انتشار نسخه 7.1.1

من به شخصه در حال حاضر اون عباراتی که معنیش با خود کلمه به صورت تنهایی فرق داره مثل اصطلاحات، اگه بلد باشم که سفید میکنم و اگه ام بلد نباشم به لایتنر اضافه میکنم
ولی عباراتی که شناسایی شدن ولی معنی متفاوت و خاصی نمیده رو فعلا گذاشتم همونجوری آبی بمونه.چون اگه همه رو بلدم بزنین آمارتون به اشتباه خیلی میره بالا
تا ببینیم قراره تو نسخه بعدی چه اتفاقی در مورد این موضوع بیفته

5 پسندیده

قبلا یه بار سفید شده و آمار لغات بالا رفته
حالا دوباره اگه همونو سفید کنیم بازم به آمار اضافه میشه

2 پسندیده

اگه الان دوباره آبی شده یعنی شکل دیگه از اون کلمه رو شناسایی کرده مثلا قبلا حالت جمع شناسایی کرده بوده و شما زده بودین بلدین ولی الان که لغات اصلاح شده، حالت مفردشو دوباره به عنوان کلمه جدید شناسایی کرده
پس اگه میدانم رو بزنین دوباره به لغات اضافه میشه

3 پسندیده

آخه واسه این گفتم قبل از آپدیت هفتصد لغت مونده بود تا برسم به سطح چهار و قتی آپدیت کردم هم همون بود اصلا کم نشده بود حالا که دوباره در س اول قدرت رو باز کردم زن 112 لغت آبی و همینطور درساهای دیگه و لغات دیگه خوب اگه اینارو سفید کنم که میرم وسطای سطح ۴ و این سطح صحیحی نیست برام

4 پسندیده

بله باید تمامش رو دانلود کنید تا پیداش کنید

2 پسندیده

درست خیلی ممنونم از راهنماییتون و زحماتتون وسپاسگزارم:rose::rose:

1 پسندیده

مرسی … دیدم آمار کلمه هام تغییر چندانی نکرده ها!!

میگم حالا مثلا عبارتی مثه white shoes چه چیز جدیدی برای آموزش به من داره که آبی شده؟ الان من توی لایتنرم اگه بخوام اضافه ش کنم، چی باید در رابطه باش بنویسم؟ :grin:
من کاملا گیج شدم که نوع برخوردم با این عبارات باید چه شکلی باشه! :rose:

2 پسندیده

بعد الان یه سری لغات آبی اند و یه سریشون فیروزه ای!
تفاوتشون چیه؟

:slight_smile:

2 پسندیده

کلمات رنگ فیروزه ای شده
عبارات چند کلمه ای ام رنگ آبی

اینجور کلماتو به نظرم اصلا نیازی نیست که به لایتنر اضافه کنین
من خودمم اینجور کلماتو که معنی متفاوتی با حالت تکی نداره رو همونجوری آبی گذاشتم بمونه

3 پسندیده

آهاا … درسته …خیلی ممنونم :blush::pray:
.
.
@golmirzaei & @hnaseri ضمن عرض تشکر و دست مریزاد :rose:
من پیشنهادم اینه که عبارات قابلیتِ مولتی سلکتینگ داشته باشند :grin: یعنی در ادامه ی اینکه زحمت کشیدین واژه هارو به تفکیک در دو رنگ ابی و فیروزه ای قرار دادین! حالا دسترسی این رو به ما بدین که هم بتونیم عبارت مورد نظرمون رو جداگونه توی دیکشنری جستجو کنیم و بذاریم توی لایتنر! و هم اینکه همزمان بتونیم واژه های داخلِ اون رو تاچ کنیم، معنیشو توی دیکشنری بطور مجزا ببینیم و همینطور توی لایتنر سیوش کنیم!
که هر دوتا خاصیت رو داشته باشیم و آمارشون هم بدین طریق ازهم سوا بشه! :blush::pray:

خیلی ممنونم :rose:

3 پسندیده

دوستان این چند مورد مشکل جزئی رو برطرف کردم و لینک‌ها تو پست اول به‌روز شدن

6 پسندیده

عبارت رو تاچ کنید و واژه های اضافیشو حذف کنید.

4 پسندیده

چطور؟ من وقتی روی یه عبارت ضربه می زنم، فقط کل عبارت رو میتونم حذف و اضافه کنم! و به تک تک واژه های اون عبارت دسترسی ندارمـ!

2 پسندیده

آقای میرزایی لطفا عبارات و اصطلاحات را از آمار دروس حذف کنید چون به شکل فاحشی آمار کلمات آبی زیاد میشه چرا که برای تعیین سطح( قاعده ۸۵ درصد) دچار مشکل میشیم مگه اینکه آمار دیگه ای مختص فقط کلمات باشه
ضمنا دکمه کپی لغت هم در نسخه جدید فراموش شده

2 پسندیده

دقیقا از من هم همینطور کل عبارت رو برای من سفید میکنه یا کل عبارت رو برایم رنگی نگه میداره و تک تکشون رو نمیتونم تغییر بدم

2 پسندیده

چنین کاری رو که فرمودیند نمیشه انجام داد اصلا نمیشه اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایند ممنون

1 پسندیده

تو این لینک قبلا توضیح دادم روش این کارو

7 پسندیده

آقا برید درساتونو بخونید :grin:
من دارم با همین سیستم می‌خونم. خیلی هم خوبه و لذت می‌برم. کمی وقت بیشتری از آدم می‌گیره ولی در هر حال ما باید اصطلاح‌ها و افعال چند بخشی رو بخونیم. چه بهتر که توی بافت اینا رو یاد بگیریم. سیستم جدید آدم رو مجبور می‌کنه لغات رو به انگلیسی بخونه که تاثیر خیلی زیادی رو جمله‌سازی و آشنایی با ساختارهای مختلف داره.

10 پسندیده

آقامن که مشکلی ندارم :wink::wink:فقط نگران بقبه دوستانم و بهتر شدن و کامل تر شدن برنامه:joy::joy::joy::clap::wink::wink::wink:

5 پسندیده

فراخوان دادن گفتن بیاین عیب یابی کنین، مام اطاعتِ امر کردیم به نوبۀ خودمون :grin: وگرنه که من عینِ بچه آدم نشسته بودم روو مشقام!

تا همینجاشم این اپ واسه من بهترینه! ❥
والا! جز تسلیم و رضا کو چاره ای؟ :grinning_face_with_smiling_eyes:

Thanxfull ❥

7 پسندیده