《چالش پائیزی شدت》 🍃

29 آبان 98

12 پسندیده

30 آبان 98

10 پسندیده

سی‌ام آبان :maple_leaf::fallen_leaf::woman_climbing::man_cartwheeling::tada:

16 پسندیده

سلام خوش به حال تون چه چوری این قدر مطالعه می کنین؟

7 پسندیده

مجبورم :sweat_smile:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

8 پسندیده

واسه ازمونی چیزی دارین خودتون رو آماده میکنید؟
تازه این زمانی هست که فقط گوش دادین
وقتی تو لایتنر هستین و یا مکث میکنید و یا از صوت استفاده میکنید رو زمان نمیگیره
فک کنم در روز یه ده ساعتی دارین زبان مطالعه میکنید درسته؟

7 پسندیده

بله، همینطوره؛ یعنی من خیلی بیشتر از پنج ساعتی که زبانشناس ثبت می‌کنه با زبانشناس درگیرم.
نه، واسه آزمونی اینکارو نمی‌کنم؛ من در بهترین دانشگاه این کشور و در رشته مورد علاقه‌ام تحصصیل کرده‌ام اما متوجه شدم تحصیل در چارچوب کلاس‌های دانشگاهی بسیار نابسنده‌س و برای فراهم کردن شرایط پژوهش و کار علمی کردن و لذت بردن ناگزیرم در این مرحله زبان انگلیسی رو یاد بگیرم و از طریق انگلیسی دسترسی‌ام به منابع‌رو گسترده‌تر کنم

15 پسندیده

ایشالا موفق باشین
اره انگلیسی رو که خوب بلد باشین انگار یه دنیای جدیدی واستون باز شده

6 پسندیده

ترکوندین امیدوارم که جواب بگیرید

8 پسندیده

1 آذر 98

14 پسندیده

12 پسندیده

چه ثبات خوبی دارید ساعت مطالعه تون هم خیلی عالیه:clap::clap::clap:

4 پسندیده

آرزوی موفقیت… :blush:‌ ‌ ‌ ‌ ‌

8 پسندیده

کاملا موافقم. من هم چند وقتیه به فکرم زده که از دانشگاه انصراف بدم و به صورت self study ادامش بدم. دانشگاه برعکس دست و پای آدمو میبنده متاسفانه. لااقل بره من که اینجوری بوده. آرزوی موفقیت دارم براتون.

7 پسندیده

با سلف_استادی موافق نیستم من :slightly_smiling_face: به هرحال دانشگاه بستریه که در خودش خوبی‌های زیادی داره و به ادم چیزهای زیادی می‌بخشه؛ اما می‌شه به بیشتر از یک دانشگاه خاص و چند استاد خاص برای رشد کردن تو حوزه مطالعاتی چشم داشت

11 پسندیده

از دانشگاه انصراف ندید :sweat_smile:

9 پسندیده

سلام
اینم از وضعیت من:

15 پسندیده

سلام شب پاییزی پر از سرب دوستان بخیروشادی :sunflower::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower:

:ghost:۱۰آذرماه ۹۸ :rose:

12 پسندیده

خسته نباشی میترای عزیز
:rose::rose::heart::heart:

6 پسندیده

سلام عزیزم فدای مهرومحبتتون :tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:برقرار و پایدار باشید نازنیین بانو :tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:

6 پسندیده