موضوع: زندگی مجردی یا زندگی با خانواده؟؟

سلام به همه دوستداران چالش رایتینگ
حالتون چطوره؟؟؟
بریم سراغ موضوع این هفتمون :point_down::point_down::point_down:

Is it better for young adults to live at home with their parents or to live on their own? Please explain.

پ.ن۱: متن حتما آغاز، بدنه و نتیجه‌گیری داشته باشه.

پ‌ن۲: علائم نگارشی را رعایت کنید.

پ.ن۳: نوشته باید رسمی باشد و از نوشتن مخفف‌ها خودداری کنید.

پ.ن۴: پاراگراف‌بندی درست و منظم باشد. (آغاز-بدنه-پایان‌بندی).

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

12 پسندیده

Hello everyone.
I think for young adult it is better to live on their
own because of different reasons.
First of all in that case they learn to be more responsible and feeling the responsibility play a crucial role in everyones life.
The second reason is that when they live alone they can make mistakes and they can learn alot of lessons from their mistakes.
And the third reason is that when they live alone they can face different problems and they try to come up with good answers to this problems.and this is really valuable.
Because of all these reason I think for young adult it is better to live alone.

9 پسندیده

Hi
I thought after a 19 years old , we shall get away
.from family beacuse of different reasons
First of all,When we get away from our family, we
.can reach independence
The second reason it that ,I believe when persons get away from family, in future
prepared more for marriage. therefore they can
. handle the burden of life
The third reason abit different. I believe if
somebody wanted to change theier life
and give successful and reach in theirselves wish , must leave home
Because of all these
.reasons I Prefer to leave uncles home

6 پسندیده

سلام سپاس حنانه بانو بابت چالش مفید تون
عزیزم به نظر تون بهتر نیست ابتدا این ساختارها یه آموزش اولیه داده بشن، تا همه بتوانند بعد از آن در چالش شرکت کنند. بخصوص کسانی که برای اولین بار بخواهند نوشتار خودشون رو محک بزنند.
در اصل این ساختارها لازمه نوشتار هستند و در تالار یکسال و اندی چالش رایتینگ بوده ولی متاسفانه این اصول رعایت نمی شد. ولی خوب به نظر تون بهتر نیست مثلا فایلهای آموزشی در زوم یا هر منبع مفید دیگه معرفی بشه؛ دوستان با این ساختار نوشتار آشنا بشوند.

5 پسندیده

سلام بانو
بله قطعا حق با شماست، با راهنمایی پری جون بنا شد هر هفته همراه چالش یک نکته اموزشی بزاریم، من موضوع نکته این هفته رو میدونم اما یکم سرم شلوغ شد گفتم تا فردا میزارم

5 پسندیده

واقعا ستودنی هست کار شما و خانم پروین بزرگوار
من به شخصه علاقه زیادی به نوشتن دارم تا حرف زدن ولی متاسفانه و جسارتا این چالش داشت روند ثابت و بدون فیدبک لازمه پیش می رفت. خدمت خانم پروین هم عرض کرده بودم در این خصوص می تونید روی کمک من هم حساب باز کنید. موضوعی که به کرات دیدم همین علائم نگارشی هست . و ساختار جمله پایه و هم پایه هست. در برنامه تون هر موقع برای این موضوع اختصاص دادید حتما در خدمت خواهم بود :rose:

6 پسندیده

ممنون خیلی لطف دارید، قطعا برای مفید کردن این چالش هم از کمک شما و هم پری جون @pari استفاده میکنم :rose::rose::rose::heart:

5 پسندیده