معجزه زبانشناس برای فرزندم

عه فول اچ دیه مگه؟ :joy:

4 پسندیده

مرسی پری جان،الان خودشم پیشم نشسته اینقدر ذوق کرد نظرتونو خوند، حسی که میگیره رو خودمم خیلی دوست داشتم،خدا رو شکر به درک کامل از این داستان رسیده

نه کاملا حفظ کرده،حدود ۴۴بار گوش داده داستان رو

8 پسندیده

میگم شاید مشکل از تالار باشه ، چون چند وقته این ارورو میده وقتی میخوام وارد شم

5 پسندیده

واقعا معرکه است. پس یه نخبه‌ی زبان بین خودمون داریما.

به جای من محکم بغلش کنید و بهش بگید که فوق‌العاده است.

اگه همینجور ادامه بده خیلی زود می‌تونه به انگلیسی مسلط بشه.
براووو براووو

خدا حفظش کنه و نمونه‌ش رو زیاد.

8 پسندیده

شاید. چون من الان دوباره خواستم ویدئو رو ببینم، پخش نشد

5 پسندیده

دقیقا :ok_hand::ok_hand::clap::clap: :heart_eyes: :heart_eyes:

5 پسندیده

خیلی از لطفتون ممنونم پری جان،مطمئنا تعاریف و انرژی که اساتیدی چون شما میدن مهم ترین انگیزه برای ادامه راه زبان آموزیشه،برقرار باشید :heart::pray:

4 پسندیده

سلام به همگی
وای فوق العاده بود :star_struck: :clap:

حالا که تنور داغه بزارین منم نونم رو بچسبونم :upside_down_face:

میگم بچه ها همگی لطفا نظر بدید مخصوصا شما فاطمه خانم @fateme67

منم یه خواهر دارم ده سالشه تقریبا
خیلی به زبان انگلیسی علاقه داره مخصوصا وقتایی که میبینه من دارم زبان میخونم طوری که کلا یه hello بلده و هروقت وارد اتاق یا خونه ای میشه که من هستم میگه هلو :upside_down_face:
اول خواستم با زبانشناس شروع کنه بعد دیدم کلا هیچی از زبان نمیدونه و گفتم بزار یکم بره کلاس تا راه بیوفته بعد با زبانشناس کار کنه(خودم اینجوری بودم) برای همین اول همین ماه رفتم نزدیک ترین کانون زبان ایران به خونمون و ثبت نامش کردم، نظرتون چیه؟ کی با زبانشناس شروع کنه؟چطوره اول با کارتون شروع کنه؟! چه کارتون های پیشنهاد میدین :thinking:

@ala

5 پسندیده

سلام
یه تاپیکی قبلا بود که در رابطه با بچه های کوچیک‌‌ که زبانو با کارتون بهشون یاد میدادن(یه پیجی هم تو اینستا داشتن) شاید تو این سن هم جواب بده…

5 پسندیده

سلام فاطمه خانم
ماشالله چه عالی بود :clap::clap:
واقعا لذت بردم از نحوه بیان و هم از تلفظش :+1::+1:
خدا حفظش کنه :heart:

4 پسندیده

سلام آقای جوکار ممنونم از محبتتون

من خودمم نظرم اینه که اول بره کلاس زبان یه سری آموزش های اولیه رو درمورد زبان یاد بگیره بعد با زبانشناس ادامه بده،یادمه یه جا آقا کامبیز البته در مورد کسی که بزرگسال بودن گفتن کسی که هنوز فرق she یا he رو نمیدونه خب مسلما کار براش خیلی سخت میشه
دختر منم چهار ترم رفت ولی خب میدیدم پیشرفتی نداره ولی اون چیزهایی رو که لازم بود یاد گرفت

در مورد کارتون هم نظر خودم اینه که در کل شاید دیدن کارتون برای بچه ها جذاب باشه ولی وقتی متوجه نشن شاید براشون کسل کننده بشه نمیدونم تا چه حد درسته نظرم،ولی به نظرم اجازه بدین کمی پیشرفت کنه بعد کارتون دیدن رو شروع کنه

5 پسندیده

سپاس از شما فاطمه خانم،چقدر خوشحالم که نظراتتون رو بیان میکنید،شاد و پیروز باشید :kiss::heart:

در ضمن باعث افتخاره که بگم همشهریتون هم هستم :innocent:

5 پسندیده

سلام
وای چقدر عالی؛ دختر گلمون فوق العاده هستند
چندین بار اومدم ویدئو رو ببینم من هم مشکل نت داشتم بی صبرانه منتظر بودم که بتونم ببینم معجزه ی بی نظیر
خانم بهتون تبریک می گم ما رو هم در شادی این افتخار سهیم بدونید.
:clap: :rose:

4 پسندیده

خیلی خوبه امیدوارم موفق باشند

4 پسندیده

سلام؛ اگه واقعا بخواهیم پروسه ی تکرار کلاس زبان گذشته پیش بر ه که قطعا نتیجه چندان جالب نخواهد بود چرا که خروجی های موفقی نداشته نظیرش خود ما. کلاس اگه بنا بر شنیدار و گفتار باشه خوبه اما متاسفانه خیلی آموزشگاه ها تاکید بر نوشتار بیشتر هست.
من به شخصه نظرم این هست براشون اگه فرصت دارید داستان و قصه های راحت رو با تکنیک tprs پیش ببرید. کم کم متوجه تفاوت حتی ضمائر هم می شن مطمئن باشید. دوره ی داستانهای مصور فوق العاده هست. انیمیشن هم خواستید طبق کانال دو زبانه دکتر امینی پیش برید چون علاوه بر آموزش زبان؛ محتوا انیمیشن ها بررسی شده و از لحاظ فرهنگی و تربیتی هم مفید هست.
شیراز هم نمایندگی دارند اگه خواستید سفارش بدید. کاش زبانشناس (@hnaseri) انیمیشن های معرفی شده متد دکتر رو وارد اپ شون می کردند. مثلا پاندا کنگ فو کار در مجموعه ی زوم دختر من دوست داره نگاه کنه ولی مناسب سنش نیست و سطحش بالا هست.

8 پسندیده

افرییییییین گل دختر با استعداد موفق باشی :hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

4 پسندیده

سلام خانم نیکنام بزرگوار،از لطفتون خیلی خیلی ممنونم :rose::hibiscus:

ممنونم همچنین شما :pray:

مرسی شهرزاد جون :heart:

5 پسندیده

بسیار عالی
برا منم باعث افتخاره :heart:
به امید موفقیت های بیشتر برای خودتون و دختر نازنینتون :cherry_blossom:

4 پسندیده

سلام به شما فاطمه جان
و دختر عزیزتون. ماشالاه چقدر دیدن این دستاوردها زیباست.
خدا حفظشون کنه براتون.
به امید موفقیت های بیشترشون در سایر مراحل زندگی.
:heartpulse::grin:

4 پسندیده

آفرین به این دختر ، خداحفظش کنه ، بگید بیاد اینجا بلکه من و امثال من یکم خجالت بکشیم بیشتر تلاش کنیم :grin:

5 پسندیده