره در کنار این دوره (که روش تکرار، استفاده از لغتهای یادگرفته و گرامر… مثلا لغتها رو در دیکشنری های مختلف سرچ کنید تا با جملات راحت آن کاربرد لغت رو یاد بگیرید) از پادکستهای نه چندان سخت ESL استفاده کنید و تکنیک سایه را آنجا پیاده کنید مثلا یک درس در خصوص تایم غذا درست کردن هست: دقیقا خط به خط درس رو کامل گوش کنید، بعد یکبار هم فقط قسمت story که بخش اصلی درس هست رو خط به خط در نرم افزار تکرار رو فعال کنید و تکنیک سایه را پیدا کنید. و بعد از تسلط خودتان تصور کنید آشپزی می خواهید کنید و از جملات درس استفاده کنید. این رو من برای همه کسانی که در دوره های ابتدایی هستند پیشنهاد می کنم تا در کنار تقویت لغت با مکالمات روزمره آشنا شوند، قطعا در ابتدا وقت گیر هست اما بعد از مدتی آنقدر حذاب خواهد بود و خودتان از پیشرفت تان تعجب خواهید کرد. و به سرعت پیشرفت خواهید کرد.

5 پسندیده

پادکستهای esl تو زبانشناس هست یا جای دیگه باید پیداکنم؟

1 پسندیده

بله
این مجموعه داخل اپلیکیشن زبان شناس با عنوان پادکست ESL هستند.

4 پسندیده

ممنونم از راهنماییتون شما این مجموعه رو خوندید لطفا نظرتون بفرمایید

1 پسندیده

من متاسفانه فرصت نکردم این دوره رو مطالعه کنم ولی یکی دو درسشو گوش دادم محتوای مفیدی داره
داخل تاپیک زیر در بخش کامنت ها آقای محمودی زحمت کشیدن و یک توضیح مفصل از این مجموعه ارائه دادند. فکر میکنم براتون مفید باشه

1 پسندیده

۱۰ یا ۱۲ اپیزود اول مربوط به پارت اول چندان سخت نیست و در مورد کارهای روزمره از بیدار شدن تا خواب. اول یه دو سه پاراگراف متن اصلی هست. بعد متن در همون درس توضیح داده میشه همه ی کلمات و اصطلاحات. در چند مطالعه اول اصلا لازم نیست کامل متوجه بشید. این دوره دو نوع تکرار رو میطلبه؛ تکرار روزانه ( هر روز) و تکرار خط به خط متن.
اگه ابهام در توضیحات بود بفرمائید.

1 پسندیده

سلام خوب هستین
ببخشین نظرتون درمورد این شیوه آموزش چیه

۱_ شش ماه الی یک سال فقط شندین پادکست برای نقش گرفتن تلفظ کلمات در ذهن (همانند نوازد)
۲_ پس از این تایم خواندن داستان و شروع به ادای و بیان کلمات و جملات و تمرین برای اسپیکینگ

2 پسندیده

مرسی از شما محبت کردید

1 پسندیده

راستش من لینک رو باز کردم گویا فایل منقضی شده و چیزی پیدا نکردم

1 پسندیده

ی کلیپ کوتاه به همراه توضیحات هست که داخل کامنت ها آقای محمودی گذاشتن. برا من مشکل نداشت

1 پسندیده

سلام

هر دو رو با هم انجام بدهید یعنی طوری مطالعه کنید که همزمان مهارتها تقویت بشوند ولی اولویت بندی کنید. مثلا ۴ مهارت رو در برنامه قرار بدهید ولی بر حسب نیاز، علاقه و توانایی خودتون تایم بیشتر یا کمتر رو تنظیم کنید. پیشنهاد میکنم این مقاله رو بخوانید.

4 پسندیده