تالار زبانشناس

Hamlet story 😭

Hello my friends
this is my voice
@maryam
@pari
@zaara1
@zahra
@F.doosti
@a.bayani
@ala
@afarkhani
@tatym
@sepid_72
@mohadeseh34
@mitra9
@Fatemeh98
@Yo_Kambiz
@R.min
@mostafa.76
and other friends
listen to my voice and say your idea about my voice

21 Likes

Excellent !!! :clap::clap::clap::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

Thank u my darling :stuck_out_tongue_winking_eye::kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes

سلام عزیزدلم :hibiscus::rose::tulip:وقتت بخیروشادی گل دختری :rose::tulip::rose::tulip:بسیار عالی لذت بردم خوشگل خانم :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::tulip::rose::tulip::rose::tulip:فقط خوشگل خانم یکم بین جملاتت stop داشته باش :rose::tulip::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:بسیار عالی و درجه یک بود کیفور شدم نازنیینم :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::tulip::rose::tulip::rose::tulip::two_hearts::two_hearts:

3 Likes

سلام میترا جون ممنون از لطفت چشم اونم رعایت میکنم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 Likes

سلام
احسنت به شما
Actor رو فک کنم s جمعشو نگفتید. همین.
خیلی عالی بودید.

4 Likes

مثل همیشه عالی :heart_eyes::ok_hand::clap::clap::clap::clap:

4 Likes

سلام فکر میکنم درسته ممنون ازتون :rose::rose::rose::ok_hand:

5 Likes

سلام عشقم مرسی فدات :heart::kiss::heart::kiss::heart::kiss::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

2 Likes

عزیزم عاالی …میدونی چی رو خیلی دوس دارم که تو کاراکترا رو اجرا میکنی خوشم میاد که لحن صدات رو عوض میکنی …دوسش دارم…باید بازیگر شی

3 Likes

Great :+1::+1:
Just keep going :blush::clap:

2 Likes

سلام عمه جون مرسی آره بازیگریمم توبه فدات :joy::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kiss::kiss::kiss::heart::heart::heart::rose::rose::rose::green_heart::yellow_heart::yellow_heart:

2 Likes

tnxs alot
be sure :heart_eyes::heart_eyes::kiss::heart::green_heart:

3 Likes

Oh :open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth:
nobody isnt there :hushed::slightly_frowning_face:

1 Likes

سلام فاطمه جان مثل همیشه عالی بودی.
کنجکاوم بدونم داستان هارو از رو متن میخونی یا از رو حفظ میگی؟ یکی هم چند بار هر داستانو گوش میدی؟
منتظر داستان های بعدیت هستم گلم :hibiscus:

3 Likes

سلام عزیزم مرسی لطف کردی :kissing_heart::kissing_heart:

حفظ گفتم

اگر خوب یاد بگیرم این داستانو ۷ بار گوش دادم چون واقعا اسم ها سخت بود ولی همیشه من اگر سریع یاد بگیرم ۲ بار اگر نه ۵ بار یا ۷ بار

3 Likes

ایول به تو.
به عنوان کسی که هفت بار گوش داده و از رو حفظ میگه عالی تر از عالی بودی. همینطور ادامه بدی موفق ترم میشی. من اوایل که خواستم این دور رو کار کنم هر روز ۱۰ بار به هرکدوم گوش میدادم ولی بعد چند روز هم میخواستم از حفظ بگم من و من میکردم و وسطش یادم میرفت چی‌ قرار بود بگم :joy: منتظر ویسای بعدیت هستم گلم موفقی موفق تر باشی :hibiscus:

4 Likes

مرسی ممنونم عزیزم
دارم به ویستون گوش میدم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

مرسی گلم لطف کردی :see_no_evil::see_no_evil:

2 Likes

@a.bayani
@ala
@zahra
@mohadeseh34
@tatym
@Yo_Kambiz