سخنان بزرگان به زبان انگلیسی (با ترجمه فارسی)

But they have the same profile as well, so it makes me confused!

3 پسندیده

@Ala و @hnaseri
فک کنم شرلوک هلمز هم جلو شما کم بیاره :joy:
بذارید ماجرا رو از اول تعریف کنم تا بفهمید که چه اشتباه ساده ولی احمقانه ای باعث این اتفاق شده…
وقتی شروع به استفاده از نرم افزار زبان شناس کردم، هنوز با تالار اینجا آشنا نبودم، بعد 2 یا 3 ماه تازه با تالار آشنا شدم و وقتی خواستم ثبت نام کنم، اشتباهی ایمیل دیگه ای رو ثبت کردم :expressionless:
حالا بعد از یه مدت تازه فهمیدم ایمیل نرم افزار با تالار فرق میکنه :joy::joy:
پس مجبور شدم اون ایمیل رو بیخیال بشم و با همون ایمیل زبان‌شناس وارد تالار بشم و از صفر شروع کنم…

5 پسندیده

:smiley: معما چو حل گشت، آسان شود :wink:

4 پسندیده

روحیه گرفتم ندا جون:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::clap::clap::clap::clap::clap:بازم از اینا برای ما تازه واردها بفرست:grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

شرلوک از شاگردان زرنگ بنده بودند، ولی دقت و نکته سنجی استادشون رو هنوز ندارند :rofl:
من خیلی اتفاقی متوجه شدم، نیاز به اعتراف و توضیح نبود :grinning:
موفق باشید

5 پسندیده

7 پسندیده

همه نابغه اند ! اما اگر يك ماهى را بر اساس توانايى اش در بالا رفتن از درخت مورد سنجش قرار بدى، تمام عمرش را با اين باور كه نادان است سپرى خواهد كرد. :innocent::hand:

14 پسندیده

براى هر يك دقيقه كه عصبانى هستى،
٦٠ ثانيه شادى رو از دست ميدى :grinning::hand:

14 پسندیده

احيانا این جمله رو استاد جواد خیابانی نگفته :grin::grin::grin:

7 پسندیده

خخخ، احتمالش خیلی زیاده :joy:

3 پسندیده

maryshelley1

10 پسندیده

گاهی برخی از برکات خداوند با شکستن تمامی شیشه ها وارد می گردند. آن لحظه های سخت را تحمل کنید

پ.ن: جمله فارسی ترجمه متن نیست.

18 پسندیده

آدمى باش كه هر روز صبح وقتى پاهات زمين رو لمس ميكنه، شيطان بگه: اوه لعنتى! باز بيدار شد :wink::wink::wink::wink::wink:

20 پسندیده

زمان سنجى، پشتكار و ده سال تلاش ، در نهايت تو را مانند يك موفقيتِ يك شبه به نظر خواهد آورد. :sunglasses: :facepunch:

15 پسندیده

من برنده میشم نه خیلی زود اما قطعا برنده میشم.

17 پسندیده

چقدر عالی:+1::clap::clap:خیلی بهم چسبید این عبارت:blush:من برنده میشم، نه خیلی زود! اما قطعا برنده میشم:blush:

7 پسندیده

حتما موفق میشی :sparkling_heart::+1::sparkling_heart::blush::blush::blush:

4 پسندیده

به يكسال گذشته نگاه كن و ببين چه راه طولانى اى اومدى

. شايد هنوز خيلى راه براى رسيدن به اهدافت مونده باشه، اما تو لايق اين هستى كه امروز به خودت افتخار كنى چون تا اينجاشو جا نزدى .

18 پسندیده

jpeg شکم گرسنه،جیب خالی،قلب شکسته،میتونه بهترین درس زندگی باشه

14 پسندیده

کسی که هیچ اشتباهی نمیکنه هیچ چیز جدیدی را امتحان نمیکنه.آلبرت اینشتین

9 پسندیده