نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود

دقیقا …آدرسا رو اعلام کنیم …البته من عاشق نان برنجی هستم .ولی واقعا من خیلی خوشحال شدم و من همیشه انگیزه میگیرم چون خودم آدمی نیستم که برای یه هدف بجنگم و بهش برسم

2 پسندیده

@pari
ادرس میدم شیرینی نان برنجی بفرستین کاک دوس ندارم :joy:

3 پسندیده

فک کنم رفتن جشن بگیرن. :smile:

5 پسندیده

عیبی نداره هرجا هست آخرش برمیگرده خونش که تالاره …پس راه فراری نیست … جشن و شیرینی هم باید اینجا باشه

3 پسندیده

من بیشتر از هدف آکادمیک از اینکه قراره یه تجربه سراسر از ریسک پذیر و جدید از زندگی در محیط دیگری با یک فرهنگ دیگری رو داشته باشن بیشتر خوشحال شدم. این تجربه ها خیلی ارزشمنده. گاهی 1ماه تنهایی دور از خانواده تو یه شهر غریب چنان تجربه و درسی بهت میده که شاید اندازه 5سال در مسیر زندگیت جلو میندازه. حالا فرض کن کشور دیگری باشی.:grin::grin: زندگیه پر از هیجان و مسیر رو به رشد رو خریدارم .
@pari اقا سر رات بیا منم ببر :joy:

6 پسندیده

پس شما انسان ریسک پذیری هستین من اصلا اینطور نیستم . و یادم نمیاد از خونواده م هم جدا شده باشم .من خالم چند سال پیش پیشنهاد دادن برم پیششون سوئد ولی قبول نکردم چون من اصلا نمیتونم از خانواده م جدا شم

4 پسندیده

قبلن بیشتر محافظه کار بودم، الان سعی میکنم هم محافظه کار و هم ریسک پذیر باشم. قدریشم مدیون پدرم هستم. فردی ریسک پذیر خصوصا در زمینه مسائل اقتصادی. و البته خب تجربه فعالیت اقتصادی و زندگی هم در چند کشور رو داشتن. لذا سعی میکنم از تجربشون استفاده کنم. گرچه نمیدونم چرا تمایلش به روسیه است. میدونما ولی هضم نمیکنم . :joy::joy:

4 پسندیده

منم آرزومه یه روزی خارج درس بخونم. امیدوارم خدا نصیب هر کس بکنه. پروین خانم براتون آرزوی موفقیت دارم از صمیم قلب.

3 پسندیده

خیلی خوبه که شما اینطور هستین منم سعیم رو میکنم که تو زندگیم ریسک پذیر باشم ولی خیلی رونده م کنده :joy::joy:
کدوم جنس مذکری رو پیدا میکنین دوس نداشته باشه بره روسیه:rofl::rofl:

2 پسندیده

سلام دوباره خدمت شما دوستان عزیز.
از همه‌تون یک دنیا ممنونم :hibiscus::hibiscus::pray:
@zaara1
@afarkhani
@mahdi_jokar
@mersadjamali7575
@zahra
@Farzad_Poodineh
@fdoosti
@mostafa.76
@fatemeh74
@fatemeh-1374
@mohadeseh34
@a.bayani
@ala
@mitra9

اولش که اصلا نمی‌تونستم وارد سیستم بشم. بعدش که وارد شدم تشخیص نمیدادم تیک سبز چیه. چشمام تار و مار شده بود. وقتی فهمیدم چیه از خوشحالی دستام می‌لرزید. فقط گریه می‌کردم. یک ساعتی فقط مشغول زنگ زدن به خونواده بودم. آقا بعدش از هیجان نمی‌دونستم چکار کنم، رفتم باشگاه :joy: هیجانمو تخلیه کردم.

جواب سوالاتتون رو تک‌کت حتما میدم.

20 پسندیده

بچه هاشلوغ نکنین
پروین خانوم ایز تایپینگ

2 پسندیده

ان شالله به آرزوتون میرسین چون خداوند بهترینا رو برای شما در نظر گرفته و مطمئن باشین به این رویا دست پیدا خواهین کرد

3 پسندیده

چقدر عاااالی، خیلی خیلی خوشحال شدم. تبریک میگم.

داشتن همچین روحیه ی جنگنده ای ، خودش باعث افتخاره، براتون خوشحالم و بهترین ها رو آرزو میکنم

6 پسندیده

ای جاانم ما فکر کردیم بی ما رفتین جشن بگیرین .خب خدا رو شکر فکرمون اشتباه بود😅

3 پسندیده

ما دست به سینه و ساکت نشستیم منتظریم
راستی کاک برای پذیرایی فراموش نشه لطفا

3 پسندیده

Congratulation
I hope you be successful in all aspects of your life
I wish you luck

3 پسندیده

بهترین کار رو کردی الان فقط یه آهنگ ضرب بالا و خالی کردن هیجان :rofl:

:joy: نکته ظریفی بود.
نه والا پدر بیشتر جنبه های فرهنگی و اقتصادی مد نظرشون بود.

من شیرینی خرمایی پلیز

4 پسندیده

مچکرم از لطفتون :rose:

2 پسندیده

پروین خانم ایشالا کی عازم میشید به سلامتی؟

2 پسندیده

سلامممم پروین خانم قشنگم تبریک میگم خیلی براتون خوشحال شدم خیلی عالیه
فقط آلمان که رفتین حتما تجربیاتتون در تالار بزارین ماهم استفاده کنیم (مثلاً در آینده می‌خوایم بریم آلمان :sunglasses: )
تحسینتون میکنم راهی سخت و طاقت فرسا در آلمان درپیش دارین که انشالله با امید خدا این راهم میگذرونید
انشالله که به موفقیت های بیشتر و بهتر و فراوانی نصیبت بشه :pray::pray::pray:
لطفاً ما را هم فراموش نکن گوناه داریم بوخدا :cry:

3 پسندیده