آپدیت جدید 7.1.9

برای من چیزی اضافه نشده شاید برای این باشه که من اون یکی ها رو نداشتم و فقط زبانشناس و دان کردم و خریدم و استفاده میکنم شاید باید اون یکی ها رو هم از قبل نصب میکردم

3 پسندیده

سلام عزیزدلم :bouquet::rose::rose::rose:
عصرتون بخیروشادی :bouquet::rose::bouquet::rose::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:
هیع ای خدا مصبت رو شکر ببین تفاوت تا کجا؟؟؟فاصله ی طبقاتی تاکجا سرایت کرده :sob::sob::sob::sob::sob:
این عدل این انصاف آیاااااا؟؟؟؟؟ :pensive::sob::pensive::sob::pensive::sob:
من میرم عدلیه شکایت میکنم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 پسندیده

سلام خانم :bouquet::rose::bouquet::rose:عصرتون بخیروشادی عزیزجان :bouquet::rose::bouquet::rose:عزیزم هنوز همگانی نشده فعلا برای ۱عده فعال شده طبق فرمایشات جناب @hnaseri به زودی زود برای همه فعال میشه :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:انشاالله :bouquet::rose::bouquet::rose:

3 پسندیده

سلام عزیزم.
چکار کنیم دیگه :grimacing:
اول نخواستم بگم که ریا نشه
ولی گفتم یه ذره آقا آرمینو حرص بدم.

الانم فک کنم واسه همه فعال نباشه. فقط واسه کاربرای حرفه‌ای این امکان فعال شده

5 پسندیده

سلام به روی ماهتون خانم :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:
بله خانم خانما فعلا برای کابران حرفه ای فعال گشته :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
امامن میرم شکایت چرا برای مجربین مجرد زودتر فعال گشته بععععععععله :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
اصلا الان که گفتیند ریا نشد :joy::joy::joy::joy::joy:اصلا و ابدا :joy::joy::joy::joy::bouquet::rose::bouquet::rose:

2 پسندیده

برای مجربین متاهل هم فعال بوده
اشاره‌ی مستقیم نمی‌کنم »»»»»» @ehn.ehsan

3 پسندیده

سلام خانم @pari وقتتون بخیر…
ولی بچه خیلی خوبه ها.به زندگی امید میده.بچه یه هدیه است…

2 پسندیده

پس از مجربین عیال بار هم شکایت میکنم :joy::joy::joy:
ای داد ای هواااااار ایها الناس بیایید به داد من مظلوم برسیند :astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished:هااااااان چی شد چی بود کجا بود من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

عزیزدلم بچه اصلا خوب نیست گول بچه های تالار رو نخورید بزرگ بشه میشه دایناسور والا :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:الفراررررررر

3 پسندیده

چرا یه نفر توضیح درستی نمیده به آقا میلاد!

ببین اولا خود برنامه همون اول یه پیغام میده برای انتقال فایلها. اگه اون رو نزدی گزینه ی انتقال فایلها در قسمت تنظیمات بخش عیبیابی قرار داده شده.

8 پسندیده

با سلام برای من و بعضی دوستانِ دیگه که کاربر حرفه ای نبودن هم فعال شده

2 پسندیده

دقیقا راست میگید میشه بلای جون :grin::joy::grin::joy::grin: البته دور از جون

2 پسندیده

سلام آقای قوام
والا بچه بزرگ کردن و تربیت کردنش سخت‌ترین کار عالمه. آدم باید واقعا عاشق بچه باشه که بتونه از پس این مسولیت بربیاد. من فعلا این توانایی رو در خودم نمی‌بینم.

پ.ن: آخه یکی نیست بگه اول باباشو پیدا کن بعد بشین سخنرانی کن :joy:

5 پسندیده

من تو پی وی بهش گفتم مثل اینکه قبل از انتقال فایل برنامه زیبوک رو پاک کردن به همین خاطر فایلها از رو گوشیشون پاک شده

4 پسندیده

بابای خوب از واجباته :joy::joy:

3 پسندیده

واقعا سخته فکر کن بچتون بشه یکی مثل آرمینتا @R.min :open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::rofl: بگه مامان ناظم :joy:

4 پسندیده

پس ببینین چی میکشن افراد متاهل تالار…

3 پسندیده

استاد مشکل از خود ام بود.

مشکل من این بود که نمی‌دانستم و پیش از جابجایی فایل‌ها، زدم زیبوک و زوم را پاک کردم. :sweat_smile:

1 پسندیده

من همیشه طرفدار حقوق متاهلین بودم و هستم به‌ویژه‌ خانم‌های متاهل

5 پسندیده

ممنوووووون عزیزم مرررررسی خیلی محبت کردید سپاس فراوان کاش زودتر همگانی بشه :joy::joy::joy::joy::joy::heart::heart::heart::heart::heart:

2 پسندیده