رنکینگ چالش سوم کنفرانس و زمان اجرا

خب من اصلا نمیدونم تفریحات منظور چه چیزاییه. از بس که تفریحات نداشتیم :rofl:

5 پسندیده

ای نفوذی‌ها همه رای دادین به تفریحات. اونجا مجبورتون میکنم همه‌ش خودتون حرف بزنید :rage:

5 پسندیده

من هنوز رای ندادم. ولی میبینم فردین بازی هم به کار نمیاد.

من و شما هم واسه خودمون از اهداف میگیم لا غصه. قشنگ پارازیت میندازیم خیلی شیک.:yum:
والا نظر سنجی برگزار میکنن در سایه دیکتاتوری. :smirk:

3 پسندیده

جالب اونجاست که بعضی‌ها که نمیخوام اسمشونو بیارم و اصلا هم مشخصم نیست منظورم کیه، از پشت خنجر زده رای داده به تفریحات :rofl:

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
اصلن اسم تفریحات اومد یکجور حس کردم وسط جنگلم یا کنار رودخونه، صدای آب و پرنده ها و صدای کوکو از دور میاد میگه کوکو کوکو :rofl::rofl::rofl::rofl: اصلنم مشخص نبود تفریحات از نظر من یعنی چی :wink::wink::wink:

حزب باد که میگن به من میگن :grin::grin::grin: :see_no_evil::see_no_evil:

4 پسندیده

احسنت :grin:

نمیدونم کلمه hobby معادل دقیق فارسی داره یا نه؟

ولی فرض کنیم هر کاری که در طول روز زیاد انجام میدید. یه سری کارهایی که به شما حس خوب بده.

ها ها ها :crazy_face:

هه :upside_down_face:

بعضیا همیشه تو تیم کامبیز بودن :joy::joy:

نه شما اصلا بادی ندیدین که پرچمی بدید بالا. تا باد اومد پرچم رو فرستادید :joy:

5 پسندیده

یه کارهایی هست بهشون میگیم hobby، کارهایی که نیاز به فعالیت بدنی نداره مثلا watching movie, listen to the radio, play computer games. از اون ور free time activities داریم که شامل کارهای بدنی میشه مثل play football, horse riding, walking in the park.

هدف شما کدومشونه؟
Hobby or activities
Or both?

4 پسندیده

جفتشون…

2 پسندیده

دوستان حالا که موضوع مشخصه زمانشم اوکی کنیم.

4 پسندیده

زمان برگزاری ساعت ۴ عصر پنجشنبه چطوره؟

4 پسندیده

از نظر من که عالیه :+1:

3 پسندیده

ایشالاه که مهمون نیاد برامون. منم مشکلی ندارم

3 پسندیده

منم اوکی هستم با این وقت

2 پسندیده

سلام منم اوکیم…

2 پسندیده

حنا خانوم. شما اوکی ای؟

@afarkhani

1 پسندیده

راستی دقت کردید از بعد چالش کنفرانس خانوم @delshah پیدا نیستن؟ :sweat_smile:

4 پسندیده

سلام
بله همه دوستان با این تایم موافقن، انشالله منم سعی میکنم خودمو برسونم، فقط دادا لطفا سطح منم در نظر بگیرید، شمرده حرف بزن :grin::grin:
راستی این هنگ اوت رو نصب کردم ولی برا من فقط ویدیوییه، یعنی تماس من تصویریه :rofl::rofl::rofl: حجاب کنیم؟؟ :joy::joy: دوربینمو هم از تنظیمات بستم هم پوشش داره :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: (ببخشید سوال میپرسم چون من با این نرم افزار تا به حال کار نکردم برا من تهش همون واتساپ و تلگرامه)

2 پسندیده

یه تیکه کاغذ بچسبونید به دوربین :rofl:

اصلا یهویی غیب شد. عجیبه :thinking:

2 پسندیده

عههههه… کی این برچسب مربی خورده به پروفایل من؟ :thinking:
فک کردم اشتباه خودمو دیدم. الان نمیدونم چکار کنم! خوشحال باشم؟ ذوق کنم؟ چی میشه که آدم مربی میشه؟

4 پسندیده

نه وقتی تماس گرفته میشه میتونید دوربین رو خاموش کنید. دکمه دوربین رو بزنید.

نه اینکارو نکنید :joy:

سرعت اینترنت میاد پایین چون داره ویدئو آپ میکنه. فقط کافیه دکمه ویدئو رو زمان تماس بزنید قطع شه.

بله مبارکه. من زدم. حقتونه :upside_down_face::clap::clap:

4 پسندیده