آپدیت جدید

عالی تر از عالی شده. خیلی سپاس از تیم مهربان و خلاق زبانشناس :v::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام

Thats wonderful!!!

ایول خیلیی عالی شده . خارج از محدوده تصوراتمه😅

4 پسندیده

وایییی خیلییی عالی شده:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
ولقعا خسته نباشید،از این بهتر نمیشد
فقط یه سوالی دارم @hnaseri
من الان 11 ماه از اشتراکم مونده
اگه اشتراک حرفه ای بگیرم 1سال و 11 ماه اشتراک دارم؟!!!

3 پسندیده

هر چقدر اعتبار بلا استفاده مونده باشه به خرید جدید منتقل میشه.

2 پسندیده

حالا من که نمیخام از زوم استفاده کنم تکلیف چیه

2 پسندیده

خب استفاده اش نکنید اشکالی نداره هرکدوم رو میخواهید بریند تمدید کنیداگه طلایی هم بگیرید روی ۱نرم افزار هر۳آپ رو خواهید داشت و میتونید از زیبوک و زبانشناس استفاده کنید و زوم‌رو بلا استفاده بذاریند مشکلی نداره :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:

1 پسندیده

من که گیج شدم آپدیت کردم یه سطح اومدم پایین سه تا اپلیکیشن ها هم ادغام نشد

2 پسندیده

بر روی دورهای های بیشتر کلیک کنید در صفحه ای که باز میشه شاهد تغییرات باشید

2 پسندیده

دوستان اشتراک طلایی زدین، نتیجه اش هم به من بگین ، من میترسم بزنم اشتراک طلایی :upside_down_face:

1 پسندیده

الان متوجه شدم عالی شده … چون هر چی دسترسی ها بیشتر باشه و ساده تر افراد بیشتر علاقه مند میشن به استفاده از آپ

3 پسندیده

ترس نداره خانم خانما :bouquet::rose::rose::rose::joy::joy::joy:از چی میترسی؟؟؟:joy::joy::joy:

ادغام هنوز برای شما اعمال نشده. چون آزمایشی هست. قدری باید صبر کنید تا برای همه اعمال کنیم. درضمن در رابطه با سطحتون این تاپیک رو بخونید:

3 پسندیده

حال الان من

6 پسندیده

یه مسئله ی دیگه که پیش اومده اشتراک طلایی با حرفه ای یک ساله فرق میکنه؟تمام برنامه ها باید اشتراک حرفه ای خریداری کنم تا ادغام بشه یا فقط زبانشناس کفایت می کنه؟

1 پسندیده

اشتراک حرفه ای مثل قبل فقط منابع زبانشناس

اشتراک طلایی: منابع زبانشناس، زیبوک، زوم

2 پسندیده

من وقتی خواستم اشتراک بگیرم فقط اشتراک حرفه ای بود یعنی چیزی راجب اشتراک طلایی ندیدم

1 پسندیده

اشتراک طلایی چجوری باید بگیرم

1 پسندیده

برای شما هنوز فعال نیست. قدری صبر کنید هر وقت فعال شد در بخش سرویس ها نشون داده میشه.

3 پسندیده

خیلی ممنون بابت راهنمایی هاتون

1 پسندیده

سلام به همگی
آقا این آپدیت جدید واقعا عالی شده
من اشتراک طلایی رو خریدم، الان همه برنامه ها تو زبانشناس باز میشه، خیلی کارو راحت تر کرده
مرسی بابت این آپدیت عالی :hugs:

3 پسندیده