Main story18

سلام دوستان اینم بازگو کردن مین استوری
@pari
@fdoosti
@a.bayani
@ala
@YoKambiz
@afarkhani
@Farzad_Poodineh
@mostafa.76
دوستان عزیز لطف کنید به صدای من گوش بدید مشکلات من رو بی زحمت بگید ممنونم :ok_hand::heart_eyes::rose::rose:
و دیگر دوستان عزیز

16 پسندیده

سلام عزیزم من بیرون هستم برسم خونه گوش میدم و میگم نظرمو. ولی مرسی تعهد ماشالله به همتت :ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose:

2 پسندیده

باشه نسیم جون گوش بده که کلی غلط داره :joy::joy::ok_hand::ok_hand::kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده

سلام

لطفا اسم درسی رو هم که مین استوریش رو می گید هم بفرمایید…متشکرم :bouquet:

چه قشنگ همه @ها رو گلچین کردید :blush::star_struck:

2 پسندیده

گفتم تو ویسم اسمش آهسته بسوزانه

2 پسندیده

آره :joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand: همرو گلچین کردم که لطف کنند نظر بدن

2 پسندیده

ممنونم…از کدوم پکیج؟ انگلیسی قدرت یا انگلیسی بدون تلاش؟

2 پسندیده

انگلیسی قدرت :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

متشکرم :bouquet::blossom::bouquet::blossom::star_struck:

2 پسندیده

شما هم بگید دیگه گندم جون نظرتو کسی نیست نظر بده :persevere:

2 پسندیده

سلام تلفظتون خیلی خوبه و روون هم هستید.
من اولی رو گوش دادم. فقط به تلفظ maniac و break یه کم بیشتر دقت کنید. O در constantly آ تلفظ میشه.
تلفظ again هم اگن به جای اگین مناسبتره.
خیلی خوب بود. درود بر شما.

4 پسندیده

سلام ممنونم که گوش کردید بله درسته خودمم متوجه شدم باید کار کنم روشون :rose::rose:

3 پسندیده

سلام عزیزم
منکه از تلفظ ملفظ سردرنمیارم ولی خیلی صدای پرانرژی و پر از حس خوبی داری لذت بردم عزیزم :clap::clap:

2 پسندیده

لطف کردی عزیزم ممنون که گوش کردی مرسیی :heart::green_heart::rose:

2 پسندیده

اندکی صبر، سحر نزدیک است

شما، کار خودتون رو کردید…دوستان @ی وقت کنن حتما نظرشون رو میدن.
شما راه خودتون رو برید

من که نمی تونم نظر بدم…یادتون رفته…یکی از همین @ها، منو تهدید کردن :star_struck:

3 پسندیده

پروین خانومو میگید :joy:
اشکال نداره نظرتونو بدید پروین خانوم با من :smiley::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

الهی عزیزم؛ من هم باشگاه هستم ولی دارم ویس تون رو گوش میکنم. خیلی عالی هست تلفظ تون، عالی چه عرض کنم فوق العاده :clap: :clap:
فقط بعضی لغات استرس قبل از بیان داشتید که البته این لغات رو سرچ کنیم مشترک بین زبان آموزها هست مثل consistently
ولی a lot of و th مربوط به به ‘ث’ تون رو خیلی خیلی دوست داشتم.
یه نکته دیگه برای ویسهای بعدی تون اگه تونستید خلاصه ی متن رو بنویسید اگه هنوز اطمینان به فی البداهه ندارید.
کل درس slow burnاز درسهای جذاب و پر نکته دوره قدرت قشنگ مرور شد.

3 پسندیده

سلام :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

مرسیی که وقت گذاشتید :kissing_heart:

مرسی بزرگوارید :smiley::smiley::smiley::heart:

چشم حتما انجام میدم :ok_hand::ok_hand:
مرسی بابت روحیه دادن و نکات عالیتون :green_heart:

2 پسندیده

باور کنید اصلا وقت نمی‌کنم تاپیک‌ها رو بخونم یا گوش بدم. همون برنامه‌ی خودمم به زور جلو میبرم. پس لطفا اگه منشن کردین و نتونستم جواب بدم، حمل بر بی احترامی نشه. اصلا همچین قصدی ندارم، صرفا بخاطر کمبود وقته.

عزیزم شما از همین لحظه مجازی که نظر بدی :blush:
چون چشمم آب نمی‌خوره به این زودیا وویس بدی. فک می‌کنم می‌خوای اولین وویست، توی اوج و کمال مطلق باشه. اگه همچین نظری داری باید بی‌خیالش بشی. والا من که نظر هیچکس برام مهم نیست. صدام میدونم چندان خوب نیست ولی این نمی‌تونه جلوی کارمو بگیره. هرکی دوست نداره صدامو گوش بده، خب به قول فاطمه‌ جان گوش نده. اصلا چه اهمیتی داره.

فاطمه جان @fatemeh74 شما عالی هستی. قبلا هم گفتم که لحن و تلفظ و همه چیت عالیه. فقط باید بین تحلیل‌ها فاصله باشه. شما همینطوری کارتو ادامه بده البته نه برای تحلیل. بعد چند ماه دو تا وویس رو با فاصله آپلود کن. مثلا همین وویس رو با یه وویس دیگه که مثلا سه ماه بعد ضبط میکنی. بعد اونجوری میشه نظر داد که تغییرات چطور بوده. البته از نظر من الانم عالی هستی ولی خب ما قراره هر روز بهتر و بهتر بشیم

4 پسندیده

اتفاقا من صدای شما رو دوست دارم عالیه :heart_eyes::heart_eyes::ok_hand:

2 پسندیده