تکنیک ذهن آگاهی Micro- Mindfulness+ ویدیو

سلام به دوستان عزیزم
امیدوارم حالتون خوب باشه
موضوع این ویدیو ابرگرفته از کتاب قانون 5ثانیه مل رابینز است که البته قبلا هم خلاصه کوتاهی از کتابش ارائه شد. اماامروز قصد دارم تا به یک تکنیک کاربردی که خانم مل رابینز در کتابش اشاره کرده بپردازم.
این تکنیک شامل 5 مرحله از تمرین ذهن آگاهی هست که اکثر افراد ثروتمند و موفق جهان به عنوان برنامه روتین صبحگاهیشون از این تکنیک ها استفاده می کنند.
خب منتظر چی هستین.
5
4
3
2
1
بزن بریم.

اینم فیلم شمارش معکوس اگه تمایل دارین داشته باشینش.

حتما تیم زبانشناس رو در شبکه های اجتماعی حمایت کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

29 پسندیده

خداقوت
ممنون از ویدیو عالیتون

3 پسندیده

It was awesome thanks my dear .I will give it a try :muscle::v::tulip::heart::heart_eyes:

3 پسندیده

Tnx for ur excelent audio …:sweat_smile:i must go and read the book from page 100 page until end …maybe it is good and i judged the book

3 پسندیده

سلام خیلی ممنونم آقا مصطفی :rose::rose:

Thanks my dear. It’s kind of you :rose::rose::revolving_hearts:

:sweat_smile:Thanks miss Zahra.
Good. Read the English version of this book

3 پسندیده

I will try it …because i don’t know the book is in my level or not

2 پسندیده

Thank you for time and energy you devoted for creating this content, it is amazing. In my opinion, this mindfulness creates focus for doing routine daily tasks and it can push us forward twards taking courage for plans we have

3 پسندیده

Thanks a lot, yes totally right, if we continue this method as a daily routine, we will get the best result.

2 پسندیده

I tried this method this morning and the most challenging part of it for me was the 4 min mental sillence. I counted over the course of this 4 min, my mind involved with 10 different thaughts.

2 پسندیده

نسیم جان مرسی بابت این کار فوق‌العاده. تصاویر عالی، موسیقی عالی، افت و خیز موسیقی بنا به موقعیت کاملا مناسب بود. مخصوصا اون قسمت نفس عمیق که سنگ تموم گذاشته‌ بگدی. صدای خودت که از همه عالی‌تر بود. نتیجه‌گیری و پایان‌بندی هم خیلی خوب بود. فقط درمورد تاریخ بهتره به میلادی باشه چون ویدئو انگلیسیه، ممکنه یک روزی مخاطب غیرایرانی هم داشته باشید.

درمورد اون ۳۰ دقیقه‌ی صبحگاهی، برا من یکی ثابت شده تاثیرش. وقتی صبح بیدار میشم می‌بینم مدت زمانی رو همینجوری تو مشتم دارم بنابراین با انرژی زیادی که بعد از خواب شب حاصل شده، شروع می‌کنم به انگلیسی گوش دادن. از اونجایی که میزان مطالعه‌ی روزانه‌م رو یک ساعت انتخاب کردم، وقتی سر صبح مطالعه‌م رو انجام می‌دم دیگه اون تایم مورد نظر پر شده. بعد از این میرم باشگاه و کلی انرژی هم از اونجا می‌گیرم و بقیه‌ی روز رو با این تصور که زنجیره‌ی امروزم پر شده هم زبان رو با اشتیاق و تمرکز می‌خونم هم به بقیه‌ی کارهام می‌رسم. اینجور روزها، برام بهترین روزهاست. چون بیشترین انرژی ممکن رو توی این روزها دارم.

بازهم مرسی. خداقوت :pray::hibiscus::smiling_face_with_three_hearts:

3 پسندیده

سلام دوست گرامی درسته. هر چالشی اولش سخته تا ذهن هماهنگ شه. به مرور زمان مطمعن باشید، افکارتون رو می تونید جمع کنید.

سلام پروین جان، بسیار ممنونم از اینکه با دقت فیلم رو دیدی و این نکات رو ریز بینانه بیان کردی. اینکه ادم بدونه یکی با دقت فیلم رو میبینه و نظر میده ، خیلی انرژی بخشه. سپاس بابت وقتی که گذاشتی. :heart: بابت تاریخ هم چشم درسته میلادی باید باشه بهتره.

چقدر عالی که این تجربه رو به اشتراک گذاشتین. دقیقا همینه چون اون حسی که از شروع روزت داری تا آخر شب همراهت هست و باعث میشه رو سایر کارهات تاثیر مثبت بزاره. امیدوارم همینجوری تو همه عرصه های زندگیتون بدرخشین. :rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام
به به بسیار خوب :clap::clap::clap:
چه لتس تاک ترتمیزی شده . ماشالله :v:
چه جالب من دارم دوباره این کتابو میخونم. البته هنوز به این قسمتش نرسیدم. مرسی بابت این مطلب مفید :rose::rose:

5 پسندیده

سلام به به خوش برگشتی :gem::muscle::muscle::wink:
مرسی از نگاه زیبات عزیزم. :rose::rose:چه خوب داری این کتابو میخونی. یسری قسمتاش در عین سادگی عمیقه دیگه گفتم یه مروری شه :sweat_smile:
راستی اون شمارش معکوس رو که تو فیلم آوردم اینجا جداگونه آپلود میکنم بعدش. با این هدف درستش کرده بودم که بریزم گوشیم. گاهی پلی کنمش. شاید بقیه هم دوست داشته باشن.

1 پسندیده

مرسی ازت حسابی :rose::rose::rose:. این الماسه آبی بنفش نداره ؟:sweat_smile:

آره اون قسمتایی که باهات دعوا میکنه . کلا من کتابایی که منو با واقعیت خودم رو به رو کنه رو دوست می دارم :grin:

بسیار هم عالی. منتظریم ما :clap::clap::clap:

3 پسندیده

قابلی نداره بزن به حساب :joy::dizzy::dizzy:

نه متاسفانه. همش تقصیر امریکاس :crazy_face:

:clap::clap::clap::clap:دقیقا.

دارم پسوندشو تبدیل به ام پی 4 میکنم تو راهه :grin:

4 پسندیده

خدایی کاش همه انتظارا اینقد کوتاه بود :grin::clap::clap::clap:
مرسی :rose::rose::rose:
میبینمش :ok_hand:

4 پسندیده

@fdoosti تقدیم با هزاران الماس :muscle:

5 پسندیده

این آهنگی که گذاشتی رو شنیدم دوست داشتم از رو صندلی بپرم :joy::joy::clap::clap:
آخرش ی صدای بمب کم داشت :grin::+1::+1:

4 پسندیده

:joy::joy: ایول همینه.

اره دقیقا . حقیقت خیلی دنبال این مدل اهنگایی که این شکلی به هیجان بیاره بعد بترکاند بودم ولی نیافتم.:joy: ایشالاه در اینده
یا مثلا یه مدل دیگه درست کرده بودم اخرش به جای استارت میشد استاپ. برای متوقف کردن افکار منفی و یا کارای بیهوده. منتها آهنگ تاثیر گذار براش پیدا نکردم. موند تو آرشیو. :no_mouth::sweat_smile:

4 پسندیده

اینم ایده ی خوبیه
:ok_hand:
بازم ممنون و اینکه حسابی موفق باشی :clap::clap::clap::rose::rose:

4 پسندیده