درسای انگلیسی قدرت

سلام من تا درس ۱۵ انگلیسی قدرت خوندم.ولی واقعا انگیزه برای ادامه درسای قدرت ندارم چون جذابیتی نداره برام .میشه از وسط کار تغییر ایجاد کنم با خوندن پادکست های دیگه

9 پسندیده

سلام به نظر من که فک کنم نظر خیلی از دوستان هم باشه زبان رو باید با چیزی یاد گرفت که جذاب باشه براتون
پس اگر داره یادگیری با اون مجموعه واستون عذاب آور میشه برین با چیزایه دیگه کار کنید که واستون جذابترن
و حتی میتونید بعدها دوباره برگردین و ادامه بدین این مجموعه رو و شاید الان یکم ازش خسته شدین و یکنواخت شده باشه براتون
ولی یه چیزی هم اضافه کنم که متود ای جی یادگیریه عمیقه و ممکنه بعضی وقتا خسته کننده باشه ولی شما میتونید واسه هر روز تکرار یه چالش قبلش واسه خودتون در نظر بگیرین
مثلا روز اول فهمیدن و دقت کامل
روز دوم تمرکز بیشتر رو کلمات و اصطلاحات جدید و روز بعد رو تلفظ و روز بعد رو سرعت و …
و حواستون به پلاتو ها هم باشه

6 پسندیده

دقیقا چون احساس میکنم تو قدرت جذابیتی برای ادامه دادن مطلب نیست .حتی کم پیش میاد که تو قدرت بخوام انگیزه کنفرانس دادن رو داشته باشم

3 پسندیده

:point_up_2::point_up_2::point_up_2::point_up_2:

2 پسندیده

سلام شهرزاد جان. به نظرم قدرت از اون پکیج‌هایی هست که باید تا آخرش پیش برید. چون جدا از محتوای زبانی، دریچه‌ی تازه‌ای از زندگی به روتون باز می‌کنه.

این که در مسیر زبان‌آموزی به ملالت و خستگی برسیم کاملا طبیعیه.

سعی کنید پروسه رو برا خودتون جذاب کنید. کنارش داستان‌هایی که بهش علاقه دارید بخونید.

هیچکس قدرت رو از وسط رها نمی‌کنه جز فاطمه @fdoosti :grimacing: که ایشونم معتقدند که باید تمومش کرد.

9 پسندیده

واای :joy::joy:
چه اعتراف تلخی کردم اونجا :joy::sweat_smile:
پس بزارید رنگی زندگی زبان شناسی خودم رو بزارم اینجا :crazy_face:

شهزاد جان این برنامه من با زبان شناس بوده که اکثرا شامل انگلیسی قدرت میشه چون من با این بسته استارت زدم. تا درس فکر میکنم 20 یا شایدم 22 خوندم بعد ی مدت طولانی سمتش نرفتم چون نتونستم باهاش ارتباط بگیرم، ولی کاری که نیمه تموم میمونه همیشه ذهنم رو درگیر خودش میکنه برا همین برگشتم و این بسته رو بالاخره تموم کردم :grin:
شما هم حتما تا آخر ادامه بدین. همون طور که پروین جان گفتن محتوای انگلیسی قدرت جدای کمک به تقویت زبان روی نگرشتون هم بسیار موثره. اگه با روندی که دارین میخونین احساس رضایت ندارین از متدی که داخل این ویدئو زیر گفته شده حتما کمک بگیرین و یادگیریتون رو برای خودتون جذاب تر کنید.

اینم شروع دوباره من @pari :star_struck:
صرفا جهت ریا :joy:
image

15 پسندیده

چه خوبه با رسم شکل توضیح دادی :joy::ok_hand:
یه ندای درونی میگه یه چالش me before و me after
راه بندازم. هعی :sunglasses:
البته ممکنه هم خیلیا meشون ثابت باشه مقتدرانه :innocent::joy:

7 پسندیده

حتما چشم تمومش میکنم .:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

4 پسندیده

خیلی هم عالی و منسجم و باقدرت.

میگما حال میده با این سطح از زبان، دانشجوی دکترا باشی. بقیه‌ی همکلاسی‌ها هیچ، خود اساتیدم میرن تو افق محو میشن. :grimacing:

منم تا شکار تو هوا بود، تیربارونش کردم :joy:

خخخخخخ
Just me :laughing:

6 پسندیده

ایووووووووول عالیه:pray::pray::pray::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

احسنت به این پشتکار ‌عالیه عالیه عالیه

3 پسندیده

خیلی خوب شد انگلیسی قدرت رو اینجا مطرح کردی، منم علاقه ای ندارم بهش ولی با صحبت دوستان نظرم داره عوض میشه

4 پسندیده

ندای درونت رو دنبال کن :sunglasses::joy::joy:

مثل خود تو :+1:

3 پسندیده

مرسی شهرزاد جان
امیدوارم شما عالی پیش برین :+1:

خبر خوب به این میگن :clap::clap:
در خوندن انگلیسی قدرت مثل من نباشین :sweat_smile:
با قدرت بخونیدش و ازش لذت ببرید :+1:

4 پسندیده

اره واقعا بی انگیزه شده بودم ولی به درس رهبران بزرگ اشتباه بزرگ امروز رسیدم کلا نظرم عوض شد.فوق العاده س.یه انرژی بیش از حد بهم داد.یه انگیزه خوبی داد

6 پسندیده

این درس رو زودتر میخونم، مرسی واسه معرفی :pray::pray::pray:

3 پسندیده

سلام
برای من که دوره قدرت فقط دوره ای برای تقویت زبان نبود. درسهای بزرگی توی این دوره هست که لازمه اش وجود همین انگیزه هست برای جذب این دوره؛به قول سهراب سپهری واقعا واسه این دوره لازمه جور دیگر نگریست.
اونقدر این دوره جذاب بود که هنوز حسرت لتس آخر جهت مرور به دلم موند برای چالش زیر :

چه قدر عالی این هنر دوره ی قدرت هست یه جایی حتما مخاطب خودش رو جذب می کنه؛ براتون آرزوی موفقیت دارم

6 پسندیده

ممنونم مرسی موفق باشین:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده