چالش کتابخونی شهریور 1398 ⭕

سلام . کتاب الیور توئیست تا فصل هفت ( نیمه ) مطالعه شد

6 پسندیده

آلیس در سرزمین عجایب خونده شد :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

Chapter 8 _part 2 of rich dad, poor dad: Done :ballot_box_with_check:

4 پسندیده

سلام مدت زیادیه کتاب نخونده بودم ولی امروز کتاب روح خلبان رو خوندم خیلی جالب بود.

6 پسندیده

سپیده جان یه سوال …شما گفتین تا الان کلاس زبان نرفتین؟؟ چون خیلی خوبع که تونستین آلیس در سرزمینرعجایب رو بخونین

3 پسندیده

Wow, congratulation. It’s one of the most great and unforgettable experience, you have to take advantage of each second. This news reminds me when I found I’m Mom. It was mother’s day, Banu Zahra’s birthday. I became Mom at mom’s say.

4 پسندیده

آره ، قبل از اینکه زبانشناس نصب کنم ، خودم به تنهایی از اینترنت کتاب صوتی دانلود میکردم میخوندم اصلا بلد نبودم خیلی سخت بود پراکنده میخوندم، سایت و پیج و داستان های انگلیسی میخوندم تا الان که زبانشناس نصب کردم مستمر میخونم، این کتاب سطح بندی شده رو من تا یه هفته وقت میخوام بزارم ، تا با ساختار ها ، افعال و لغات آشنا بشم( رشته ی من نرم افزار بود، همیشه با زبان در ارتباط بودیم)

4 پسندیده

Hi my dear …when i heard that i became mom i was exciting and at the same time i was scared becuse im careless and maybe i hurt my child … i heaed the news in qhadir day … and tnx alot for ur text
Is it ok if i have a question i ask u ??

2 پسندیده

میدونی سپیده جان فکر کردم آلیس در سرزمین عجایب در کتابهای نوجوانانه … گفتم آفرین به استعدادش چقدر زود تونست این کتابا رو بخونه برای همین پرسیدم چون خودم میخواستم یه سری کتابا رو بخونم واقعا سخت بود
عزیزم همینطور ادامه بده مطمئنم یکی از بهترینا میشی تو زبانشناس

2 پسندیده

ممنونم قشنگم، توام استعداد خوبی تو زبان داری یقین دارم که زود به سطح پیشرفته می‌رسی
کتابای نوجوان رولد دالد بخون ، من کتابشو دارم خونده بودم قبلاً، انگشت سحر آمیز هم قشنگه هم ساده اس نمی‌دونم چرا زیبوک نداره ؟

2 پسندیده

حتما میرم شروع میکنم …چون الان کتابهای سطح بندی شده میخونم .حتما باید یه برنامه ریزی کنم چون فعلا نتونستم زیاد مطالعه داشته باشم

2 پسندیده

Yes, definitely

I understand your feeling but don’t worry and trust God, he send one of the kindest angles to take care of you and your baby.

5 پسندیده

What a beautiful sentence …i always said to God im careless .take care of me :blush::blush:
Everybody knows that because of that my sisters and mom every hour called me to be sure of me

4 پسندیده

A book that I can introduce " ریحانه ی بهشتی"
This book helped me to be calm and not to have stress.
Good bless your sisters and Mom :rose:

4 پسندیده

Tnx a lot …i will read it

2 پسندیده

بلندی های بادگیر
دیروز هم کتاب عقل و احساس رو تموم کردم

6 پسندیده

فصل ۸ کتاب Rich dad poor dad :heavy_check_mark:

4 پسندیده

سلام به دوستان عزیز
کتاب پدر پولدار و فقیر هم به پایان رسید. :white_check_mark:
خدا روشکر تونستم نکاتی که می خواستم رو ازش برداشت کنم و باشد همگیتون رستگار و جیبتون پر پول باشه بیش از پیش.
:grin::rose::rose:

8 پسندیده

سلام . مطالعه کتاب اولیور توئیست تموم شد

7 پسندیده

بخش دوم فصل ۸
Rich dad poor dad

8 پسندیده