کمک کمک ویژه

سلام صبح عزیزان زبانشناس بخیروشادی :rose::rose:
دوستان گل چطور میشه ۱تایپک رو برای دوستی انتقال داد؟؟ لطفا تصویری اموزش دهید ۱دنیاتشکر وسپاس فراوان :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:باتشکر
مثل عکس زیر:

2 پسندیده

ساده ترین راه اینه آدرس اون تاپیک رو کپی پیس کنید. مثل کاری که من الان انجام دادم. آدرس بالای صفحه رو کپی کردم اینجا . لینک تاپیک شما شد.

2 پسندیده
1 پسندیده

یا به روش دوم مثل عکس زیر

و سپس

حالا لینک کپی شد. هر جا میخواین پیس کنید.

3 پسندیده

ای ول
دمتون گرم
عاشقتونم فدااااااات عزیزم مرسی ۱دنیا :heart::heart::heart::heart::heart::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:
هزاران هزارتا سبد گل برای شما نسیم گلی :heart::heart::heart::heart::heart::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

راضی نبودم به زحمت بیفتید همون یه شاخه گلم کافیه. :hugs::hugs::grin::heartpulse: خواهش میکنم بانوی مهربان و دوست داشتنی

2 پسندیده

من این روش رو باگوشیم نمیتونم انجام بدم اولی رو تونستم
فدااااااات عزیزم :rose::rose::rose::rose::rose::rose::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

1 پسندیده

چه زحمتی شما به زحمت افتادیند عزیزم شرمنده ی محبتتون شدم
:bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet: ناقابل عزیزم برگ سبزی است تحفه ی درویش :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

شرمنده ۱سوال دیگه این قاب کردن چطوری انجام میشه ؟؟؟؟اصلا چی هست؟؟؟

متوجه سوال نشدم. قاب کرون چیه؟

1 پسندیده

منظورم این مورد عزیزم :rose::rose:

2 پسندیده

راستش نمیدونم ولی اگه بعد کپی پیس کردن لینک مقاله در اینجا این تیک اعطا شده، لابد منظورش همین بوده :sweat_smile:
@hnaseri استاد در جریانن.

2 پسندیده

نه خیلی وقت این نشان رو داده اما من که متوجه نشدم چی هست :joy::joy::joy:
واجب شد از جناب ناصری بپرسم :wink::wink::wink:
تشکر تشکر تشکر :rose::rose::rose::rose::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::rose::rose::rose:

سلام میترا جان منم تاجایی که فهمیدم لینک قاب شده مثل یه جعبه ست مثلاً موسیقی بفرستی و صدا ضبط کنی بفرستی یا لینک سایت مورد نظر رو کپی کنی و در تالار پیست کنی میشه لینک قاب شده

1 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزم
فداااات گل دختری لطف کردی :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

خواهش میکنم میتراخانم پرانرژی و مهربان :tulip::tulip::tulip:

1 پسندیده

راستی کپی لینک تاپیک تالار هم شاملش میشه

1 پسندیده

پس ۱بار بیشتر مدالش رو نمیده :joy::joy::joy::joy:آدم طمعکار به من میگند :joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::wink:فدات گلم ۱دنیاتشکروسپاس
هزاران هزار سبد گلهای اطلسی تقدیم لطف پرمهرت گل دختر :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

2 پسندیده

ممنونم عزیز دلم :heart_eyes::heart_eyes: چقدر مهربونین شما آدم با هم‌صحبتی مثل شما لذت میبره فوق العاده وجودتون پر از عشقه:tulip::tulip:

1 پسندیده

من از شماممنونم بخاطر کمکتون :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
خودتون مهربون هستیند که من رو هم مثل خودتون میبینید تاج سری عزیزم :heart_eyes::heart::heart_eyes::heart::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:فدای محبتتون گلم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
برای من افتخار بوده و هست که باشما و بقیه ی دوستان زبانشناس همصحبت شدم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart:

1 پسندیده