سکانسی از فیلم ارباب‌ حلقه‌ها

سلام دوستان عزیز. روزتون بخیر
یکی از کارهایی که در طول این تابستون می‌خوام انجام بدم، اینه که با تقلید سکانس‌های مورد علاقه‌م، بتونم خودم رو در زمینه‌ی تلفظ، استرس کلمات و لحن و آهنگ عبارات و جملات، به چالش بکشم.
و سعی می‌کنم این سکانس‌ها رو با شما به اشتراک بذارم.
یکی از فیلم‌های مورد علاقه‌ی من که معتقدم تاریخ سینما هیچوقت نمی‌تونه فیلمی با این عظمت بسازه، فیلم ارباب حلقه‌ها است. سکانس ابتدایی این فیلم، خود گویای عظمت این فیلمه. هرچند جرات میخواد آدم بخواد از کیت بلَنشِت تقلید بکنه، ولی ظاهرا دارم کمی شجاع میشم. :grimacing:

خب از اونجایی که آقا مصطفی به این چالش، به نوعی حق آب و گل دارند، ایشون رو منشن میکنم. @mostafa.76
منتظر مشارکت همه جانبه هستم.

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost; for none now live who remember it. It began with the forging of the great rings: three were given to the Elves, immortal, wisest and fairest of all beings. Seven to the Dwarf Lords; great miners and craftsman of the mountain halls. And nine, nine rings were gifted to the race of men, who above all else desire power. For within these rings was bound the strength and will to govern each race. But they were all of them deceived, for another ring was made: in the land of Mordor, in the fires of Mount Doom, the dark lord Sauron forged, in secret, a master ring to control all others. And into this ring, he poured his cruelty, his malice, and his will to dominate all life.

One Ring to Rule Them All.

17 پسندیده

ده ها بار این فیلم رو دیدم. هنوز هم علاقه دارم ببینم. آخه یه فیلم چقدر میتونه خوب باشه. خیلی ممنون که قرار دادین.

3 پسندیده

سلام پروین خانم بزرگوار
چقدر کار خوبی کردید. متاسفانه اخیرا یه خورده چالشا خوابیده. ممنون از اینکه به بنده لطف دلرید.
قول میدم همه رو شرکت میکنم :ok_hand:

3 پسندیده

پروین خانم عزیز یه کوچولو کم احساس بودی ولی خوب و مسلط اجرا کردی،موفق باشی

2 پسندیده

دقیقا. کمی سخته زبانی دیگه رو با احساس بیان کردن

1 پسندیده

چه عالی من همین الان یدونه ضبط میکنم میفرستم تا تنور داغه. فقط اینکه لهجه فیلم بریتیشه درسته؟ من قشنگ هنگ کردم موقع تقلید :sweat_smile:
بعد جالب اینجاس هیچ وقت این فیلمو کامل ندیدم همیشه سر سکانسی که اون حلقه میفته پایین رسیدم :expressionless:

11 پسندیده

من بچه که بودم فیلمشو دیدم خیلی هم دوسش داشتم😍ولی الان یادم نمیاد درست خیلی سنم کم بود

2 پسندیده

عالی مثل همیشه :rose::rose::rose:
عاشق این فیلمم از بس توی خونه دیدمش صدای همه ی اهل منزل بالا رفته دیگه کم مونده بالنگ دمپایی بیفتند دنبالم :joy::joy::joy::joy::joy:
دمتون گرم بهترین انتخابی بود که میتونستید انجام بدهیند
فداتون عالی بود ممنون :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

@pari خیلی ممنون ازینکه قراره این پروسه رو با ما به اشتراک بزارین و ماهم استفاده کنیم ازین مسیر منم حتما شرکت میکنم و راجع به ویستون میتونم بگم عااالی بود احسنت به شما خیلی خیلی لذت بردم از شنیدن صدای نابتون :heart::tulip::star_struck:

@a.bayani
و خوش صدای محفل زبانشناس بسی کیف کردیم رفیق جان :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: کاش فیلمو تو دوبله میکردی خدایی با اهنگ پس زمینه و صدات دله مارو بردی عاااالی بود :heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::tulip::tulip:

3 پسندیده

سلام به همگی
منم تقلید کردم
خیلی تلاش کردم مث خودش تقلید کنم اما خیلی سخت بودولی سعیم رو کردم
(بعضی جاهاش از دستم در رفت امریکن شد ببخشید دیگه)
ویس قبلی هم اشتباه بود انشالله این یکی درست باشه

8 پسندیده

@pari

بسیار عالی ممنون:clap::clap::clap::clap::heart_eyes:

@a.bayani
هرچی بگم بازم کمه :heart_eyes::heart_eyes:
@mahdi_jokar
شما هم عالی بودید :clap::clap::clap:فعلا پرچمه خانوما بالاس:joy::joy:

2 پسندیده

عاااایق بود خوشمااان آمد

3 پسندیده

مثل همیشه فعال و عااالی

1 پسندیده

آفرین به شما که تونستین انجامش بدین …عاالی

2 پسندیده

لذت بردم، خیلی خوب اجرا کردین مخصوصا اون اولش

3 پسندیده

از شما و پری خانم بابت به اشتراک گذاشتن وویس ها و مطالب باارزش تون با بقیه اعضا ممنونم.
یه سوال فنی داشتم. شما از نرم افزار یا سخت افزار خاصی برای ضبط صداتون استفاده می کنید. زمانی که وویس های شما و بقیه بچه ها رو گوش می کنم جز صدای شیش دونگ خودتون صدای دیگه ای شنیده نمیشه. من چند باری تلاش کردم صدای خودم حین مکالمه انگلیسی رو ضبط کنم. اما متأسفانه بیشتر از صدای خودم، صدای دستفروش های دوره گرد و بچه های توی کوچه حین فوتبال بازی کردن رو می شنوم.

3 پسندیده

اینم ویس من پیشاپیش از صدای پس زمینه و صدای تو دماغی خودم عذر خواهم الرژی اعصاب نذاشته برام :expressionless::neutral_face::persevere:
و منتظر نظرات سازندتون هستم برای اولین بار تلاش کردم بریتیش بگم نمیدونم تا چه حد موفق بودم :joy::joy: راستش خودم گوش نکردم ویسمو که بدون وسواس همونی که اولین بار ضبط کردمو بفرستم :heart_eyes::heart:

7 پسندیده

عالی بود :clap:

نه کامل. یه جاهایی از فیلم بریتیشه یه جاهایی امریکن
البته من امریکن اجرا کردم. کلا از بریتیش خوشم نمیاد :grimacing:

سپاسگزارم دوستان :hibiscus::hibiscus:

ممنونم از مشارکتتون. خیلی خوب بود :+1:

4 پسندیده

دقیقا کامالا موافق😂

2 پسندیده

خیلی عالی بود واقعا. تلفظتون حرف نداشت، فقط مرز بین جمله‌ها رو کمی رعایت نمی‌کردین که البته با هم توی همچین چالش‌هایی قراره این موارد رو بهبود بدیم

2 پسندیده