کمک برای شرکت در چالش ها

قربونت بشم عزیزم :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد برات انجام بدم

1 پسندیده

نمی دونم یعنی چجوری اخه؟

1 پسندیده

منظور مریم جون اینه میخوای اسپیکینگ کار کنی؟ رایتینگه؟ کدوم مهارت مد نظرته برای هر کدوم ما یک چالش جدا داریم

2 پسندیده

:neutral_face::neutral_face:چون سطحم صفره فک کنم شرکت نکنم سنگین ترم:frowning::frowning:

1 پسندیده

نه عزیزم، اتفاقا جرات کن شرکت کن، الان تو کدوم دوره ای؟ داستان کودکانه؟؟؟
بعدشم اینجا نود درصد بچه ها از صفر شروع کردن، و الان خیلیاشون موفقن پس به صفر بودنه فکر نکن به انگیزت برای یادگیری زبان فکر کن و هدفات،

1 پسندیده

بله از داستان کودکان شروع کردم الان سطح دو هستم

1 پسندیده

به نظرم دوره پایه انگلیسی بدون تلاش رو کار کنید خیلی بازدهی بیشتری داره

2 پسندیده

اخه یکم سطح سخت هست و معنی نداره ولی وقتی معنی دارهست یکم راحت می شه

1 پسندیده

عزیزم میتونی از تجربیات بچه ها استفاده کنی

تاپیک زیر هم یک تاپیک جامع در مورد دوره های زبانشناسه

اشکال نداره سعی کن اول همون داستان کودکانه رو تموم کنی و به نظرم حتی شده برای خودت بازگو کردن داستان ها رو داشته باش و صداتو ضبط کن حتی شده گاها تو تالار بزار فیدبک بگیری و از تشویق بچه ها انگیزت بیشتر هم بشه، شک نکن که قطعا اگر با انگیزه ادامه بدی موفق میشی

1 پسندیده

خب یکم از محدوده راحتی خارج بشین که سریع تر پیشرفت کنین :grinning:
البته فقط خودتون میتونید تشخیص بدید که به چی علاقه دارین

1 پسندیده

باشه ممنونم عزیزم حتما یه سر می زنم بهش

1 پسندیده

اره اینم یه حرفیه بهش فکر نکرده بودم ولی در کل داستان کودکانه خیلی خوبه نمی دونم چرا کلا به مطالبش علاقه دارم

2 پسندیده

اره راس می گید تاحالا سعی نکرده بودم یه بار داستان رو به خودم بگم با اینه تکنیک سایه رو انجا می دم ولی الان که فکر می کنم برای باز گو کردن داستان خیلی ضعیفم

1 پسندیده

مهتاب جان شما ضعیف نیستی شاید تکرار و مرورت کم باشه، سعی کن در دفعات مرورت تجدید نظر کنی نه اینکه همش به خودت انگیزه منفی بدی

1 پسندیده

باشه چشم تقریبا چند بار هر داستارو مرور بکنم؟

1 پسندیده

اونقدری گوش بده که بتونی داستان رو خودت راحت بگی

1 پسندیده

یعنی از حفظ بگم و تعریف کنم؟بعد اول اون داستان رو که فول شدم برم داستان بعدی یا این که می تونم کنارش هی داستان جدید گوش بدم؟

1 پسندیده

اینکه از حفظ بگی صرفا نه، یعنی کامل داستان رو متوجه بشی و بتونی صحبت هم بکنی و برا خودت بگی، میتونی در کنارش از دوره های دیگم مثل داستان های مصور استفاده کنی

1 پسندیده

ممنونم عریزدلم که برام وقت گذاشتی و بهم توضیح دادی :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:سپاس فراوان

1 پسندیده

فدات عزیزم :rose::rose:
سوال داشتی میتونی بپرسی ازم و همچنین بقیه دوستان

2 پسندیده