تجربه ی یادگیری زبان من تا الآن

سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه.
در ویس زیر تصمیم گرفتم تجربیات زبانم رو با شما دوستان به اشتراک بذارم. اینکه کی شروع کردم و تا الآن برنامم چگونه بوده و کلا چطوری به سطح فعلیم رسیدم… امیدوارم براتون مفید باشه. سوالی هم بود در خدمتم. :pray:

لینک مرتبط: تجربه ی گسترده خوانی من

32 پسندیده

سلام شبتون بخیر
خیلی لطف کردیند :rose::rose::rose:

2 پسندیده

ممنون. خواهش میکنم :tulip:

2 پسندیده

سلام بسیار عالی و مفید
شما یکی از الگوهای بنده هستین تجربیات و راهنمایی هاتون بسیار مفید و موثر بوده واسم.از این بابت خیلی خوشحالم امشب هم سنگ تمام گذاشتین
خداقوت، سالم و تندرست باشید … :rose:

3 پسندیده

سلام
بسیار خوشحالم که تجربیاتم براتون مفید بوده.
ممنون از لطفتان :pray: :tulip:

3 پسندیده

سلام. جالب و مفید بود ممنون :rose:

3 پسندیده

سلام آقا مصطفی عزیز
ممنون از به اشتراک گذاری تجربه تون در رابطه با یادگیری زبان
تجربه ی جالب و مفیدی بود. بی شک یکی از زبان آموزای موفق زبانشناس هستید و تبریک میگم به این پایبندی که به این امر دارین :clap::clap::clap:
در رابطه با کانال های یوتیوب که معرفی کردین اگه صلاح بدونید لینک هاشونو اینجا به اشتراک بزارید یا بصورت خصوصی برام بفرستید.
منم اهل یوتیوبم ولی احساس میکنم اخیرا بیشتر روی کانال های آموزش گرامر وقت میزارم
راستی در مورد برنامه ی فعلیتون گفتین که صرفا تو زبانشناس دو پادکست گوش میدین بنظرم یه منبع آموزشی بهش اضافه کنید بد نباشه.من بیشتر مگا داستان رو پیشنهاد میکنم خیلی لغات کاربردی و فریزال ورب ها درش هست.سطحش نسبت به پاور انگلیسی سخته و این به نوعی میتونه بعضی ساختارهای جملات رو که پیچیده هستن یا میشه گفت پیشرفته, اینا رو یاد گرفت. منم بعده یه وقفه حدودا یه ماهه بعده اتمام انگلیسی قدرت رفتم سراغ این دوره و الان رو داستان چهارم هستم و تا الانش هم واقعا برام مفید بوده. عجله ایی هم برای این دوره ندارم و تا جایی که بتونم میرم جلوو فکر میکنم این دوره میتونه در رسیدن به سطح پیشرفته یا سی یک کمک کنه.
حتما امتحانش کن

5 پسندیده

سلام اقا مصطفی
کامل گوش دادم و ممنون از وقتی که گذاشتین برای انتقال تجربیاتتون :rose::rose:
امیدوارم در چالش بعدی کنفرانس حضور داشته باشید و ثمره یادگیریتون رو بیشتر شاهد باشیم.
ارزوی موفقیت روز افزون برای شما

3 پسندیده

سلام آقا حسین بزرگوار
شما به بنده خیلی لطف دلرید. ممنونم.

لینک کانال یوتیوبی که اشاره کردم دنبالش میکنم (البته دوباره تاکید میکنم بعضی ویدیوهاش جنجالیه و زیاد مورد پسند نیست):

https://m.youtube.com/channel/UC5tEELgWBfKbA9fVPRzBzPQ#

کانال های mel robbins و tony robbins هم فقط چندتایی ویدیو دیدم ازشون. البته ویدوهای متفرقه هم دیدم.
این کانال آموزشی هم بنده استفاده نمیکنم ولی کانال خوبیه. با سکانس های کوتاهی از فیلم و انیمیشن انگلیسی یاد میده:

https://www.youtube.com/channel/UC0SW6B8NNOE6O0iaJfhn6uA

در مورد توصیه اتان در مورد شروع دوره، بسیار نکته ی مفیدی فرمودید. بله باید یا دوره ی vip یا مگاداستان را هم شروع کنم. خیلی ممنون از راهنماییتون :pray: :tulip:

3 پسندیده

سلام
بسیار ممنونم از لطفتون :pray:

3 پسندیده

با تشکر از شما، حتما فیلم های اکسترا که 30 قسمت هر قسمت هم 25 دقیقه می باشد ببینید

3 پسندیده

سلام،ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون، با وجود خستگی بسیار از تست زنی کامل گوش کردم و استفاده کردم

3 پسندیده

ممنون از وقتی که گذاشتید.خیلی توضیحات کاملی دادید

3 پسندیده

سلام آقا مصطفی وقت بخیر
دو سوال داشتم اینکه
چه مدت(چند ماه) با اون فامیلتون مکالمه میکردی ؟؟
و ازون به بعد دیگه با کسی مکالمه نداشتید ؟؟

3 پسندیده

سلام آقا امین. خیلی ممنونم :pray:
از حدودای آبان ماه تا دی تقریبا به طور منظم مکالمه داشتیم. مثلا هفته ای سه بار. بعدش دیگه خیلی کم شد و نمیتونستیم با هم هماهنگ بشیم. مثلا ماهی یکی دو بار.
البته نزدیکای مصاحبم سه بار مکالمه داشتیم.
در مورد سوال دومتون هم غیر از ایشون با شخص دیگه ای مکالمه نداشتم.

2 پسندیده

سپاسگزارم :rose:

یعنی برا تقویت مکالمه بیشتر با خودتون حرف میزدید و صدا رو ضبط میکردید و گوش میدادید
درسته ؟؟

3 پسندیده

خواهش میکنم.
بله. لتس تاکها و همچنین شرکت در چالش های تالار خیلی کمک کرد.

2 پسندیده