چالش کنفرانس دوم - با موضوع دوستی

@YoKambiz نظر مثبتتون چیه؟ :innocent:

@YoKambiz
نظر مثبتتون روی این موردم بفرمایید ممنون میشم.

سلام اقای قوام بزرگوار خوش آمدید والا من کاره ای نیستم. وگرن به من باشه میگم همه بیان. :joy:
فقط تا دیدم میترا خانوم گفتن یکی دیگه جاش بیاد، یاد خانوم نیکنام افتادم که تمایل داشتن تو چالش اول شرکت کنن ولی زمانشون نمیخورد. با توجه به این مساله ام که مدتی حضور ندارن تالار، خواستم این چالش مقدمه ای شه تا بار دیگه از حضورشون بهره مند شیم.

3 پسندیده

سلام مجدد خانم @a.bayani.
خیلی هم خوب.خانم نیکنام @ala استاد همه ما هستن چه بهتر که ایشون باشن و همه استفاده کنن…:+1::+1::+1:

2 پسندیده

آقا هرکی جای من اومد اجاره بهاش یادش نره :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

ممنونم از شما بزرگوارید :rose::rose:

:joy: قربون تفکر اقتصادیت

3 پسندیده

خدانکنه عزیزم
اماچکار کنم دیگه زندگی خرج داره :joy::joy::joy:

1 پسندیده

لطفا شما خودتون باید انتخاب کنید. من انتخاب نمیتونم کنم، اینجوری حق دیگران ضایع میشه.

خیلی خلاصه میشه هر کسی که بتونه در 5 نفر اول رنکینگ فعال های تالار قرار بگیره میتونه در این چالش شرکت کنه. این رنکینگ هم بر حسب لایک های دریافتی و پست هاست.

یه استثنا هم وجود داره که دوستانی که شرایطش رو ندارند می تونن جایگاهشون رو به سایرین بدن که باید خودشون انتخاب کنن.

اپلیکیشن مورد نیاز هم اسکایپ یا هنگ اوت ( به عنوان جایگزین در صورت نیاز) هستش

برای دسترسی به رنکینگ هم از منوی بالا صفحه که یه سه خطی ( کنار دایره عکس پروفایلتون) هست. گزینه کاربران رو بزنید. بعد فیلتر رو هفته کنید رنکینگ هفته رو بهتون میده.

آفرین به شما. همین که در جمع باشید بسیار بهتون در آینده کمک خواهد کرد. بحث مسابقه و عملکرد هم نیست. یه گپ دوستانست.

ما هم بهتون کمک می کنیم.

چون نظر اکثریت اسکایپه و آپشن های اسکایپ هم بهتره اولویت با اسکایپه. هنگ اوت برای برخی از دوستان ممکنه پیچیده باشه. ( مخصوصاً که ویدئو اولویت هنگ اوته و خانوما هول میشن…ها ها ها )

:joy::joy::joy::joy:

آقایی داداش

والا همونطور که عرض کردم جایگاه دست من نیست. دست دوستانیه که تو رنکینگ هستند. یعنی اگه کسی موافقت کنه جایگاهشو بده به شخص دیگه حتما چرا که نه.

تنها کسی که بدون رنکینگ میاد منم اونم فقط بخاطر اینکه مسئول اجرا هستم. اگه یه روزی مسئولیتش به کس دیگه ای داده بشه اگه در رنکینگ نباشم حق شرکت ندارم، مگر اینکه کسی جاشو به من بده.

خب پس خانوم نیکنام می تونن بیان. :+1::+1:

باید با رنکینگ ها معامله کنی آقا مهدی :rofl:

خب دوستان عزیز تا به اینجا شرکت کننده ها:

@pari
@ala
@a.bayani
@afarkhani
@delshah

تا ساعت 3 جا به جایی میتونید انجام بدید. ساعت سه و نیم لینک گروه اسکایپ براتون ارسال میشه که عضو بشید.

اگه مشکلی در عضو شدن دارید به من میگید که من دستی اضافتون کنم.

سوالی بود در خدمتم.

