آپدیت جدید 7.1.9

جون تون سلامت فاطمه خانم…پس به خاطر گل رو ی شما، دلیتش می کنم :innocent:

2 پسندیده

حتما مثل اون خانمه که هی پیگیری می‌کردی ببینی اشتراکو خریده، پیجور این هم شدی :rofl:
آقا واقعا دمت گرم که شماره میدی به ملت و راهنماییشون می‌کنی. این از چند جنبه حائز اهمیته:
۱. به شخصی که در یادگیری زبان، درمونده است، راه درست رو نشون میدی.
۲. زبان‌آموزی به روش درست، با این زنجیره گسترش پیدا می‌کنه چون ایشون هم به تبع به افراد دیگه‌ای این روش رو معرفی می‌کنه و زنجیره‌ همچنان ادامه‌ پیدا می‌کنه‌
۳. به نفع مجموعه‌ی زبانشناس تموم میشه.

دست مریزاد که در خدمت‌گذاری به ملت ثابت قدم هستی :clap:

4 پسندیده

@hnaseri @golmirzaei
درود، ببخشید فایل‌هایی را که با زیبوک و زوم دریافت کردیم، باید دوباره بارگیری کنیم؟

2 پسندیده

:rofl::joy::rofl::joy: تا باشه از این شماره دادن ها

4 پسندیده

:heart_eyes::heavy_heart_exclamation::heart_decoration::dizzy::kiss::blue_heart::green_heart::cupid::yellow_heart::purple_heart::gift_heart::revolving_hearts::heartpulse::sparkling_heart::two_hearts::broken_heart::heartbeat::heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration::boom: مرسی مهربون

2 پسندیده

این بنده خدا نیاز به پیگیری نداشت یه جوری باهاش برخورد کردم در عرض یک روز اشتراک طلایی خرید خبرش رو به من داد.
با تماما گفته هاتون موافقم.
به چند تا خانم هم توضیح دادم ولی جرات نکردم شمارشون رو بگیرم.
احتمالا هم الان عضو اینجا هستن.

3 پسندیده

دکتر جان سلام شما امپولتون رو بارگیری کنید. :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
نه نیاز نیست دوباره بارگیری کنی

4 پسندیده

خب دیگه خانم ناظم تایید کردن از فردا من میرم دنبال شماره مردم.
خانم @pari اجازههههههههههه لوسی طوری مشکل نداره؟

4 پسندیده

درودها
پیشمرگ ات شوم خب دوره‌هایی را که پیشتر دریافت کرده بودم(از زیبوک و زوم) در زبانشناس نیست، درس را که باز می‌کنم از نو بارگیری(دانلود) می‌شوند. :sob:

4 پسندیده

اولا که خدا نکنه.ایشالا همیشه سالم باشی و خندان .بعدشم برو تو فایل منیجر تو فولدر زیبوک فایلها رو انتقال بده به فولدر زبانشناس

3 پسندیده

آره لوسی طوری خوبه :joy::joy::heart_eyes:

2 پسندیده

چیزه خاصی نبود به من یچیز گفتن

3 پسندیده

حقت بود بذاره بمونه یکم ضایع شی تقصیره منه طرفداریتو کردم :angry::rage::angry::rage::angry::rage:

3 پسندیده

اااااااا. ببخشید.پس طرفداری هم بلدی.دمت گرم

2 پسندیده

ایدون باد.

یافت می نشود… :confused:

2 پسندیده

برید تو اندروید اونجاست

2 پسندیده

6 پسندیده

:rofl::sweat_smile:
شما ترویج کن هیچ مشکلی نداره

6 پسندیده