چالش کتابخونی شهریور 1398 ⭕

تا سر فصل 31 کتاب A man called Ove

5 پسندیده

سلام اقا فرزاد این کتابه درباره چیه ؟ قشنگه؟ چون کتاب فارسیشو خیلی دیدم ولی نرفتم سمتش

1 پسندیده

سلام
راجع به یه پیرمرد سوئدیه که خانواده شو از دست داده و تنها زندگی میکنه و بخاطر تنها بودنش خیلی بد اخلاق شده.
داستان هم با ماجراهایی که بین همسایه هاش که یه زن ایرانیه و یه زن و شوهر که از 40 سال پیش با هم به این محل اومدن، چند نفر دیگه و اتفاق هایی که براشون میفته دنبال میشه

کتاب جالبیه از نظر من، ولی خب کاراکتر اصلی خیلی گنداخلاقه :grin:

6 پسندیده

سلام
فقط دوست خوب تموم شد

اما رو هم یک فصل خوندم

6 پسندیده

جزیره گنج

6 پسندیده

الهی :grimacing:

4 پسندیده

بعضی وقتا خیلی رو مخ میشه
البته باید بهش حق داد

3 پسندیده

اشکال نداره رو مخ بودنش
هر کس دیگه بود اینجوری میشد

4 پسندیده

ممنونم از توضیحاتتون اقا فرزاد گرامی :rose::rose::rose:
بنظرم خیلی با روحیه من سازگار نباشه کتابش. اینطور که پیداس باید هر شب اشک راه بندازم غصه ایشونو بخورم :sweat_smile:

3 پسندیده

نه، اصلا غمگین نیست
تیکه های کمدی زیاد داره

3 پسندیده

سلام عزیزان من امروز حدود نیم ساعت کتاب صوتی مل رابینز رو گوش دادم. :relaxed:

9 پسندیده

من که این کتابمو تموم کنم میرم بخونمش

4 پسندیده

سلام دوستان
فصل دوم مرد عنکبوتی خونده شد

8 پسندیده

سلام به همگی دوستان
امروز دو فصل از کتاب مقدس نئون اثر جان کندی تول رو خوندم:

6 پسندیده

جزیره گنج تموم شد
ان شالله از فردا میرم برای کتابهای متوسط

8 پسندیده

خواستم یه چیزی بگم
واقعا خوشحالم که اینجا کلی آدم مثل خودم هست که به علایقشون میپردازن و دارن از زندگیشون لذت میبرن

میتونم بگم مطمئنم که بچه های تالار و این جمع پر انرژی باعث میشه که هر روز که از خواب بیدار میشم اولین چیز و آخرین چیزی که قبل از خواب انجام میدم یادگیری زبان باشه
دم همتون گرم :rose:

12 پسندیده

سلام
شبتون بخیر دوستان :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
سه فصل دیگم از اِما خوندم

7 پسندیده

جدای از علایق، ناخواسته یا خواسته کلی انرژی به بقیه ساطع میکنن و این یعنی بهترین جای دنیا که وقتی واردش میشی کلی انرژی میگیری

4 پسندیده

دقیقا

4 پسندیده

اتفاقا منم از وقتی اومدم اینجا انگیزه میگیرم برای خوندن زبان …من اولین باره تو زندگیم اینقدر پیگیر زبانم و وقتی میام اینجا انرژی میگیرم . با وجود دوستانی مثل شماها آدم روزش رو با انرژی شروع میکنه . و دیدن شماها باعث میشه ادم بیشتر وقت برای زبان بزاره و راغب به خوندن کتاب داستان میشه .برای من که اینطور هستش

5 پسندیده