Happy Left Handers Day

به قول مجید جان دلبندم
اون دست کجِ نه دست چپ

3 پسندیده

چه جالب چه معانی مختلفی خوابیده در این کلمات :laughing:

قربونتون.
من مدتی نوشتن با دست چپم رو امتحان کردم حس خوبی میداد بهم نوشتنم داشت خوب میشد ولی 4ساله ادامه ندادم

2 پسندیده

:astonished::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless: عجبا

همینو بگو

2 پسندیده

چه خوبه که با دست چپ امتحان میکنین آفرین دارین شما ، من هم گاهی با دست راست می‌نویسم اولش واقعا سخت بعدش یکم عادت کردم اما هیچ وقت با غذاخوردن امتحان نمیکنم با راست دست رو ، اولویت شکمه وگرنه شکم عزیز من بد غیرتی میشه :joy:

1 پسندیده

تعجب نداره که بچه بودیم دیگه ، حدودای هفت هشت ساله

1 پسندیده

اتفاقا توصیه شده که سعی کنید یه سری کارا رو برخلاف عادات معمول انجام بدید

مسواک زدن، نوشتن، حتی رفتن به مقصدی خاص از مسیر مشخص…

موفق باشیدو مثل همیشه پر مهر :star_struck::blush:

1 پسندیده

اون خواهرزاده‌م که من می‌میرم براش و همیشه به خواهرم میگم اینو بده من بزرگ کنم :grimacing:، چپ‌دسته.‌ پنج سالشه. وقتی خودکار و مداد دستش می‌گیره اصلا اونقد دوست داشتنیه که دلم میخواد بخورمش.

میگفتی اون دسته کجه مجید جان :sweat_smile:

2 پسندیده

سلام به همگی
خاطره چپ دستی ندارم چون راست دستم :upside_down_face:
اما پارسال دست راست دوستم بد شکست،مجبور شد دست چپ بشه و امسال که دستش خوب شده دو دست شده ولی بازم بیشتر موقع ها با چپ می نویسه البته دو ماه مداوم پدرش در اومد تا یاد گرفت با دست چپ بنویسه :sunglasses:

یه سوال چرا روز پاچپ نداریم :thinking:
اونا که خیلی وضعیتشون داغونه تاالان دیدین پدال گاز طرف چپ باشه :upside_down_face:
من یکی نمیتونم تصور کنم چطوری رانندگی میکنن :rofl:
یه عیب پاچپ بودن گفتم بزارید یه خاطره از حسنش هم بگم :sunglasses:
دوستم پا چپه، فوتبالش خیلی خوب نبود اما چون ما سمت چپمون نمیشد راست پا بزاریم(فوتسال) تو مسابقات و بازی ها میبردیمش انقدر بازی کرد که الان حرفه ای شده و بهترین بازیکن چپ روستامونه بعضی بازیا ما رو نیمکتیم و آقا فیکس بازی میکنه :neutral_face:

2 پسندیده

:expressionless: :expressionless: :expressionless:

2 پسندیده

جالبه برای هر مناسبت تاپیک هست :slightly_smiling_face:
چپ دستان گرامی دیروزتون مبارک :rose:

4 پسندیده

سلام شب برهمه ی دوستان الالخصوص چپ دستان بخیروشادی :sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::tulip::blossom::blossom::hibiscus::sparkling_heart::tulip::tulip::rosette::white_flower::sunflower::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::revolving_hearts:روزتون مبارک هرچند ساعتهای آخرش :sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus::sparkling_heart::sparkling_heart::heart::heart::rosette::bouquet::bouquet::bouquet::rose::sunflower::sunflower::rosette::rosette::tulip::blossom::sparkling_heart::heartpulse:برای همگیتون آرزوی سلامتی سربلندی سرافرازی و ایستادن بر بام قله های موفقیت و خوشبختی در تمام زندگیتون از صمیم قلبم از خدا خواستارم :rose::cherry_blossom::bouquet::revolving_hearts::rosette::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus::sparkling_heart::heartpulse::heart::heart::sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::revolving_hearts:
اتفاقا برعکس اکثر دوستان در خانواده ای هستم که اکثریت چپ دست هستند ویکی از دیگری موفق تر من در بینشون مظلوم واقع شدم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:خوشبحالتون روز مخصوص داریند :sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::blossom::hibiscus::sparkling_heart::heartpulse::heart:

5 پسندیده