چالش کتابخونی شهریور 1398 ⭕

حال یک مادر رو شاید منی که مجردم نتونم خیلی درک کنم ولی کاملا واقف به وظایفتون هستم.
شما زمانی میتونی بگی کم کاری کردی که به جای وقت گذاشتن رو اهدافتون، تایمتون رو در موارد کم اهمیت یا تفریحات بی ارزش هدر داده باشید. ولی این برای شما صدق نمیکنه، شما داشتین به وظیفه مهمتون در قبال سلامتی فرزندتون عمل می کردید. پس طبیعیه گاهی برای انجام یسری کارای مهم، یسری کارای دیگه فدا شن.
الان مهم اینه از این حس عدم رضایت درونیتون به نحو احسن در جهت شروع مجدد و تنظیم یه تعهد جدید استفاده کنید. ما هم بهتون کمک می کنیم .
:rose::rose::heart:

3 پسندیده

ممنونم
صدرصد در کنار چنین دوستانی
میتونم موفق باشم
این حسی رو که شما به من میدین خیلی برام با ارزشه
خیلی خوشحالم که میتونم مشکلاتم رو در زمینه یادگیری زبان با شما دوستان ارجمند در میان بزارم و کمک و یاور من باشید
خیلی خیلی خوشحالم
و از همهگی شما ممنونم
:pray::pray::pray::pray::pray::pray:
:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

قربان شما عزیزم. همه ما یه تیم به نام زبانشناسیم مطمئن باشید همه دوستان تلاششون اینه تا به همدیگه کمک کنند و در کنار هم رشد کنن. موفق باشین بانو :smiling_face_with_three_hearts::rose:

4 پسندیده

من امروز کتاب نخوندم :upside_down_face:
تازه میخوام برم پادکست گوش بدم :grin:

4 پسندیده

منم نخوندم :grin:

4 پسندیده

منم نخوندم :neutral_face::neutral_face:

میتونی قیچیش کن :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

6 پسندیده

اسم تاپیکو عوض کنم به چالش کتاب نخوانی :joy::expressionless:

اینو یه ساعت پیش گوش دادم
چه عجب یه اهنگ قابل قبول خوند ایشون :expressionless::expressionless:

3 پسندیده

هیراد دوس دارم چرا گوشش ندم؟! :joy::joy::joy:

3 پسندیده

نه گوش کن این یکی خوبه :grin::grin:

3 پسندیده

سلام و شب بخیر
تا اواسط فصل 27 کتاب A man called Ove

6 پسندیده

سلام به شما دوست عزیز؛ انشالله که خداوند سلامتی کامل به پسرتان عنایت کنه، احساس این لحظه هاتون رو کامل درک می کنم‌ به عنوان مادر

قطعا از ماجرای تعهد ۱۰۰ درصدی بنده اطلاع ندارید من هم چند سال این تعهد رو دارم اما فقط یک نقطه برای شکست تعهد م هست و اون وقتی مساله ی پیش بیاد که مربوط به دخترم باشه، چون هم من مسئول امنیت و رفاه ش هستم و هم اون قادر به مقابله با مشکلاتش نیست، اما این تعهد که باعث عذاب وجدان بشه منطقی نیست تعهد باید باعث رشد روحی و شخصیتی بشه.شما فرصت جبران تایم های از دست رفته ی زبان خواندن رو دارید اما فرصتهای ارزشمند بودن در کنار فرزند از مسائلی هست که نمی توان جایگزین کرد. شما شخص منظمی هستید و ارزش زمان رو می دانید یقین دارم دوباره با سرعت به روال گذشته بر می گردید.
و انشالله خدا شما رو برای گل پسرتان و ایشون رو برای شما حفظ کنه :rose:

8 پسندیده

ممنونم عزیز دلم
مرسی از راهنمایی و دلجویبتون
لطف کردی
خدا دخترتون رو براتون حفظ کنه
و همیشه سالم و تندرست باشه
چون برای یک مادر تنها استرسی که مدام همراهشه
سلامتی فرزندشه
موفق و موید باشی دوست عزیز
امیدوارم در کنار شما بزرگواران من هم
بتونم راه درست رو پیش برم
و از تجاربتون استفاده کنم
باز هم یک دنیا سپاس
:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام دوستان تو این چند روز کتاب های پوکوهانتس و سال اشتراک گذاری رو خوندم. سال اشتراک گذاری خیلی جالب بود اولین بارم بود یه داستان به همچین سبکی میخوندم ولی اخرش خیلی بد تموم شد.

ولی چون تازگیا به داستان های کامیک معتاد شدم و بیشتر اونارو میخونم زیاد وقت نمیمونه برام. البته الانم داستان جزیره گنج رو شروع کردم و دو فصلشو خوندم

8 پسندیده

سال اشتراک گذاری خوب بود ؟ دانلود کردم ولی نخوندم

2 پسندیده

خیلی خوب بود. یه داستان کاملا متفاوت و جالب بود.

2 پسندیده

مطالعه امروز من :v::relaxed:
بخش اول پدر پولدار پدر فقیر

7 پسندیده

کتاب خیلی عجیبیه این
خوندنشو به همه توصیه میکنم

4 پسندیده

کلا افکار مایی که تو مدرسه هیچ وقت از درآمد زایی برامون صحبت نکردن رو زیرو رو میکنه :grin:

6 پسندیده

آره واقعا
یه چیزایی آدم توش میخونه که شاخ در میاره

4 پسندیده

امیدوارم بشه بعد خوندنش به ی فکر اقتصادی درست برسیم و فقط خوانندش نباشیم :sweat_smile:

4 پسندیده