انتشار نسخه 7.1.1

همه لغات و اصطلاحات در تمام دیکشنری ها وجود نداره. برای همین هست ما چندین نوع دیکشنری گذاشتیم.

3 پسندیده

منطورم این مشکل بود الان هم برای باز کردن تک به تک درسها هم به وجود اومده وزیبوک و زوم:sob::sob::sob::sob::sob:

ابتدا فکر‌کردم مربوط به حافظه گوشیم اماهمینطورکه مشاهده میکنید حافظه ی گوشی و جانبی هردو پر نیست
بازهم ممنون و سپاس گزار میشم راهنمایی بفرمایند واقعااعصاب خردکن شده.۱دنیاتشکر از صبر و حوصله ی زیادی که بخرج میدهیند.ممنون:rose::rose:

3 پسندیده

درست خیلی خیلی لطف کردیند.ممنون و سپاس فراوان🌹

دوستان خسته نباشید برای آپدیت:
من الان بروزرسانی کردم و هیچ تغییری در دایره لغاتم پیش نیومد
ولی درسهایی که کامل بلد بودم کلی از حروفهاش دوباره آبی شده و اگر میدانم رو بزنم دایره لغاتم بالا میره دوباره آیا این مشکلی برای تعیین سطح نیست

4 پسندیده

سلام دوست عزیز کم پیدا.
اره مشکل که هست ولی نه زیاد چون یکسری پیشنهادات هست.اگر اجرایی بشه این مشکل بصورت کلی برطرف میشه

3 پسندیده

سلام دوست عزیز هستم خدمتتون ولی چون حرفی برای گفتن ندارم ترجیح میدم از مطالب دوستان استفاده کنم
کار دوستان درسته و قابل تقدیر
اگه آبیا رو میدانم بزنم یه سطح کامل میرم بالا و یه ذره پررو میشم:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

من بیشتر بررسی کردم مشکلتون رو. جایی که میفرمایید مشکل وجود داره جایی هست که برنامه‌ها بین هم اطلاعات رو جابه‌جا میکنن. لطفا این رو بررسی کنید وقتی توی زوم یا زیبوک مطالعه میکنید و به زبانشناس برمیگردید مشکل اینجاد میشه یا اینکه همیشه هست. یعنی مثلا اگه زبانشناس رو باز کنید و اون یک دقیقه که میفرمایید بگذره بعدش زبانشناس رو ببندید و دوباره باز کنید باز هم طول میکشه یا نه.

2 پسندیده

@golmirzaei بعد از دانلود …

2 پسندیده

نسخه 7.1.1 را بنده دانلود کردم، فعلا مشکلی برای بنده ایجاد نکرده و این نسخه بهتر از نسخه اولیه می باشد معانی زیر جملات لحاظ می شود و به راحتی می توان در مورد هر داستانی به تالار ورود کرد با تشکر از زحمات شما عزیزان

4 پسندیده

سلام
توی نسخه ی قبلی تمام ترجمه درس توی صفحه ی جداگانه بود که به نظرم بهتر بود اما الان ترجمه در زیر هر پاراگراف قرار گرفته چون این طوری ذهن عادت میکنه هر جا متن انگلیسی ببینه باید ترجمش هم زیرش باشه نمیشه کاریش کرد؟:pray:

4 پسندیده

درزیبوک وقتی باز میکنم که از ۱ به ۲ بره دقیقا۳۰ثانیه طول میکشه

در زوم هم مثل زیبوک دقیقا مثل هم هستند

در زبانشناس هم همون مشکل قبل که‌مشاهده میکنید که به تک تک درسهای توی زبانشناس هم سرایت کرده

ممنون میشم راهنمایی کنید🌹

1 پسندیده

اینهم که جناب ناصری فرمودند

1 پسندیده

این‌ها رو باید توی دیکشنری انگلیسی پیدا کنید.
اگه فارسیش رو بخواید توی گوگل سرچ کنید. بعد خودتون دستی معنی رو اضافه کنید تو اون قسمتی که شکل مداده

3 پسندیده

یعنی باید باقی دیکشنری ها دانلود کنیم تا مشکل حل بشه؟

2 پسندیده

توی دیکشنری های انگلیسی هم نمیاره

2 پسندیده

شما گوگل ترنسلیت و باقی دیکشنریای انگلیسی ام اضافه کن. امکان نداره یه عبارتی تو هیچ کدومش نباشه

3 پسندیده

همون چیزی هست که خدمتتون عرض کردم. انتقال اطلاعات بین برنامه‌هاست. متاسفانه این یه اشکال نیست بلکه بنیاد برنامه‌هست. اگر انتقال اطلاعات روی گوشی شما کند باشه این تایم هم زیاد طول میکشه. این از روشی هست که ما انتخاب کردیم و استاندارد اندروید بودی ولی اصلا بهینه نیست. قصد داشتیم تو این نسخه عوضش کنیم ولی خوب به دلایلی فعلا به تعویق افتاده.

به نظر میاد شما از دیکشنری‌های قدیمی استفاده میفرمایید. مثلا دیکشنری مریام به دلیل کیفیت پایین دیگه جزء دیکشنری‌ها نیست. همچنین کمبریج نسخه قدیمی هم کامل نبود. فکر کنم با حذف و دانلود مجدد دیکشنری‌ مشکلتون حل بشه.

4 پسندیده

خیلی ممنون :rose:
درست شد

2 پسندیده

نه خب اینا تو دیکشنری fastdic حتما موجود نیست که نشون نمیده. تقصیر آپدیت نیست.

2 پسندیده

یکی جواب من رو بده
این لغات جدید آبی رو بزنیم میدانم یا نه

2 پسندیده