سلام چرا بعضی از کلماتو ک نمیدونم و داخل جعبه لاتینر میزارم بهم یاد آوری نمیکنه که باید مرور کنم?!

==================
این تاپیک مربوط به درس« درس مکمل » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش » فصل: « دخترک زیرک - درسنامه اصلی »

1 پسندیده

درود
منم این مشکل رو داشتم
ولی باید توجه کنید که بعد از اینکه میزنید رو کلمات و اون صفحه ای که براتون باز میشه گزینه اضافه به جعبه لایتنر رو حتما بزنید

2 پسندیده

سلام شما میتونید در اینجا :point_down::point_down::point_down::point_down: جوابتون رو پیدا کنید

1 پسندیده

همین کارو میکنم ولی باید خودم برنامه را باز کنم تا بتونم کلماتی ک مدنظرم هست پیدا کنم.و از طرف برنامه هیچ یادآوری نمیشه

1 پسندیده

درود
منظور تان این است چرا از سوی نرم‌افزار یادآوری نمی‌شود برای بازبینی واژه‌ها؟ برای نمونه دوست دارید هر روز یک اعلان یا آگهی به شما نشان دهد که زمان بازبینی واژه‌ها فرا رسیده است؟

2 پسندیده

ببین داداش نرم‌افزار زبانشناس چنین توانایی‌ای ندارد، دست کم می‌توان گفت تا این ویرایش کنونی اینگونه بوده.
به جز اینکه خود تان برنامه را باز کنید و به بخش لایتنر بروید راه دیگری برای بازبینی واژه‌ها نیست. :hibiscus:

2 پسندیده

اگه بعد از اینکه کلمات رو انتخاب کردین و گزینه ی اضافه به لایتنر رو در پایین صفحه ی جدیدی که براتون باز میشه زدین،بعد از یکروز برای شما نمایش داده میشه و میتونین تو صفحه ی اول اپ اون قسمت پایین دومین ایکون از سمت راست رو بزنید تا کلمات براتون نمایش داده شه

1 پسندیده

فکر کنم منظورشون نوتیفیکیشن هست که فعلا در اپلیکیشن پیاده سازی نشده.

4 پسندیده

البته ویجت خیلی بهتره استاد

1 پسندیده