توضیح روش کار کردن با برنامه

سلام
برای استفاده از نرم افزار بستگی به سطحتون دوره مورد نظر را انتخاب و شروع به خواندن کنین
کلماتی که نمیدانید با ضربه زدن به روی کلمه و زدن گزینه نمیدانم و اضافه به لایتنر به لاینتر زبانشناس اضافه میشود
در کل پیشنهاد میشه 80 درصد از لغات بدانید
برای انتخاب دوره ها میتونید روی گزینه دوره های بیشتر زده و دوره ها را مشاهده کنید
برای مشاهده راهنمایی دوره ها میتونین این تاپیک مطالعه کنید:

2 پسندیده

سلام دوست گرامی برای توضیحات اپلیکیشن در کانال زبانشناس یه کلیپ مفصل igtv برای توضیحات ساخته شد که می تونید از لینک زیر بهش دسترسی پیدا کنید:

https://www.instagram.com/tv/Bx5GC0ehlj7

5 پسندیده

حالا جدی جواب میده؟ کار با اپلیکیشن :confused:

2 پسندیده

یعنی چی ؟:thinking::thinking: برای شما جواب نداد؟ :slightly_frowning_face:

1 پسندیده

من اشتراک حرفه ای خریدم پارسال هنوز کار نکردم :expressionless: نمیتونم به برنامه مقید باشم هر روز تمرین کنم.یکم بی اعتمادم

1 پسندیده

بی اعتمادی به اپلیکیشن ؟ :thinking: یا یادگیری زبان ؟

هنوز کار نکردین چجوری بی اعتماد شدین ؟ من تازه از خرداد ماه اشتراک خریدم تا الآنم خداروشکر راضیم هرمشکلی داشتم تاالان رسیدگی شده
بی اعتمادی از کجا اومده ؟ دوست خوبم :blush:

5 پسندیده

حداقل زمان استفاده 10 دقیقه هست،که به نظرم میشه انجامش داد
برای این شک و تردید ها شما بهتره حداقل 1 هفته با برنامه کار کنید و خودتونو نسبت به قبل بسنجین
اگه تغییر کردین که مطمئنن اینجوره امیدتون بیشتر و با قدرت بیشتری ادامه میدین
اگه هم نه تو این یه هفته تجربه جدیدی بدست اوردین

4 پسندیده

توصیه میکنم حتما مقاله های تالار و تجربیات دوستان رو بخونید، همه اینا شروعشون یا رشدشون با زبانشناس بود. من وقتی خودم مقید به مطالعه و برنامه ریزی برای خوندن زبان انگلیسی نباشم و هدف و انگیزه نداشته باشم هیچ چیزی نمیتونه باعث پیشرفت من بشه، پس برا خودت لیست کن چرا میخوام زبان انگلیسی یاد بگیرم؟؟ جوابش رو پیدا کردی حالا بشین برنامه بریز و هر روز براش وقت بزار مطمئن باش پیشرفت میکنی، اونقد از حرفم مطمئن که میگم اگر هر روز وقت گذاشتی حتی 20 درصدم رشد نداشتی من هزینه اشتراکتون رو با این که سازنده اپ نیستم و یک کاربر تالار هستم بهتون برمیگردونم، با اطمینان دارم بهتون میگم اگر درست استفاده کنید شک نکنید پیشرفت میکنید، فقط لطفا نگید بی اعتمادید چون بهونه های ذهن شماست برای رو به رو شدن با فوبیای یادگیری زبان

5 پسندیده