《چالش پائیزی شدت》 🍃

به به
هزار ماشاءالله
خدا قوت
دست راستتون زیر سر من :blush:
یه سوال داشتم
روی نمودار قسمت شنیدم
اون دایره هایی که روی نقطه های ماکزیمم منحنی هستن و دارن مقدار ساعت مطالعه رو نشون میدن چطوری فعال کردین
من نتونستم
وقتی هم نمودار رو بزرگ میکنم که ببینم چقدر خوندم باز دقیق نشونم نمیده یا من درست متوجه عملکردش نمیشم

6 پسندیده

سلام عزیزم صبحتون بخیروشادی :kissing_heart::heart_eyes::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom:چه حرفیه خانم شرمنده ام نکنید :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::blossom::sunflower::hibiscus::rose:مهرومحبتتون بیکران نازنیینم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::sunflower::blossom::tulip::tulip:خودتون هزار ماشاالله از من بهتر هستیند ومن در مقابل شما و دیگر دوستان اصلا بچشم نمیام :bouquet::tulip::blossom::ok_hand::ok_hand::ok_hand::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:بهترینهاروبراتون آرزومند :blossom::pray::pray::pray::pray::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::sunflower::sunflower::blossom::blossom::tulip::tulip:
عزیزم جمع ساعتها در تنظیمات بعد میایید قسمت نمودار دستتون رو میکشید تصویر رو باز میکنید اینقدر میکشید تا ساعتها رو نمایش بده نازنیینم

4 پسندیده

سلاااااااااام مهربونم
صبح زیبای پاییزی شما هم بخیر و شادی و روزتون سرشار از برکت و عشق الهی :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
حقیقت رو عرض کردم بانوی نازنین :tulip::wilted_flower:⚘:rose::cherry_blossom::bouquet::white_flower::heart::sunflower: ممنون بابت دعاهای قشنگتون من هم متقابلا براتون بهترینها رو آرزو میکنم و صعود به اوج قله دلخواهتون رو از خداوند درخواست میکنم. :heart::hibiscus::tulip::sunflower::blossom::bouquet::white_flower::wilted_flower::rose:⚘:cherry_blossom:
ممنون بابت راهنمایی تون
من نمودار رو باز میکردم اما ساعت ها رو نشون نمیداد
با توضیح شما به یه نکته ایی پی بردم
باید نمودار رو افقی باز میکردم من عمودی باز میکردم.
خیلی خیلی ممنونم دوست عزززیززم :heart::kissing::heart:

4 پسندیده

هنوزم پاییز؛ هنوزم چالش :joy:

19 پسندیده

خیلی عالیه
این همه ثبات واقعا بی نظیره
:clap::clap::clap::clap:

8 پسندیده

ماشاءالله
واقعا تحسین برانگیزه
پاینده باشید
:ok_hand::+1::cherry_blossom::bouquet::white_flower::sunflower::blossom:

6 پسندیده

سلام دوست عزیز
آقا کامبیز باید یه مصاحبه با شما بکنه.
خیلی به نظرم قوی شده باشید با این ثبات.
درود بر شما

5 پسندیده

سلام آناهیتا جون چه عکس قشنگی شبیه یکی از بازیگرامون شدید نازنین بیاتی
ولی شما خوشگلترید :grin::+1::+1::heart_eyes:

6 پسندیده

مرسی عزیزم :see_no_evil:
:rose: :heart: :rose: :heart:

4 پسندیده

آفرین واقعا موفق باشید :clap::clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

آفرین چقدر عالی :clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

سلام شبتون شهاب باران :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::tulip::blossom:

:rose::heart:۲۱آذرماه۹۸ :hibiscus::rose:

12 پسندیده

@maryam شهاب اناری :joy::joy::joy::joy:

9 پسندیده

واای :joy: :joy: :joy: :joy:

8 پسندیده

فرخوند میاد الان بریم تلگرام ،:rofl::rofl::rofl::joy::joy::joy:

8 پسندیده

@farokhvand مدیربرنامه شهاب اناریه :joy::joy::joy::joy:

10 پسندیده

سلام

واقعا تحسین‌برانگیزه که میانگین ماه آخرتون سه ساعته.

ولی خوب از زیر وویس دادن درمیرین ها. با این حجم از مطالعه باید جهش بزرگی در پروسه‌ی زبان‌آموزیتون تو این مدت کرده باشین.

برای شروع آخرین زبان‌پیچان رو شرکت کنید. :blush:

8 پسندیده

دقیقا
دیگه صداتون یادمون رفته میتراجون

8 پسندیده

سلام بنظر میاد فقط شب شما شهاب بارانه هااا!!!
شب زبان انگلیسی ما فقط یه ستاره داره اونم شمایید

5 پسندیده

سلام نازنیینم @pari :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom:صبحتون به سپیدی برفهای زمستانی و به لطافت باران :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom:
لطف داریند خانم خانما :sunflower::hibiscus::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom:
از زیر وویس دادن در نمیرم عزیزدلم :sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom:اما به روی چشم شما فقط امر کنید برروی چشم میذارم وانجامش میدم پری جان :heart::heart::heart::heart::heart: :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::tulip:

3 پسندیده