اگه رنکینگ ها نتونن بیان و کسی رو انتخاب نکنن رنکینگ های بعدی به صورت خودکار میتونن انتخاب بشن، اولویت به صورت زیره:

@mostafa.76
@fatemeh74
@maryam

10 پسندیده

به نظرم این راه بهتریه تا کسی جای خودشو بده به شخصی دیگه. کار با نظم بیشتری جلو میره، به ترتیب رنکینگ افرادی که نتونن بیان نفر بعدی جاشون رو بگیره.
با توجه به اینکه خانم نیکنام هم گفتن ۲۰ میتونن بیان، یه نفر رو جایگزین داشته باشیم. حالا اینبار با شش نفر بریم اشکالی نداره. آقا مصطفی که اسکایپشون مشکل داره، فاطمه بغدادی جای ایشون رو بگیره.

5 پسندیده

موافقم اینجوری بهتره.:ok_hand:

2 پسندیده

سلام آقا کامبیز.امر امر شماست.هرجور صلاحه.با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان :rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

یکی از دلایلی که حق انتخاب دادم واسه این بود که رنکینگ ها بتونن اشخاص با سطوح پایین هم بیارن تو کار. مثلا ممکنه کسی نتونه بیاد تالار زیاد ولی دوست داره تو این چالش باشه.

اگه همش رو بسپاریم به رنکینگ اشخاص دیگه نمیتونن به جز رنکینگ ها بیان تو چالش.

با این قانون به همه حق شرکت میدیم ( اما به شرط و شروط خاص)

از اونورم بچه ها رنکینگ هم معمولا اون بالا هستند. مثلا من این هفته نیومدم تالار ولی چهارم شدم. واسه من passive like میخوره :smiley:

6 پسندیده

خب به نظرتون این حق کسی رو که توی تالار فعالیت می‌کنه، ضایع نمی‌کنه؟

2 پسندیده

بستگی داره تعریف از حق چی باشه.

چون اونایی که فرصت شرکت در تالار هم ندارن حق دارن شرکت کنند. ممکنه یه نفر مثل آقا مهدی کم بیاد تالار بخاطر شرایط کاریش.

در کل اینم بگما اینکه میگم 5 نفر بالا حق انتخاب دارن منظورم این نیست که طرف بره پسر عمه پسر خاله رو بیاره. حتما باید از داخل تالار با شرایط خاص باشه.

6 پسندیده

سلام
من جامو به خانم @fatemeh74 میدم.

5 پسندیده

درسته میشه یه راه حلی هم داد .
مثلا اگه این چالش هر دو هفته یکبار هست. 5 نفر اول رنگینک بیان اینکارو کنن.
مثلا منی که امروز شرکت میکنم بیام دفعه بعد اگه جزو رنکینگ بودم حق خودم رو بدم یه کی دیگه از بچه هایی که جزو رنکینگ نیستن .
یعنی یک درمیون خودم و یک نفر دیگه
فک کنم اینطوری افراد بیشتری بتونن شرکت کنن.

6 پسندیده

ممنون آقا کامبیز عزیز بابت حمایتت :pray::pray::pray::pray:
راستش من همین الانم سرکارم…

3 پسندیده

ای خدااااا … من تو رنکینگ ۱۰ م شدم …:grin:بسیار خوشحالم تازه واردم ولی رنکینگم بالاست … ان شالله کنفرانس های بعدی خودم هستم:grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

فردین به زانو در اومد :grin:

خب یه کاری می کنیم. دوستانی که می خوان جایگزین کنن تا رنک 20 حق جایگزینی دارن. یعنی از بین 20 تای اول باید یکی رو انتخاب کنن.

هر هفته هم یک مهمان به عنوان نفر ششم وارد جمع می کنیم. این هفته خانوم نیکنام. ( انتخاب مهمان پیشنهادی از 5 نفر اول، و رای گیری.) که اینجوری هم اشخاصی مثل آقا مهدی و سایر دوستان بتونن وارد چالش بشن.

دیگه اینقد قانون هارو پیچیده نکنید بزارید بریم اسکایپ مکالمون رو کنیم. اگه تو تعیین مسئول کشور اینقد وسواس داشتیم الان وضع مملکت این نبود.

8 پسندیده

خیلی عالی. اینجوری بهتره

میخوایم از گرفتار شدن تالار به وضع موجود، جلوگیری کنیم :joy:

5 پسندیده

ایول عجب سخن نابی :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

به خاطر سخن پروین خانم گفتم:

3 پسندیده